Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='grrysia']Dla mojego obroża 25mm jest idealna tylko mam wątpliwości co do smyczy. Z rogza też kupiłam obrożę 25 a smycz 20.
Też mi się wydaje że już większość śpi, pora jaknajbardziej odpowiednia ;-). Czekam do jutra :-).[/QUOTE]

hehe to zalezy dla kogo pora odpowiednia do spania, dla studentow to nie bardzo :D
jutro mam koloz grafiki.... a teraz wlasnie probuje sie uczyc:d

gdzie jutro, dzisiaj rano, dokladniej o 10,


zeby ni bylo off czekamy na obroze odblaskowa Rogza czerwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrysia']Proszę Specjalistki ;) o pomoc. Mam smycz rogz z tej serii [URL]http://www.rogz.pl/?beach-bum,201[/URL] ma 20mm, teraz mam ochotę kupić taką obrożę i smycz red dingo [URL]http://reddingo.bazarek.pl/opis/294993/smycz-l---18m-podwojna---circadelic-brown.html[/URL] ale ta smycz ma 25mm ( niestety z 18mm nie ma tego wzoru ). I tu moje pytanie: jak myslicie czy ta smycz z RD będzie dużo cięższa, czy dobrze leży w dłoni? Macie może porównanie, może ktoś ma 20mm z rogza i 25mm z RD i może coś na ten temat powiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc.[/QUOTE]
Zależy jaką masz smycz rogza, regulowaną czy tą zwykłą. Regulowana bedzie zdecydowanie cięższa i masywniejsza nawet od 25mm Red Dingo, bo jest wykonana z podwójnej taśmy. Red Dingo ma pojedynczą i na nią naszytą taśmę ozdobną. Karabinek przy Red Dingo jest masywniejszy niż przy Rogzowej 20mm. Moim zdaniem zmiany szerokości aż tak nie odczujesz. Jak dla mnie Red Dingo jest delikatniejsze niż Rogz nawet 20mm.
Poza tym... nie lepiej kupić rogza? Red Dingo strasznie poszło z cenami w górę, poszaleli jednym słowem ;/


p.s.
Bardzo proszę o pomoc.
Moja suka 20lutego kończy 3 lata. Chce jej kupić wystrzałowy prezent w postaci dobrego kompletu

[img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ariDcyDI/AAAAAAAAAm4/Qa_owBcOlUQ/27.jpg[/img]
Chce coś dobrego, mocnego.

Link to comment
Share on other sites

Magda dziękuję bardzo :p. Właśnie dokładnie o takie porównanie mi chodziło. Z rogza mam smycz przepinaną i teraz też taką chcę. Wiem że RD skpoczyło z cenami ale na ten wzorek jestem chora juz od maja 2009 ;), najpierw nie miałam kasy a potem nie było rozmiaru :placz:, teraz się pojawił i chyba nic mnie nie powstrzyma :cool3:. Jakością rogza jestem trochę rozczarowana, obroża się luzuje i wyłażą nitki, dziewczyny pisały że te nowsze są gorsze i chyba na taką trafiłam. Super jest w rogzie to bezpieczne zapięcie, w zasadzie jestem pewna że się nie zerwie.
A jak myślcie ten wzorek będzie pasował do żółtego boksera??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrysia']Magda dziękuję bardzo :p. Właśnie dokładnie o takie porównanie mi chodziło. Z rogza mam smycz przepinaną i teraz też taką chcę. Wiem że RD skpoczyło z cenami ale na ten wzorek jestem chora juz od maja 2009 ;), najpierw nie miałam kasy a potem nie było rozmiaru :placz:, teraz się pojawił i chyba nic mnie nie powstrzyma :cool3:. Jakością rogza jestem trochę rozczarowana, obroża się luzuje i wyłażą nitki, dziewczyny pisały że te nowsze są gorsze i chyba na taką trafiłam. Super jest w rogzie to bezpieczne zapięcie, w zasadzie jestem pewna że się nie zerwie.
A jak myślcie ten wzorek będzie pasował do żółtego boksera??[/QUOTE]
Miałam rogza i to nie raz... Suka ponosiła kilka razy i odkładałam do kartonu... Ale podświadomie jakoś mnie do niego ciągnie hihi. To prawda że jakość poleciła w dół.
A czy bedzie pasować. Myśle że jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrysia']Magda dziękuję bardzo :p. Właśnie dokładnie o takie porównanie mi chodziło. Z rogza mam smycz przepinaną i teraz też taką chcę. Wiem że RD skpoczyło z cenami ale na ten wzorek jestem chora juz od maja 2009 ;), najpierw nie miałam kasy a potem nie było rozmiaru :placz:, teraz się pojawił i chyba nic mnie nie powstrzyma :cool3:. Jakością rogza jestem trochę rozczarowana, obroża się luzuje i wyłażą nitki, dziewczyny pisały że te nowsze są gorsze i chyba na taką trafiłam. Super jest w rogzie to bezpieczne zapięcie, w zasadzie jestem pewna że się nie zerwie.
A jak myślcie [B]ten wzorek będzie pasował do żółtego boksera?[/B]?[/QUOTE]

[B]Macie może porównanie, może ktoś ma 20mm z rogza i 25mm z RD i może coś na ten temat powiedzieć[/B]


Wzorek będzie pasował, jak najbardziej :) Osobiście, jestem za RD. Co do Rogza mam zastrzeżenia odnośnie jakości - mechaci się i strzępi przy normalnym użytkowaniu.

Mam porównanie 20 mm Rogza i 25 mm RD -> RD bardzo dobrze leży w dłoni, jest super jakościowo. Wiem,że to rzecz gustu, ale moim zdaniem dla boksera szer. 2,5 cm. wcale nie jest za duża...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops'][B]magda[/B] kup jej komplet manmata tego jescze nie ma ;D
ezy dogi sa fajne ale jak juz masz to lepiej cos innego[/QUOTE]

[quote name='grrysia']Magda w takim błękicie moim zdaniem będzie jej ładnie [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1115[/URL]. Jak dobrze mieć czarnego psa, takiej to we wszystkim do pyska :evil_lol:.[/QUOTE]
No tak, ale taki komplet jest taki hym.... do lasu, na bagna, do uciorania. Chciałabym coś eleganckiego.

Rogz jest coraz gorszy jakościowo, Rd oszalał z cenami, Lupine mam i bokiem mi wychodzą. Hamilton fajny ale taka szerokość jaką bym chciała jest koszmarnie droga...:placz::help1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']Bellalab, ślicznie jej! baaardzo podoba mi się ten wzór :)[/QUOTE]

[quote name='Jami']Ale się ślicznie reprezentuje :cool3:[/QUOTE]

dzięki, teraz jeszcze szukam jakiejś pasującej w miarę do tego smyczy:cool3:

[quote name='Marta_Ares']

Milan sie juz dorobił 2 obrozy:evil_lol::evil_lol:

[/QUOTE]

super obroże:loveu: pasują mu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...