Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy wie ktoś gdzie można kupić takie gładkie tasiemki? Nie wiem jak się nazywają, ale są takie cieniutkie i wąskie ( mi zależy na 10 - 12 mm) co do koloru to czerwony, żółty i zielony. U mnie w pasmanterii nie ma tych kolorów. Planuję kupić młodej jakieś szersze obroże, bo 2.5 cm to jednak dla nas za mało jest. Myślałam o EzyDogu i Pitmanie. Wyszło, że będę chciała niebieskiego Ezy i Czarnego pitmana z żółtym napisem Rastafara i na niego przyszyję te tasiemki.

Link to comment
Share on other sites

a na allegro patrzyłaś...jak czegoś nie ma w sklepie to zawsze jest na all ;) tylko przesyłka dochodzi...

a Rogz poza moimi wymarzonymi niedostępnymi nigdzie liskami funky retro ...to taki
[url]http://www.as.wroclaw.pl/index.php?products=product&prod_id=217[/url]

w sumie znalazłam funki rexa...ale 40mm 50-80 cm...Taniowi 54 starcza w zupełności i nie wiem czy nie będzie to głupio wyglądac jak podwójnie wokół szyi będzie miał obwiniętą...no i szerokość...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']a na allegro patrzyłaś...jak czegoś nie ma w sklepie to zawsze jest na all ;) tylko przesyłka dochodzi...

a Rogz poza moimi wymarzonymi niedostępnymi nigdzie liskami funky retro ...to taki
[url]http://www.as.wroclaw.pl/index.php?products=product&prod_id=217[/url]

w sumie znalazłam funki rexa...ale 40mm 50-80 cm...Taniowi 54 starcza w zupełności i nie wiem czy nie będzie to głupio wyglądac jak podwójnie wokół szyi będzie miał obwiniętą...no i szerokość...[/QUOTE]
nieeee
dla mnie 4cm na takim psie to stanowczo za duzo
jesli chodiz o rogza, bo jets on masywny bardzo

ja zamoiwlam smycz rogza czerowna z nitka i zwykla linowa pzrepinana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Ja, kurde mam zakaz kupowania smyczy i obroży :( Chciałabym kupić jakiegoś rogza, bo Gabi nigdy nie miała...[/QUOTE]

wiec jaki masz problem ?
idziesz do zoologa i kupujesz,ale kupujac karme z neta bierzesz rogza i mowisz ze gratis ;D
sparwdzony sposob
myslisz ze tu komus nikt nie truje w domu ze tyle maja rzeczy ?
mi rodzice, komus tam maz :) tak bedzie zawsze

Link to comment
Share on other sites

Tylko że ja nigdy nie kupuję karmy w necie, bo jeszcze się za przesyłkę płaci a w zoologu naszym są tylko takie niefirmowe taśmówki :( Ja dużo rzezczy dla psa nie mam: 1 obrożę i 1 smycz, to znaczy jeszcze nie dawno były 2 obroże ale jedna była taka stara i obrzydliwa że po prostu ja wywaliłam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Mi też mama truje ;P Dlatego zawsze sobie wymyślam z jakiej okazji :D
Niedługo Tinka będzie u mnie 4 lata i chcę jej kupić obroże Pitmana ;)[/QUOTE]
'mi juz zabraklo okazji
a w gratisy przestali wierzyc po 5 obrozy hehe
ale pitman to dobry wybor ;D

Link to comment
Share on other sites

mi tez facet truje...ale pracuję ...mecze się wiec mi się coś nalezy i mojemu psu też :P osobiście jestem tylko i wyłącznie za kupowaniem karmy przez internet....zarówno dla psa jak i dla kotów :) o wiele wiele taniej....allegro...zwierzakowo albo zooplus....ale ostatnio znalazłam też parę innych tanich sklepów przy okzaji poszukiwania rogza ;)
Hunter np nie dość, ze był przeceniony to jeszcze miałam 10 procent rabatu za większe zakupy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja zawszę mamie mówię prawde xd Za kaganiec mnie okrzyczała ale zbytnio się nie przejmuję :lol: Powiedz, że w konkursie wygrałaś albo chociaż że wygrałaś jakiś rabat i że obroża droga a tak to masz za grosze a jest super jakości ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kateczka']mi tez facet truje...ale pracuję ...mecze się wiec mi się coś nalezy i mojemu psu też :P osobiście jestem tylko i wyłącznie za kupowaniem karmy przez internet....zarówno dla psa jak i dla kotów :) o wiele wiele taniej....allegro...zwierzakowo albo zooplus....ale ostatnio znalazłam też parę innych tanich sklepów przy okzaji poszukiwania rogza ;)
Hunter np nie dość, ze był przeceniony to jeszcze miałam 10 procent rabatu za większe zakupy :)[/QUOTE]

tylko niektórzy nie mają psów które zjadają 10kg karmy miesięcznie, a 3 :evil_lol: jeżeli zamawiam przez internet to koło 6kg, co starcza na dwa miesiące i się zbytnio nie opłaca ;) ja zamawiam tylko dla różnorodności, bo mam wybredniaka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...