Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='japanisze']Pięknie jej!!! :loveu:[/QUOTE]

Jemu ;)Modelem jest pies :p Obróżka u swojej prawdziwej właścicielki będzie jutro góra pojutrze.

Dziękujemy, obroże super. Połączenie kwiatów na czarnym rewelacja :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#000000][B]BARDZO PROSZE O GŁOSY NA BEZDOMNIAKI SZYDŁOWIECKIE - [/B][/COLOR][COLOR=#000080][B][SIZE=5]
PRZEGRYWAMY !!!!
MAMY CZAS DO godz . 24 DZISIAJ [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4]poproście znajomych ..proszę [/SIZE][/B]
[/CENTER]



Psie i kocie mordki z SZYDŁOWCA czekały na chwilę od ponad roku ..
wreszcie w tym miesiącu udało się - BEZDOMNAKI SZYDŁOWIECKIE zostały [B]wspólnym kandydatem dogo i miau[/B] do wygranej w POSTACI KARMY na forum KRAKVET ..

[B]PROSIMY O KAŻDY GŁOS – [/B]
Mamy pod opieką nie tylko psy pod naszą bezpośrednią opieką ale też ROZDAJEMY karmę dla psów z Punktu przetrzymań.
Poza tym idzie zima – wtedy na ulicach rozdajemy niezliczone ilości karmy.

[B]bezpośredni link do ankiety[/B] - [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL]
[B]Link do naszego wątku i jednocześnie do instrukcji głosowania w Krakvecie i naszej historii w pigułce :[/B] - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Bezdomniaki-szyd%C5%82owieckie-BARDZO-PROSZ%C4%84-O-G%C5%81OSY-NA-KRAKVET-DO-31-LIPCA?p=14327787#post14327787"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post14327787[/URL]
/post 1 naszego wątku – link przekieruje na ten post /

[SIZE=4][B][COLOR=#ff8c00]wydarzenie na fb - [/COLOR][/B][/SIZE][URL]http://www.facebook.com/events/234900963298302/[/URL][/INDENT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']trzeba było nurkować :diabloti: ;-) dlatego wolę krótki zacisk, lub zatrzask :smile:[/QUOTE]

Myślisz, że nie nurkowałam?! :D Ale przepadły bez śladu :<
Tak mi ich szkoda..

Kupiłabym chętnie coś, nawet mam już wymyślone trzy wzory, ale nie mogę sobie na to na razie pozwolić..

Link to comment
Share on other sites

hehehe kup se gumowego furkidza, to nie bedziesz sie martwic, ze utopi:)))
jak mozmna takie sliczne obrozki niszczyc w wodzie...no wiesz:)))

ja czekam na 4 roze obroze od marty i dobra, ok nie pali sie, bo zgrzeszylabym mowiac, ze ich jakos szczegolnie potrzebuje.
ale tak bardzo bardzo je chce:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']hehehe kup se gumowego furkidza, to nie bedziesz sie martwic, ze utopi:)))
jak mozmna takie sliczne obrozki niszczyc w wodzie...no wiesz:)))[/QUOTE]

Na początku kura nawet ich nie nosiła, tak się o nie bałam, a ostatecznie.. nawet nie chcę o tym myśleć :D Jestem głupia i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz mam dylemat rangi międzynarodowej wprost :diabloti: Lepiej Flexi na lince + obroża czy flexi na taśmie? Niby obroża nie jest mi jakoś na gwałt potrzebna, ale aktualnie moja sucz chodzi w niebieskim/zielonym i chciałam dla niej coś dziewczęgo (mój ostry róż :loveu:). Flexi muszę kupić tak czy siak, taśmy jeszcze nie miałam a wydaje mi się mocniejsza. Tak źle, tak niedobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

rashelek, tylko i wyłącznie na lince. są duużo wytrzymalsze. jak chodzisz z psem do lasu, i gdzieś zejdzie on w krzaczory - taśma się zahacza, i po taśmie. poza tym - taśma bardziej ciągnie, ogółem jest mniej wygodniejsza niż linka. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ja teraz mam dylemat rangi międzynarodowej wprost :diabloti: Lepiej Flexi na lince + obroża czy flexi na taśmie? Niby obroża nie jest mi jakoś na gwałt potrzebna, ale aktualnie moja sucz chodzi w niebieskim/zielonym i chciałam dla niej coś dziewczęgo (mój ostry róż :loveu:). Flexi muszę kupić tak czy siak, taśmy jeszcze nie miałam a wydaje mi się mocniejsza. Tak źle, tak niedobrze :lol:[/QUOTE]

Weź flexi na lince ;)
ja kupiłam na taśmie i teraz żałuje

Link to comment
Share on other sites

Miałam dwa poprzednie automaty (Hiltona i Flexi) na lince i byłam zadowolona. Flexi kupiłam niecałe 3 miechy temu i służyłoby nadal, ale linka jednak zębów Owczarka nie wytrzymała, dlatego szukam nowej. Miałam wziąć taśmę, bo ponoć mocniejsza i wytrzymalsza jest, a teraz zmieniłyście mi podejście. Bo psa w lesie nie puszczam, często chodzi tam właśnie na automacie i linka o drzewa haczy. A jak ma mi się przez to taśma spartolić to chyba jednak nie będe ryzykować. Jeszcze zobaczę, muszę to przemyśleć. A póki co idę podręczyć Martę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']+ PsieTopTrendy ;)[/QUOTE]
+ askdog.pl W niedługim czasie będzie uruchomiony sklep int. więc zamawianie będzie o wiele prostsze.

[quote name='vege*']O tego nie znam, zaraz sobie zobaczę :-)[/QUOTE]
ja tez nie :) Ciekawe mają wzorki.


Uff. Przebrnęłam przez te wszystkie naprodukowane strony przez 7 dni, oczy nacieszyłam :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...