Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='marta1624']Ja też czekam na odpowiedź z DogStyle, zobaczymy. A nie wiecie gdzie mogę kupić szelki Bellomanii?[/QUOTE]
Na facebooku ktoś sprzedaje Lki więc to chyba wasz rozmiar .
Ja tam dorwałam Mki własnie i na nie czekam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Wydaje mi się, że na taką długą linę będzie jednak za ciężka. Ale może ktoś tak robił i powie z doświadczenia :D

A ja wysłałam zapytanie do DS o pare rzeczy, ciekawe jak tam u nich z kontaktem teraz :evil_lol:[/QUOTE]

Kurcze, tak mi się wydawało, ale może właśnie ktoś taką ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Doradzi mi ktoś jaka smycz będzie pasowała do tych obroży?
Do reszty mam komplety a jedna czarna do tych 4 - tutaj jeszcze trzeba dodać puzzle z Furkidza, których nie ma na zdjęciu - niezbyt mi pasuje...
Mile widziane linki.
[/QUOTE]

A może pleciona smycz? Np czerwono-limonkowo-pomarańczowa :)


Ja mam chyba wielkie szczęście do DS i trafiam, kiedy Marta siedzi na fb :lol: Szybkie odpowiedzi dzisiaj dostałam, fotkę o którą prosiłam też :grins:

Link to comment
Share on other sites

My też mamy "warkocza" od DS! Nie pali rąk, trzyma się wygodnie, jak obecna się zużyje - pędzę po następną. O ile wcześniej nie postanowię kupić Julków i do nich skombinować "warkoczyka". :loveu: Więcej powiedzieć nie mogę, używamy jej dopiero 2-3 miesiące i niezbyt intensywnie. Dopiero teraz zaczynamy używać ją częściej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Mogłabyś wrzucić jakąś fotkę takiej używanej?
Chcę porównać sobie z nową...[/QUOTE]

póki co mam tylko takie [URL]http://re-volta.pl/galeria/foto/98972[/URL] niestety nie mam dostępu do kompa i piszę z komórki. Na fotce smycz ma pół roku, codziennie używana. W tej chwili dalej wygląda jak nowa, jak już dostanę się do kompa to pokażę obecny stan.

Link to comment
Share on other sites

Dobry dzień wczoraj miałam, błyskawiczny kontakt z DS. Także czekam na dwie plecione smycze, dwie obróżki i futerkowy szarpak :grins: Zobaczymy, jak szybko wyślą. Ale ja naprawdę nie mam z nimi jakiś strasznych problemów, także nie zrozumiem tego narzekania na kontakt itp. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Dobry dzień wczoraj miałam, błyskawiczny kontakt z DS. Także czekam na dwie plecione smycze, dwie obróżki i futerkowy szarpak :grins: Zobaczymy, jak szybko wyślą. Ale ja naprawdę nie mam z nimi jakiś strasznych problemów, także nie zrozumiem tego narzekania na kontakt itp. :lol:[/QUOTE]

To może powinnaś w lotto zagrać :D
Pierwszy raz jak coś zamawiałam to kontakt był sporadyczny, ale był. Po przelewie urwał się na 3 tygodnie, ale szelki śliczne doszły. Do tej pory je mam i jestem zadowolona.
Drugi raz jak próbowałam coś zamówić to brak reakcji.
Trzeci raz pewnie byłoby ponownie, ale ze względu na mój komentarz na fb odezwano się do mnie (twierdząc że mój mail nie doszedł :roll:) Kontakt znowu się urwał, więc zamówiłam szelki gdzie indziej.

Wciąż mnie kilka rzeczy od nich kusi, ale nie wiem czy znowu chce mi się próbować za wszelką cenę do nich "dotrzeć", gdy są inne firmy HM gdzie kontakt i wysyłka są zawsze błyskawiczne :D

Link to comment
Share on other sites

My z DS nie mieliśmy nigdy problemów. Zarówno z kontaktem jak i wysyłką. :)

Mam pytanie a raczej 2 pytania do posiadaczy Gadżeciaków:
1. Czy obroże z Alkantrą się dopierają? Czy nie płowieją podczas prania (a przynajmniej nie jakoś drastycznie).
2. Czy posiada ktoś zdjęcie obroży w szerokości 4cm?

Link to comment
Share on other sites

ja mogę tylko odpowiedzień na pierwsze pytanie, alkantara jest na prawdę super, nawet mocno brudu nie łapie, a jeśli już jest brudna to idzie do pralki i nic się z nią nie dzieje.
[quote name='Onomato-Peja']My z DS nie mieliśmy nigdy problemów. Zarówno z kontaktem jak i wysyłką. :)

Mam pytanie a raczej 2 pytania do posiadaczy Gadżeciaków:
1. Czy obroże z Alkantrą się dopierają? Czy nie płowieją podczas prania (a przynajmniej nie jakoś drastycznie).
2. Czy posiada ktoś zdjęcie obroży w szerokości 4cm?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...