Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agnes']ale kolnierz usztywniajacy nie do kazdego psa "pasuje" - to rowniez nie jest wygodne ;)[/QUOTE]

oczywiscie masz rację ;)

Mikus zawsze nosił obroże i szelki 16mm, raz zamówiłam smycz i szelki 2,5cm i wygladał w nich naprawde dobrze! a przeciez to taki mały pyrtek był :) teraz moja Miya ma obroze 11mm a jest chyba wielkosci Mikgo i juz mi sie to nie podoba :/ no ale musimy troszke poczekac, bo nie wiem kiedy pojade do miasta aby kupic cos szerszego ;)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza2009/DSC_1499copy.jpg[/url]
ladnie na niej wyglada:loveu:
ale bardziej mi sie podoba chyba w 3cm Manmacie;)

a co do Vini to tak jak Agnes i ktos wczoraj jeszcze wspominal, jesli potwierdzi sie to co chce uslyszec to jest cacy, a jak sprzecwi i doradzi ze jednak bedzie za szerokie to jest be:cool3:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa!

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]zapraszam na bazarek dla Tobiego! m. in. szelki z MM :cool3:[/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/174336-Psie-ksiAE-A-ki-ringA-wki-kolczatki-kantar-kozioA-ek-szelki-MM-na-Tobiego-do-30-11?p=13564023"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares'][url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza2009/DSC_1499copy.jpg[/url]
ladnie na niej wyglada:loveu:
ale bardziej mi sie podoba chyba w 3cm Manmacie;)[/QUOTE]
Jestem tego samego zdania, jak Marta. Mnie też bardziej podoba sie w MM, choć ta rogzowa obroża też bardzo ładnie leży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Zamówiłam właśnie rogza zaciskowego dla poczwara...Gad jest w staie wyciągnąć łeb z każdej obroży...Wzór bones of red(czy siakoś tak ;)),"nieświeży"już ale mam do niego jakiś sentyment. Zdjęcia jak tylko dojdzie[/QUOTE]

ja też bardzo lubię ten wzór. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']jeszcze ma 4 cm :) ale nie wiadomo jakby wyglądała :)[/QUOTE]

to juz napisalam ze nie uznaje kolnierzy usztywniajacych:evil_lol:

O ile ttb wyglada dobrze w takich szerokosciach, o tyle pies postury Azy, o takiej budowie, o takiej [U]szyi[/U] wyglada zle. Ona ma szyje 45 cm;) (ma ciasno zapiete obroze)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Przypuszczam że są podobnego wzorstu i wagi-67cm,34 kg ;)[/QUOTE]
No nie wiem moja ma około 60 w kłebie, chyba, że źle zmierzyłam :oops: A w szyi około 52/3cm.
[quote name='Ana04']
[B]Pestka,[/B] mi się wydaje, że 2,5cm starczy dla Saby, Aza jest chyba od niej masywniejsza a chodzi w 2,5 i mi się w niej podoba. :)
[/QUOTE]
A możesz pokazać Azę w 2,5cm? :razz: Chciałabym zobaczyć bo one są chyba porównywalnej wielkości.

Link to comment
Share on other sites

Agnes rozumie ;) dlatego tez napisałam że nie wiem jak Aza by wyglądała bo w sumie duża z niej sunia ale za to szczupła :) np. moj Miki był kurdupelek ale znów nie szczuplutki :) wiec 25mm szelki były dobre :) a pies sasiadki był ciut wyzszy od niego z tym ze o połowe chudszy (taka sarna :D ) wiec wygladałby smiesznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25'][B]anetta[/B], dziękuję Ci bardzo :multi::multi::multi:

Tak właśnie mi świtało, że widziałam jakiego bordera w tej obroży. Teraz już wiem, co kupić. Jeszcze raz dzięki.[/QUOTE]

[quote name='Marta_Ares']bordera :razz:[/QUOTE]

[quote name='agaciaaa']Ale że Masaj...border? Uszy nie za duże przypadkiem? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Magda25']Ups:oops::oops::oops::oops:
Proszę o wybaczenie :flaming::modla:
Mam nadzieję że corgi sie nie pogniewa, że na chwilę był borderem :oops::oops::oops:[/QUOTE]
Hhahaha, no to się uchachałam :evil_lol: Spoko, z daleka Masajek to wygląda jak taki mini border trzymany pod szafą :evil_lol::evil_lol:
Cieszę się że pomogłam. Mamy ją prawie rok i bardzo dobrze wygląda. Używana codziennie. Jedynie wg mnie to kółeczko jest za małe.


[quote name='blaira']Anette a gdzie w PL mozna nabyc ezydoga? Bardzo ładnie Masaj w niej się prezentuje :)[/QUOTE]
Dzięki:)
Tak jak Żaba napisała, w Pełnej Misce. Teraz tam zajrzałam z ciekawości i takie oczy :crazyeye: mam. Strasznie podrożały:shake: Za naszą płaciłam 39 rozm. S a teraz liczą sobie 50 zeta :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Żaba-Tyś chyba dawno Azy nie widziała :) to już nie ta szczuplutka sunia sprzed lat....:([/QUOTE]

Olus mozesz sie przyczepic do suni swojej babci ktora ma powazniejszy problem z waga? Od nas...sie odczep ;) I nie ubolewaj nad tym biedaku w kazdym watku, ciesze sie, ze tak sie przejmujesz Azowa, ale nie ma takiej potrzeby...

Zaba - moja suka jest duza, ma wielka klate, ale ma cienka szyje - raptem 45 cm, do tego krotka...tu nie ma co zakladac nic wiecej, bo by wygladala raczej smiesznie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Żaba-Tyś chyba dawno Azy nie widziała :) to już nie ta szczuplutka sunia sprzed lat....:([/QUOTE]

Olek nie ma co przesadzać ;) Aza po pierwsze była sterylizowana a co za tym idzie bardzo czesto dokłada sie do tego kilka kg... tak niektore psy reaguja, a jesli Agnes robi wszystko aby sucz schudła a sie nie da to cóż trudno, otyła nie jest ;) ja też nie umie schudnąć ;( hehe ;D
Agnes sama wiesz najlepiej w czym Twojej suni i ładnie a przede wszystkim wygodnie ;) z Mikim tez mielismy cyrki, bo sierść miał dłuższą i gdy zakładało mu sie zwykłą obroże to z sierści na szyji robił mu sie pawi ogon.. okropnie :) wiec musiał miec pół zacisk a i tak najlepiej wyglądał w szelkach ;) szkoda że rogz nie robi czegoś pośredniego właśnie np. 30mm ale chyba ezydog cos takiego ma, ale nie jestem pewna ;)

Moi rodzice przylatuja w grudniu wiec kupilismy wszystko co trzeba nawet juz dla dorosłej Miyi bo w sumie nie wiem czy bede leciec do PL w przyszłym roku, i wzielismy obroze 40mm ale widzialam staffiki w takich obrozach i ładnie wyglądają wiec mam nadzieje ze tak bedzie w przypadku mojej suczy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Olek nie ma co przesadzać ;) Aza po pierwsze była sterylizowana a co za tym idzie bardzo czesto dokłada sie do tego kilka kg... tak niektore psy reaguja, a jesli Agnes robi wszystko aby sucz schudła a sie nie da to cóż trudno, otyła nie jest ;) ja też nie umie schudnąć ;( hehe ;D[/QUOTE]

On i tak tego nie rozumie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chlop jak chlop - ciezko cos wyjasnic ;)

[quote name='zaba14']szkoda że rogz nie robi czegoś pośredniego właśnie np. 30mm ale chyba ezydog cos takiego ma, ale nie jestem pewna ;)[/QUOTE]

no rogz moglby wprowadzic nowa rozmiarowke:evil_lol: ezydogi mi sie nie podobaja...

Aza i tak najczesciej chodzi w dlawiku, parcianka jest tylko wtedy kiedy ja spuszczam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...