Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='dance_macabre']
Dziś wpadłam do zoologicznego i jakie moje zaskoczenie jak na półce zobaczyłam DS kropki turkusowe. Okazało się że to jakiś nowy sklep [URL]http://ohmydog.pl/[/URL] . Miał ktoś? Mi się osobiście podoba podszycie atłasowe, może się kiedyś skuszę.[/QUOTE]
Pisałam do nich maila, drogie mają te obroże :smhair2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tak , miałam sporo rzeczy od nich .
sa porządne nie było na co narzekać , tylko lepiej nie brac z filcem od spodu , te z gąbką lub skórą są troche droższe ale lepsze .
mimo że porządne nie radziłabym wpuszczać psa do wody w tym , wiadomo że skóra nie lubi wody i lepiej nie ryzykować bo szkoda obroży zwyczajnie będzie.

mój pies uwielbia błoto i kałuże i niestety wlazł mi jakiś czas temu w nowym skórzanym pitmanie , obroże musiałam umyć ale jak wyschła skóra była już inna .[/QUOTE]

[quote name='Bobryna']Zamawiałam od tego użytkownika 2 komplety obroża+smycz. Jestem jak najbardziej zadowolona :) Obroże z ćwiekami i podszyte skórą. Smycze z podwójnie szytej skóry o długości jaką chciałam (160 cm). Po dłuższym użytkowaniu wierzchnia warstwa skóry trochę popękała, ale myślę, że to normalne przy nienatłuszczanej skórze ;) :eviltong: A, tylko radzę ciasno mierzyć obwód szyi pieska, bo nasze obroże okazały się za duże (musiałam dorobić po jednej dodatkowej dziurce).[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedźi :)
Gops, a jak oceniasz? Pitman czy to allegro? Pitman ma fajne wzory, ale u tego użytkownika na allegro można sobie co nieco pokombinować, a chciałabym stworzyć coś ciekawego. Więc co bardziej polecasz? Bo pitman też ma dosyć przyjemne ceny.

Link to comment
Share on other sites

dorka1403, cytuję wiadomość:
"[FONT=Arial][SIZE=2]Obroża półzaciskowa z taśmą ozdobną, 3 cm, o zakresie regulacji ok. 39-60 cm kosztuje 38 zł, o zakresie ok. 35-50 cm 33 zł. Cene szelek zalezy również od tego, na ilu paskach będzie naszywana taśma ozdobna, przykładowo opisane przez Panią szelki z taśmą na wszystkich paskach kosztują 75 zł, natomiast bez taśmy 57 zł. Każdy dodatkowy pasek z taśmą to kilka złotych więcej."[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sawmj']Dzięki za odpowiedźi :)
Gops, a jak oceniasz? Pitman czy to allegro? Pitman ma fajne wzory, ale u tego użytkownika na allegro można sobie co nieco pokombinować, a chciałabym stworzyć coś ciekawego. Więc co bardziej polecasz? Bo pitman też ma dosyć przyjemne ceny.[/QUOTE]
mi bardziej pitman odpowiada jeśli chodzi o skóre , obie firmy fajne tak na prawde .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kesja']dorka1403, cytuję wiadomość:
"[FONT=Arial][SIZE=2]Obroża półzaciskowa z taśmą ozdobną, 3 cm, o zakresie regulacji ok. 39-60 cm kosztuje 38 zł, o zakresie ok. 35-50 cm 33 zł. Cene szelek zalezy również od tego, na ilu paskach będzie naszywana taśma ozdobna, przykładowo opisane przez Panią szelki z taśmą na wszystkich paskach kosztują 75 zł, natomiast bez taśmy 57 zł. Każdy dodatkowy pasek z taśmą to kilka złotych więcej."[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Myślałam, ze wiecej. Zobaczcie ile kosztuja w niemieckim sklepie: [url]http://www.beardiessentials.de/OH-MY-DOGPL-Halsbaender-Leinen---891.html?XTCsid=dcd53d5a37bdf0946fede6d4870b6435[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Myślałam, ze wiecej. Zobaczcie ile kosztuja w niemieckim sklepie: [URL]http://www.beardiessentials.de/OH-MY-DOGPL-Halsbaender-Leinen---891.html?XTCsid=dcd53d5a37bdf0946fede6d4870b6435[/URL][/QUOTE]

rynek niemiecki to jednak inny rynek, oni zarabiają znacznie więcej więc nie ma co cen porównywać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']rynek niemiecki to jednak inny rynek, oni zarabiają znacznie więcej więc nie ma co cen porównywać ;)[/QUOTE]

na ich zarobki to proooooszę cię...jak "wszystko po 4 zł"...

a jak dla mnie to niestety za dużo jak na obroże bez regulacji i z tasiemkami które są ogólnie dostępne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']na ich zarobki to proooooszę cię...jak "wszystko po 4 zł"...

a jak dla mnie to niestety za dużo jak na obroże bez regulacji i z tasiemkami które są ogólnie dostępne...[/QUOTE]

Ja tam widzę wiele tasiemek, których nikt inny nie ma, tzn. na stronie ohmydog.pl, jeleń jest cudowny :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://allegro.pl/obroza-z-serii-twist-eko-skorka-piekne-kolory-i2766050431.html[/url]
Co dla Jetsana i Arniego?
Dla Jetsa myślałam na 3cm ciemnym turkusem, ale nie wiem jaką eko wybrać.
Dla Arniego 2,5cm, może mięta, albo jakaś zieleń? Może ta? [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02018.jpg[/url] lub [url]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC02299.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Naklejka zieleń z fioletem śliczna.

Mi się w ohmydog strasznie podoba jeleń i atłasiki. Trochę cena mnie zabiła bo w sklepie 40-60cm 2,5cm bez podszycia kosztowało 40zł no ale trzeba doliczyć prowizję sprzedawcy.
Aż muszę napisać ile kosztuje z atłasem,
A tak w ogóle to co 100 lubiący Fanpega dostaje prezent(jeden losowo wybrany z setki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dance_macabre']Naklejka zieleń z fioletem śliczna.

Mi się w ohmydog strasznie podoba jeleń i atłasiki. Trochę cena mnie zabiła bo w sklepie 40-60cm 2,5cm bez podszycia kosztowało 40zł no ale trzeba doliczyć prowizję sprzedawcy.[/QUOTE]

atłasmy ma też collars craft
[URL]http://www.facebook.com/pages/Collars-Craft-Studio/491152347576750?sk=photos_stream[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']Ja tam widzę wiele tasiemek, których nikt inny nie ma, tzn. na stronie ohmydog.pl, jeleń jest cudowny :iloveyou:[/QUOTE]

Niektóre tasiemki są ich autorstwa cyt z ich FB "Myślę, że warto tutaj dodać, bo chyba mało kto wie, że niektóre (np. te pawie) wzory są Twoje i Majki (prawa autorskie zastrzeżone: ) "

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, tyle tych różnych sklepów, firm, wzorów...
myślę że fajnym pomysłem byłoby zrobienie specjalnego posta z uporządkowanymi nazwami firm i linkami do ich stron, żeby wszystko było w jednym miejscu :)
I nie byłoby tyle pytań o to samo.

Ja się zastanawiam nad świąteczną obróżką... bałwanki najbardziej do mnie przemawiają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']Kurczę, tyle tych różnych sklepów, firm, wzorów...
myślę że fajnym pomysłem byłoby zrobienie specjalnego posta z uporządkowanymi nazwami firm i linkami do ich stron, żeby wszystko było w jednym miejscu :)
I nie byłoby tyle pytań o to samo.

Ja się zastanawiam nad świąteczną obróżką... bałwanki najbardziej do mnie przemawiają :)[/QUOTE]

niedługo do mnie dojadą bałwanki:) aż się prosiły żęby je kupić:)

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka__']Kurczę, tyle tych różnych sklepów, firm, wzorów...
myślę że fajnym pomysłem byłoby zrobienie specjalnego posta z uporządkowanymi nazwami firm i linkami do ich stron, żeby wszystko było w jednym miejscu :)
I nie byłoby tyle pytań o to samo.
[/QUOTE]

Świetny pomysł, tylko kto to wszystko ogarnia? ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej !!

Podczytuję ten wątek regularnie i systematycznie, bo lubię bardzo moją psię panienkę w różnych kolorowych i ładnych obróżkach ;)

Mam takie pytanie, czy jest na forum osoba, która sprzedaje krótkie smycze - pejczyki? :) I nie w takich standardowych kolorach, tj. czarny, niebieski, czerwony, ale innych? Będę wdzięczna za namiary :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania24']Hej, hej !!

Podczytuję ten wątek regularnie i systematycznie, bo lubię bardzo moją psię panienkę w różnych kolorowych i ładnych obróżkach ;)

Mam takie pytanie, czy jest na forum osoba, która sprzedaje krótkie smycze - pejczyki? :) I nie w takich standardowych kolorach, tj. czarny, niebieski, czerwony, ale innych? Będę wdzięczna za namiary :)

Pozdrawiam[/QUOTE]

możesz napisać do taks i zapytać czy cos takiego szyje albo do Marta_Ares(dog style) wdziałam że furkidz(Corse foruma chyba) chyba robił

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...