Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Sowroneczka']Czy ktoś używał obroży Knot-a-Collar? Pyzulec się strasznie drapie w obroży materiałowej / skórzanej / podszytej polarem, no więc pomyślałam, że może linka jej nie będzie przeszkadzać...

Ale się zastanawiam ja się ta z Ruffwear sprawdza w praktyce, bo kupić w tej cenie "do szuflady" nie chcę :mad:[/QUOTE]
Nie szkoda cu pieniędzy na kawałek sznurka? ;) Podoba mi się ona, ale nie za tą cenę... Spróbowałabym sama taką zrobić na twoim miejscu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Mam pytanie do osób, które często bywają w TK Maxx (na dziale zwierzęcym), a mianowicie, czy jak były szelki Hurtty/produkty Bellomanii to one wisiały cały czas na haczykach w tym dziale?
Czy może były jakoś wystawione?
U mnie dzisiaj otworzyli ten sklep (nareszcie!) ale widziałam tam tylko produkty Trixie ze smyczy/obroży.
W zabawkach i akcesoriach był wybór różnych marek, a ze smyczy/obroży tylko Trixie...[/QUOTE]

Kiedyś pytałam obsługę jak to wygląda i powiedzieli mi, że zawsze wystawiają ten towar, który aktualnie mają w sprzedaży, na odpowiednich działach. Więc jak nie ma, to nie ma, ale np. Hurtę zamawiają w miarę regularnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sowroneczka']Czy ktoś używał obroży Knot-a-Collar? Pyzulec się strasznie drapie w obroży materiałowej / skórzanej / podszytej polarem, no więc pomyślałam, że może linka jej nie będzie przeszkadzać...

Ale się zastanawiam ja się ta z Ruffwear sprawdza w praktyce, bo kupić w tej cenie "do szuflady" nie chcę :mad:[/QUOTE]

Może dogadaj się z ludźmi robiącymi branzoletki z sznurka alpinistycznego. Na pewno wyjdzie ci taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Czy jest jakaś firma hand made, która ma w ofercie tkaninę różową w sówki oprócz Dogstyle?
I jak myślicie? Dla yorka lepiej szelki 1,5cm ze wzorkiem i podszyciem, że nie będzie widać podkładu, czy podkład 2 cm bez podszycia?[/QUOTE]
Manufaktura MiauHau ma jeszcze sówki. I tak odnośniepodszycia, ja oficjalnie nie mam żadnych obróżek z podszyciem więc nie wiem jak to jest, ale myślę że 1,5 cm bez podszycia byłoby ok :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Manufaktura MiauHau ma jeszcze sówki. I tak odnośniepodszycia, ja oficjalnie nie mam żadnych obróżek z podszyciem więc nie wiem jak to jest, ale myślę że 1,5 cm bez podszycia byłoby ok :-)[/QUOTE]
Dzięki, ale ja poszukuję tych sówek:
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-s-fyJZoMfbg/UMI3gWZ2_KI/AAAAAAAABCw/hhhutbljx2o/s344/sówki różowe.jpg[/URL] (zdj Dogstyle)
bo Manufaktura ma fajne różowe sówki, ale na 2 cm pewnie byłyby mocno ucięte..
A co do szelek, to wzięłabym szerokość 2 cm, bo chcę mieć widoczny podkład :)

EDIT: Kto ma takie szelki z Ohmydog nie guardy, ale podobne do nich w chyba piratów, z czerwoną siateczką? Bo patrzę, że nie ma ich na stronie OMD.

Edited by MakeBelieve
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']Gram Unbleble ;)[/QUOTE]
Dzięki, tak myślałam, tylko nie mogłam znaleźć żadnego zdjęcia :)
Jak myślicie, lepiej taki model Y czy typowe guardy dla yorka? Bo przydadzą się i do samochodu i na co dzień ale boję się, że je źle wymierzę.. I nie wiem które lepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hill.']Czy taśma rurowa jest ciężka? DS robi z niej smycze, które mają ponad 3 metry +są przepinane, czyli dochodzą metalowe elementy, a czy sprawdziłaby się ona do smyczy treningowej, czyli tak ze 3x dłuższej?[/QUOTE]

Wydaje mi się, że na taką długą linę będzie jednak za ciężka. Ale może ktoś tak robił i powie z doświadczenia :D

A ja wysłałam zapytanie do DS o pare rzeczy, ciekawe jak tam u nich z kontaktem teraz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Doradzi mi ktoś jaka smycz będzie pasowała do tych obroży?
Do reszty mam komplety a jedna czarna do tych 4 - tutaj jeszcze trzeba dodać puzzle z Furkidza, których nie ma na zdjęciu - niezbyt mi pasuje...
Mile widziane linki.

[IMG][IMG]http://i62.tinypic.com/10r4w3n.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...