Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']mi się podoba w rogzette i blue sport .
może dlatego, że rogzette bardzo mi się podoba a sporka sama mam :P[/QUOTE]

dzięki :)

[quote name='toyota']Żartuję oczywiście , w wersji sportowej też super wygląda , bo to jest prześliczna panienka przecież.[/QUOTE]

dziękujemy :) zobaczymy jak się zacisk będzie sprawował...

Link to comment
Share on other sites

Ale sa ;) Nie wiem o ktore rozmiary Ci chodzi, z obrozy w xl byly i liski i fiolet byl (byly wszystkie kolory nitki zatrzaski), lancuszki pewnie tez. Mieli bawet sloneczniki xl zatrzask, wiec bardzo stary wzorek ;) Duzo bylo i duzo jest nadal, bo nie wszystko sie sprzedalo. Lepiej napisac do nich i zapytac. Mowie o dystrybutorze rogza w PL [url]www.drpets.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']no właśnie miałam pisać, że to Raf Como ;) ale z ato jakby ktos chciał to na all jest to Geko czy coś :P w półzacisku ;)[/QUOTE]
Gekko jest?
Ja dziś przeglądałam i nie widziałam..:roll:

EDIT: Już widze, ale ja i tak już zamówiłam i załapałam sie jeszcze na tą promocje..

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że nie mieszkam w Warszawie to bym też skorzystała z promocji...
Zna ktoś jakiś sklep w Katowicach gdzie są rogzy? (oprócz tego w Silesii i Kakadu w C.H. 3 Stawy bo tam mają strasznie mały wybór)

Dzisiaj kupiłam rogzowy zacisk z drutem kolczastym, ale harroldzia dopiero na święta go dostanie. Teraz poluje na zaciskowy Retro Rex, ale niestety nigdzie w pobliżu nie ma, a z neta nie opłaca mi się kupować jednej obroży...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kateczka[/B] ostatni raz napisze bo tak to bedziemy sobie pisac:evil_lol: strona [URL="http://www.drpets.pl"]www.drpets.pl[/URL] to dystrybutor rogza na Polske, maja wiele wzorkow, nawet te ktorych nie ma w innych sklepach. Warto do nich napisac maila i zapytac. Ja na szelki nie patrzylam, bo mnie nie interesowaly;)

edit: a na stronie oferta nie jest aktualna

Link to comment
Share on other sites

dobra bo się zagubię ;) Dr Pets ma promocje do dzisiaj tak?? tam jak juz warto na chwilę obecna zamówić...ale nawet jak mają na stanie to czego mi trzeba...to zanim odpiszą będzie po promocji :P jak będzie mi znów tak strasznie zależeć, że nawet się wykosztuję to zamówię na PM ;)
Agnes tak przy okazji to poza PM zaden sklep internetowy nie ma aktualnej oferty;) przynajmniej w Rogzach...ciekawe skad ta zasada;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kateczka[/B], tak promocja do dzisiaj, w stacjonarnym sklepie do 16 nie wiem czy przez internet tez. Sklepy generalnie niekoniecznie robia akualizacje asortymentu ;)

[B]Diora[/B], moja ma ok 45 w szyi moze 44 jakby bardziej scisnac i mam prawie na maxa zmniejszona ale zacisk jest tez dosc mocno skrocony (jak na zacisk), zeby za bardzo nie wisial (i zeby go nie zgubila)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...