Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='masdamerka']Wymiana raczej nie przejdzie, bo patrzyłam jak są pozszywane te okucia, to nic nie da się odpruć bez uprzedniego rozrywania połowy obroży.. Kompletnie nie wiem co robić.[/QUOTE]

No ale to chyba nie jest Twój problem. Mogą albo rozpruć obrożę i zachować kasę albo ją zwrócić, ja na ich miejscu bym wolała uszyć raz jeszcze ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Ja mam podobny problem z ohmypet, z tym, że ja mam w szelkach złe klipsy i strasznie odstają, wkurzają psa, no i generalnie nie wygląda to za dobrze. Mają wymienić, przesyłka na ich koszt ;) a też trzeba połowę szelek rozwalić[/QUOTE]

No czyli jednak się da ;-) Nie robili problemu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']No czyli jednak się da ;-) Nie robili problemu?[/QUOTE]
nie robili, no ale to też ich wina

[url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/249081_510188949034508_620061577_n.jpg[/url]

[url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941660_510188955701174_1117879776_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]BBeta [/B]moje też niby wczoraj wysłane, a dzisiaj już u mnie :) Co zrobisz jeśli będą takie kółka? Jaką szerokość brałaś?
AD mi wtedy odpisali w takim tonie jakby nie mieli zamiaru nic z tym zrobić, sprzedać raczej nie sprzedam, kto by taką kupił? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka'][B]BBeta [/B]moje też niby wczoraj wysłane, a dzisiaj już u mnie :) Co zrobisz jeśli będą takie kółka? Jaką szerokość brałaś?
AD mi wtedy odpisali w takim tonie jakby nie mieli zamiaru nic z tym zrobić, sprzedać raczej nie sprzedam, kto by taką kupił? :([/QUOTE]
w tej samej cenie pewnie nie sprzedasz ale możesz spróbować albo sie z kimś zamienić za coś albo sprzedać trochę taniej, jeśli Ci jej nie rpzyjmą z powrotem to nie ma sensu jej trzymać przecież .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']w tej samej cenie pewnie nie sprzedasz ale możesz spróbować albo sie z kimś zamienić za coś albo sprzedać trochę taniej, jeśli Ci jej nie rpzyjmą z powrotem to nie ma sensu jej trzymać przecież .[/QUOTE]

Teoretycznie mam prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, ale nie wiem jak to jest z handmadami.

EDIT: Naskrobałam takiego maila, jak myślicie, będzie ok? Nigdy nie miałam do czynienia z taką sytuacją i nawet nie wiem jak mogłabym inaczej napisać.
"Witam
To kiepsko z tymi okuciami, zamawiałam z myślą o "normalnych" (starych, poprzednią zamawiałam niecały miesiąc temu), nie poinformowano mnie o żadnych zmianach gdy składałam zamówienie. W takim razie proszę albo o wymianę okuć na Wasz koszt lub po prostu zwrot pieniędzy i zwrot obroży ode mnie. Strasznie te okucia szpecą."

Edited by masdamerka
Link to comment
Share on other sites

Ja na Twoim miejscu odesłałabym obrożę i poprosiła o zwrot pieniędzy, wg jakiejś ustawy masz takie prawo. I wtedy poprosisz o uszycie nowej :>
Mogłabym Cię prosić żebyś zrobiła zdjęcie obroży od środka? Chciałabym zobaczyć jak ta pianka wygląda w całości.

Hm, doradźcie mi..
Lepiej norwegi z podszyciem grafitowym z Ohmydog+podkład limonkowy+ taśma rock i nitki nie wiem jakie??
czy
podszycie grafitowe+podkład limonkowy+taśma superbohaterka i nitki jeden rządek grafitowych jeden różowych?

lub podszycie grafitowe+podkład czerwony lub granatowy+ marynarska?
Do której opcji lepiej pasuje ta grafitowa/gołębia siateczka? Bo muszę w końcu się zdecydować na jakieś szelki -.-

Edited by MakeBelieve
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Ja na Twoim miejscu odesłałabym obrożę i poprosiła o zwrot pieniędzy, wg jakiejś ustawy masz takie prawo. I wtedy poprosisz o uszycie nowej :>[/QUOTE]

Jesteś genialna! Że o tym wcześniej nie pomyślałam.. Ale zamiast tej, zamówię z OhMyPet albo tą nowość Furkidza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka'][B]BBeta [/B]moje też niby wczoraj wysłane, a dzisiaj już u mnie :) Co zrobisz jeśli będą takie kółka? Jaką szerokość brałaś?[/QUOTE]
Moje leżą już na poczcie ;) Też nie lubię dużych okuć, ale pewnie zostawię, taśma podkładowa 2,5cm + pianka ;)

Pozdrawiam osoby, którym "mniejsze kółka szorują ozdobnik na zacisku" :diabloti: Ozdobnik ważna rzecz :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Moje leżą już na poczcie ;) Też nie lubię dużych okuć, ale pewnie zostawię, taśma podkładowa 2,5cm + pianka ;)

Pozdrawiam osoby, którym "mniejsze kółka szorują ozdobnik na zacisku" :diabloti: Ozdobnik ważna rzecz :eviltong: :diabloti:[/QUOTE]
mnie to przeszkadza ;]
i nie chodzi o niszczenie sie ozdobnika tylko o to ze zacisk sie po prostu blokuje kiedy tasiemka jest juz podniszczona i odstaje. W zasadzie nie chodzi mi o ad konkretnie, bo mamy tylko dwa zaciski w tym tylko ten nowy jeszcze nie zniszczony ma tasiemke na zacisku, wiec nic sie z nia narazie nie dzieje, ale w rogzie cholernie mnie wkurza, ze obroza zaciska sie do połowy, ew. nie chce sie rozluzować bo metka przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']mi np zaciski z DS się nie luzują do końca, ale nawet się nie zastanawiałam dlaczego, bo mi to nie przeszkadza :evil_lol: najfajniej 'chodził' mi zacisk w taksówce satynowej[/QUOTE]
no u nas tez taksówka ;PP
tylko sie przekręcać zaczela. wlasnie nie wiem czemu, bo mamy ją juz jakies 2 lata i pierwszy raz sie przekręciła jakiś miesiąc temu i teraz ciągle sie przekręca :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]masdamerka, [/B]ja jakoś w lutym zamówiłam obrożę od AD z gotowców i też miała takie ogromne okucia :roll:
[url]http://i2.fmix.pl/fmi506/efe1ce16001ac6e9519119a7[/url]
[url]http://i3.fmix.pl/fmi1497/1e5831eb00050c8751911985[/url]
Nie potrafiłam jej dobrze wyregulować, ten pasek zaciskowy się przekręcał, generalnie niezbyt mi pasowała i uważam, że te wielkie okucia niszczyły cały wygląd obroży...
Także ja bym zwróciła.

Link to comment
Share on other sites

Ewa - napisałam do AD że albo wymienią okucia na swój koszt (czyt. uszyją nową obrożę z mniejszymi okuciami, bo to ich wina że nie poinformowali o zmianach) lub po prostu zwrot pieniędzy i obroży :) Teraz czaję się na tą nowość z Furkidza, śliczna ta obroża :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...