Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ainee']Ha, ja też biorę aparat... i psa. :D
I ja zaklepuje sobie miejsce, żebym to mogła ja robić główny filmik! Będzie szpan, lans i w ogóle :D
No niby jeszcze rok, ale ja już żyję tylko zlotem... :][/QUOTE]

Ja bym już chciała lipiec, żeby zrobić sobie listę co mam wziąć bo mogłabym sobie ją teraz zrobić ale po co mi to jak to i tak zgubię do sierpnia..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też biorę dziecko(czyt. aparat^^) :loveu:bez niego się nie ruszam ;)
Psiulka Ty też weźmiesz prawda ? bo mi się podoba Twojee xd
wszyscy bierzcie :loveu:
a co do domków ja bym chciała być z tyloma osobami ze się w 2 domkach byśmy nie zmieścili, więc poczekam co zostanie potem i pomyślimy ;)
Ewcia, ale że jak ? chyba najlepiej tak jest na 'normalnym' zlocie, wypisujesz numerki we wszystkich domkach i każdy się dopisuje gdzie chce, z kim chce :)
[SIZE=1]
pada śnieg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
jeszcze trochę mokry, ale coraz mniej deszczu a coraz więcej śniegu:loveu:
już byłam z moimi dziećmi na podwórku, na aparat założyłam woreczek coby go nie zmoczyło i idziemy :evil_lol: ale średnie zdjęcia są, bo nie da się ostrości ustawić przez lecący śnieg xD[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ainee']Ha, ja też biorę aparat... i psa. :D
I ja zaklepuje sobie miejsce, żebym to mogła ja robić główny filmik! Będzie szpan, lans i w ogóle :D
No niby jeszcze rok, ale ja już żyję tylko zlotem... :][/quote]
Ej, kurde! :diabloti: Jakbym ja jechała, też robię filmiki :cool3: Zrobimy razem, bo mojego złoma biorę po to, żeby nagrywać nałogowo :razz: jeśli pojadę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Haha no właśnie :d ja już sie pogubiłam :diabloti:

Ja myślałam nad kapke innym składem :evil_lol:
Ja, Pisulka, Kisses, Ty, Iś i Sweet[/quote]
[COLOR=Blue]O nie nie nie Iśki mi nie zabierzesz!:diabloti:[/COLOR]

[quote name='dog193']Dziewczynki kochane, toż to październik dopiero :diabloti: Jeszcze pewnie dużo osób się wykruszy, może ktoś jeszcze dojdzie.
Pozwólcie, że z Anulą zajmiemy się przydzielaniem do domków, potem będziecie zgłaszać ew. sprzeciwy to pozmieniamy ;)[/quote]
[COLOR=Blue]Oooo właśnie! święto racja:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To ja proszę dopisać bardzo wstępnie do listy moją osobę + dwa psy, ale z możliwością wycofania się do grudnia. Muszę jeszcze pogadać z rodzinką, która planuje wakacje, a jeszcze kocię w domu i trzeba to jakoś zorganizować. ;)
( Jak się wyjazd uda, to przybędziemy wraz z Rawą)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]O nie nie nie Iśki mi nie zabierzesz!:diabloti:[/COLOR]


[COLOR=blue]Oooo właśnie! święto racja:diabloti:[/COLOR][/quote]

Będziemy się bić? :evil_lol: :diabloti:
Żartuje oczywiście:loveu:, ale... ale my też chcemy Iś! :loveu::diabloti:

No dobra, pożyjemy zobaczymy :cool3: (10 listopad już nie długo :diabloti:)

PS możecie mnie kolorować ;)

A pogoda beznadziejna :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Będziemy się bić? :evil_lol: :diabloti:
Żartuje oczywiście:loveu:, ale... ale my też chcemy Iś! :loveu::diabloti:

No dobra, pożyjemy zobaczymy :cool3: (10 listopad już nie długo :diabloti:)

PS możecie mnie kolorować ;)

A pogoda beznadziejna :placz:[/quote]

aa super z przyjemnoscia koloruje :multi::multi: namawiaj reszte rzeszowskiej bandy aby sie kolorowala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie z Kiss gadam, mówi ze jej mama ma się zastanowić[SIZE=1][COLOR=LightBlue]:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=LightBlue]i przejrzeć wątek o zlocie na dgm [/COLOR][/SIZE][COLOR=LightBlue].. xd[/COLOR]

A ja chce być z Wami obydwoma. I z Ewcią też, i ze Sweet, Martą, Kiś, Bewarką.. I jeszcze innymi osobami jak Kasia od Riki, albo Łapeczkowa, albo Psiulka, Foxowa.. No ale jak ja się zmieszczę z wami wszystkimi :evil_lol: a innych osób nie wymieniam tylko dlatego że ich nie znam, tzn nie gadam raczej z nimi przez dogo xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Będziemy się bić? :evil_lol: :diabloti:
Żartuje oczywiście:loveu:, ale... ale my też chcemy Iś! :loveu::diabloti:

No dobra, pożyjemy zobaczymy :cool3: (10 listopad już nie długo :diabloti:)

PS możecie mnie kolorować ;)

A pogoda beznadziejna :placz:[/quote]
[COLOR=Blue]Ja póć na gołe klaty:diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A ja z tobą nie chce byc, bo mi znowu Korneliusa ukradniesz :placz:
:diabloti:[/quote]
Kornelius i tak był poza domkiem xd i ja go tylko pożyczyłam :evil_lol::evil_lol:
Ewcia, a ja jak miałam na imię ? pamiętasz ? xd i byłam psem ? a marta owcą ? czy jak to było :diabloti::evil_lol:

tak oglądam zdjęcia i stwierdzam ze w sumie ten domek budową, dachem itp. trochę przypomina te w Sulistrowicach.. ciekawe jakie będzie wyjście do pokoju na górę :D:D może równie fajne :evil_lol:

Kaya, Anula jak się będziecie kłócić to będę spać na wycieraczce. Albo Wy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]Ja póć na gołe klaty:diabloti:[/COLOR]
[/quote]
:roflt:
Nie no, to ma być zlot bez agresji :diabloti: ale gołe klaty, czemu nie :evil_lol:
[quote name='Iś & Chester']Kaya, Anula jak się będziecie kłócić to będę spać na wycieraczce. Albo Wy :evil_lol:[/quote]

Ależ my sie nie kłucimy :loveu:
Ale, żeby nie było ja na wycieraczce nie śpie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...