Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[B]Szura[/B] biedną owcę przymierzaniem obroży wykończyła, nieładnie tak! :evil_lol: Jednak owieczce w zieleni (szczególnie neonowej) jest pięknie, więc znęcaj się nad nim dalej.
[B]lucky[/B] "najgorsze" w czarnych psach jest to, że do nich praktycznie wszystko pasuje. My ostatnio kupiliśmy sobie żółtego Furkidza [I]Rock Star[/I], który na razie leży w szafie i używany był tylko raz. Fajny jest odcień tej żółci - nie mdły, nie neonowy. :loveu: Jednak robią go na 2cm co dla Xeny trochę za dużo chyba...
Nie wiem czy Furkidz ma możliwość zrobienia obroży 1,5cm? Bo mnie to w kontekście Nico głównie interesuje. Nasze 2cm wyglądają OK., pod względem materiału, ale klamra jest ogromna. ;)

Link to comment
Share on other sites

Obroże jak obroże, bo na moje kurduple to 2cm jeszcze jakoś wygląda, ale najgorsze są szelki:angryy:
Marzę o takich fajnych, z tasiemką ozdobną, podszyciem i tym wszystkim, ale jak skoro nawet 1,5cm szelki na moim psie mi się nie podobają...
Z gotowców to Rogzy są ok.

Ale coś takich fajnych niebieskich nigdzie nie widzę w sprzedaży...
Z resztą, na dzień dzisiejszy mam ważniejsze psie wydatki, więc to odkładam na później:eviltong:
Za to wczoraj zaklepałam u Molowej białą obróżkę w maki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

[quote name='Hahnoto']Obroże jak obroże, bo na moje kurduple to 2cm jeszcze jakoś wygląda, ale najgorsze są szelki:angryy:
Marzę o takich fajnych, z tasiemką ozdobną, podszyciem i tym wszystkim, ale jak skoro nawet 1,5cm szelki na moim psie mi się nie podobają...
Z gotowców to Rogzy są ok.

Ale coś takich fajnych niebieskich nigdzie nie widzę w sprzedaży...
Z resztą, na dzień dzisiejszy mam ważniejsze psie wydatki, więc to odkładam na później:eviltong:
Za to wczoraj zaklepałam u Molowej białą obróżkę w maki :loveu:[/QUOTE]
[url]http://www.ohmypet.pl/OhMyDog/Kategoria/szelki-guardy,khj[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale to żeby taśma nośna była widoczna to muszę wziąć 15mm, a to już jednak jest za dużo ;p
Chociaż korci mnie, żeby spróbować, może mimo wszystko w guardach będą lepiej wyglądały :)
W szafce leżą szelki typu step in z Trixie, właśnie 15mm szerokości i tak masywnie wyglądają na yorku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hahnoto']Ale to żeby taśma nośna była widoczna to muszę wziąć 15mm, a to już jednak jest za dużo ;p
Chociaż korci mnie, żeby spróbować, może mimo wszystko w guardach będą lepiej wyglądały :)
W szafce leżą szelki typu step in z Trixie, właśnie 15mm szerokości i tak masywnie wyglądają na yorku.[/QUOTE]
Bo trixie ma dość grube taśmy i faktycznie one wyglądają masywnie ;) Miałam trixie i taśma była gruba, mięsista, ale przyjemna w dotyku :) Może zaryzykuj bo 15mm to wcale nie ta dużo chyba, że masz na serio mini mini psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Trxie przecież ma też kolorowe szelki step-in (jakiś turkus, róż, fiolet itd.) w szerokości 10mm, wystarczy to wklepać w Allegro. Podobnie z guardami tej firmy, wtedy już nie tylko różne kolorki, ale i wzorki. A jak ktoś nie lubi Trxie to zawsze jest Lupine, które ma od metra zaczepistych wzorków dla małych piesków ;).

Yukiemu dobrze w zielonym, a te smycze od DS są mega wygodne. Jedne z moich ulubionych ;) .

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Ja Trixie nie lubię. Mam szelki 10mm dla młodej i lipa. Strasznie ciężko zapinają się i jak dla mnie są za wąskie. Teraz czaję się na guardy 2cm, może Juliusy bo naczytalam się wiele dobrego.

Link to comment
Share on other sites

A mi już całkiem zniknęły.. wcześniej było xxxxxxxxx a teraz już jest zupełnie nie ma nic :/

Co sądzicie o obrożach z OhMyPet? Jak jakość? Chciałam zamówić od Taks, ale.. ma pełną skrzynkę..

Z OhMyPet jak dla Xeny obroża z tasiemką kosztuje 23 zł, u Taks obroża jak dla labradora kosztuje 20 zł.. (miałam kiedyś zamawiać dla psa babci :D), a z OhMyPet jak dla labka kosztuje 30 zł + przesyłka.. więc..

Jeszcze myślę nad obróżką z Kudłatego Art'u :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olimpija']Ja Trixie nie lubię. Mam szelki 10mm dla młodej i lipa. Strasznie ciężko zapinają się i jak dla mnie są za wąskie. Teraz czaję się na guardy 2cm, może Juliusy bo naczytalam się wiele dobrego.[/QUOTE]
Juliusy radzę kupić jak pies przestanie rosnąć, bez sensu wydawać 100 zł na szleki dla szczeniaka, który rośnie ;)

[quote name='lucky23']A mi już całkiem zniknęły.. wcześniej było xxxxxxxxx a teraz już jest zupełnie nie ma nic :/

Co sądzicie o obrożach z OhMyPet? Jak jakość? Chciałam zamówić od Taks, ale.. ma pełną skrzynkę..

Z OhMyPet jak dla Xeny obroża z tasiemką kosztuje 23 zł, u Taks obroża jak dla labradora kosztuje 20 zł.. (miałam kiedyś zamawiać dla psa babci :D), a z OhMyPet jak dla labka kosztuje 30 zł + przesyłka.. więc..

Jeszcze myślę nad obróżką z Kudłatego Art'u :D[/QUOTE]
Taks na razie ma problemy z internetem i problemy zdrowotne, będzie jak wszystko się unormuje i będzie ok.

[quote name='gops']Do mojego białasa zgniła zieleń czy brąz ? Kupuje mu obroże z haftem rasy , haft będzie żółty lub złoty tylko nie wiem jaki kolor całości wziąć .[/QUOTE]

brązowy :)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia Lusia ma szelki 1.5cm a z przodu 2cm i wyglada to okej, a jest mniejsza od Twoich ;)
tylko ze to norwegi
a no i omd nie ma opcji bez podszycia wiec dolicz sobie jeszcze pol cm podszycia :eviltong:


kiedys na zawodach widzialam na grzywku norwegi przerobione z tego najcienszego rogza. super to wygladalo :loveu:



Szura, mozesz pokazac Yukiego w szelach w całej okazalosci?? ślicznie mu w tym wszystkim <3

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

[quote name='vege*']Juliusy radzę kupić jak pies przestanie rosnąć, bez sensu wydawać 100 zł na szleki dla szczeniaka, który rośnie ;)[/QUOTE]

Nie są regulowane? Mała urośnie już chyba nie za dużo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...