Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Czy ma ktoś może Hurttę Y rozmiar 70 z serii Lifeguard i mógłby mi podać przednie wymiary?

Waham się pomiędzy norwegami a Y, bo jeśli to zamówienie nie doszłoby w końcu do skutku, to zamawiałabym z Prodoga na promocji.

Znowu boję się, że w Y będzie się strasznie brudził ten dolny pasek...

Ktoś coś poradzi?

Link to comment
Share on other sites

Żółte neonowe mogę przymierzyć jutro na bokserze to może rozwieje wątpliwości co do połączenia rudego z tym kolorem :D

 

Paula, te fioletowe szele z rogza na Free to Lki? Gdzieś mi mignął na zdjęciu ten specyficzny zatrzask. Myślałam, że L będzie dobre na Muffina, teraz obawiam się, że pasek na plecach będzie za krótki , XL takie drogie :(

Tak, to Lki ;)  pasek ma koło 13cm , także może być krótki, Free jest jednak bardzo drobnym bc :P

Link to comment
Share on other sites

Do nas też dotarły Hurtty i po pierwszych przymiarkach mam wrażenie, że na jednego psa są trochę za małe, a na drugiego trochę za duże :P

Wiesz co ja mam wrażenie że 80tki są ciut za duże na mojego a przecież noszą je borderki z połową szyi mojego :p

Zobaczymy czy sie przekręcać nie będą , pasują idealnie jak pies ma kubrak . 

I chyba kolorystycznie też nie jest źle :p

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co ja mam wrażenie że 80tki są ciut za duże na mojego a przecież noszą je borderki z połową szyi mojego :P

Zobaczymy czy sie przekręcać nie będą , pasują idealnie jak pies ma kubrak . 

I chyba kolorystycznie też nie jest źle :P

 

Pokażesz? ;)

Link to comment
Share on other sites

Z lekkim opóźnieniem , 80tki Y na sporym staffiku . 

 

1548123_DSC04765.JPG

 

Spód jest jeszcze pozaginany , pewnie się wyprostuje na psie za jakiś czas. Jednak na mojego spód jest za długi tzn za luźny z tym że mój nie ma głębokiej klatki . 

1548125_DSC04762.JPG

 

U góry super leżą 

1548126_DSC04764.JPG

 

1548127_DSC04767.JPG

 

Zdjęcia domowe bo na dworze taka chlapa że po jednym spacerze musiałam prać :p

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję pomocy, bo zgłupiałam :p.
Prodog ma promocję na Hurttę, więc chciałam zamówić moim psom obroże. Marzyła mi się obroża z poniższego linka:

http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-PRO-obroza-polzaciskowa-half-choke-35-45cm30mm-CZERWONA-/6606

Do tej pory myślałam, że czerwona jest obroża nr3, licząc od góry. Jednak przeglądając też szelki, znalazłam to:

http://pelna-miska.pl/pl/p/Hurtta-szelki-rozmiar-35-czerwone-/5887

Dla mnie to bardziej pomarańcz niż czerwień :p i teraz sama już nie wiem, który kolor jest który...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...