Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='masdamerka']A idc to nie to samo co idc power?? Bo wiem że są dwa modele: idc, k9 power :)[/QUOTE]

Chyba źle się wyraziłam:) jedne szelki mam K9 Power, drugie IDC, czyli taki model jak Twoje:), ale te drugie były felerne i dogadałyśmy się z babką, że mi je wymieni, a ponieważ drugich takich nie miała na stanie (zależało mi na czasie, bo w niedzielę wyjeżdżam nad morze), to przysłała K9 Power w kolorze akwamaryny. No i jednak K9 odpowiadają mi bardziej.

Edit: zapomniałam dosać, że dla swoich psów zamówiłam ten sam napis, co Ty dla Luny;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jak ktoś chce juliusy, to się mogę pozbyć moich- rozmiar 3 :eviltong:
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ReX6hjbrna4/ULJf-DDVo6I/AAAAAAAANyg/iPXc2K8eJFg/s640/IMG_5090.JPG[/URL][/QUOTE]


Rozmiaru jak na kucyka nikt nie chce:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Gdybym miała niufa to ja bym chciała :evil_lol:[/QUOTE]

skrycie to też bym chciała, ale najpierw musiałabym odpowiedniego rozmiarowo psa dokupić:diabloti:.
Swoją drogą ciekawa kolejność - najpierw szelki, potem pies, dopasowany do nich rozmiarem:eviltong:
P.S. Naklejka - wzdycham do Twojego Jetsana:loveu:

Edited by Czekunia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Rozmiaru jak na kucyka nikt nie chce:eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Naklejka']Ej no... ONkowi też pasują :evil_lol:
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ho7d7x3R-lE/UVsL_2w7HWI/AAAAAAAARJA/oLuuDAyJEhs/s640/IMG_1084.jpg[/IMG][/QUOTE]

No właśnie, mój pies nie jest kucykiem! :evil_lol: Szkoda, że teraz nie mam kasy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Nie jest w ogóle sztywna - można np. zwinąć w ciasny rulonik ;) Za to dosyć śliska. Krawędzie nie jakieś masakrycznie ostre - normalne takie ;) Ja jestem bardzo zadowolona.
Tylko kupując zwróć uwagę na długość - w niektórych sklepach ta smycz ma nawet 270cm a w innych ta sama smycz może mieć 220cm. Producent nie przykłada chyba wielkiej wagi do dokładnych wymiarów :P Ale poza tym wykonana jest bardzo starannie.

[/QUOTE]
To fajnie :) No właśnie oglądałam je na krakvecie i jest napisane, że ma regulację do 270 cm ;)

Link to comment
Share on other sites

Uważaj na Krakvet. Próbowałam tam kupić tą smycz. Specjalnie wcześniej pisałam maila czy jest bo z reguły psie zakupy robię gdzie indziej - zamierzałam raz zrobić wyjątek ze względu na tą smycz i obrożę Rogz. Pani poinformowała mnie, że oczywiście już czeka (jest kilkanaście sztuk więc spokojnie), po czym jeszcze tego samego dnia zamówiłam i okazało się, że mnie wrobili. Prawdopodobnie po to, żebym kupiła u nich przy okazji też żarcie itp. Z rozbrajającym głosem pani stwierdziła, że "sprzedały się". W 2h sprzedało się kilkanaście smyczy...? O obroży już nie mówię :shake:

Z resztą oni tak mają z większością rzeczy - ludzie z dogo Ci potwierdzą. Na stronie niby jest a tak naprawdę nie ma.

O tak wyglądało moje zamówienie:

1x ROGZ Obroża 11mm / 20-32cm (rozmiar S) Kilimanjaro HB21 kolor: K () = 22,90zł
1 x CHABA Smycz taśmowa regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny () = 11,90zł
10 x ANIMONDA Grancarno Adult smak: wołowina i jagnięcina 400g () = 4,20zł
1 x TRIXIE Pokrywki na puszki 7,5cm (3 szt.) 24551 () = 3,00zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Cod Fish & Chicken 80g () = 9,99zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Chicken Cheese 80g () = 9,99zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Multipack 4x30g () = 17,90zł
1 x Frontline dla psów od 2kg do 10kg () = 27,90zł

A takiego maila dostałam potem:

Niestety aktualnie brakuje nam z Pani(a) zamówienia poniższych pozycji:

ROGZ Obroża 11mm / 20-32cm (rozmiar S) Kilimanjaro HB21 kolor: K
CHABA Smycz taśmowa regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny
BRIT Care Let's Bite Dog Cod Fish & Chicken 80g
BRIT Care Let's Bite Dog Chicken Cheese 80g
BRIT Care Let's Bite Dog Multipack 4x30g

Czyli zabrakło 5 z 8 produktów... Oczywiście zapłacić trzeba NAJPIERW za wszystko - później po kilku dniach dopiero zwracają.


Nie mogłam się powstrzymać :D [URL]http://repostuj.pl/obrazek.php?46989[/URL]

Edited by barberry
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Uważaj na Krakvet. Próbowałam tam kupić tą smycz. Specjalnie wcześniej pisałam maila czy jest bo z reguły psie zakupy robię gdzie indziej - zamierzałam raz zrobić wyjątek ze względu na tą smycz i obrożę Rogz. Pani poinformowała mnie, że oczywiście już czeka (jest kilkanaście sztuk więc spokojnie), po czym jeszcze tego samego dnia zamówiłam i okazało się, że mnie wrobili. Prawdopodobnie po to, żebym kupiła u nich przy okazji też żarcie itp. Z rozbrajającym głosem pani stwierdziła, że "sprzedały się". W 2h sprzedało się kilkanaście smyczy...? O obroży już nie mówię :shake:

Z resztą oni tak mają z większością rzeczy - ludzie z dogo Ci potwierdzą. Na stronie niby jest a tak naprawdę nie ma.

O tak wyglądało moje zamówienie:

1x ROGZ Obroża 11mm / 20-32cm (rozmiar S) Kilimanjaro HB21 kolor: K () = 22,90zł
1 x CHABA Smycz taśmowa regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny () = 11,90zł
10 x ANIMONDA Grancarno Adult smak: wołowina i jagnięcina 400g () = 4,20zł
1 x TRIXIE Pokrywki na puszki 7,5cm (3 szt.) 24551 () = 3,00zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Cod Fish & Chicken 80g () = 9,99zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Chicken Cheese 80g () = 9,99zł
1 x BRIT Care Let's Bite Dog Multipack 4x30g () = 17,90zł
1 x Frontline dla psów od 2kg do 10kg () = 27,90zł

A takiego maila dostałam potem:

Niestety aktualnie brakuje nam z Pani(a) zamówienia poniższych pozycji:

ROGZ Obroża 11mm / 20-32cm (rozmiar S) Kilimanjaro HB21 kolor: K
CHABA Smycz taśmowa regulowana 12mm / 270cm kolor: czarny
BRIT Care Let's Bite Dog Cod Fish & Chicken 80g
BRIT Care Let's Bite Dog Chicken Cheese 80g
BRIT Care Let's Bite Dog Multipack 4x30g

Czyli zabrakło 5 z 8 produktów... Oczywiście zapłacić trzeba NAJPIERW za wszystko - później po kilku dniach dopiero zwracają.


Nie mogłam się powstrzymać :D [URL]http://repostuj.pl/obrazek.php?46989[/URL][/QUOTE]

to skandal ja bym zrezygnowała na Twoim miejscu z całego zamówienia, kase muszą wrócić. Chyba, że akurat zależy Ci na tych produktach. Oni chyba celowo zostawiają te Rogzy itp na stanie, żeby właśnie ludzie zamawiali inne rzeczy przy okazji. ....

Link to comment
Share on other sites

Co do krakvetu - nie wiem czy zauważyliście, że wcześniej przy zamówieniu była opcja do wyboru, że w przypadku braku jakiś produktów prosisz o kontakt telefoniczny, kiedy można było podjąć decyzję, czy chcesz niekompletne zamówienie albo zamienniki, czy rezygnujesz. Od jakiegoś czasu zostały tylko opcje, że zgadzasz się na wysyłkę niekompletnego zamówienia, zgadzasz się na zamienniki lub jakaś trzecia jeszcze, która też nie pozwala ci zrezygnować. Uważam, że to skandal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...