Jump to content
Dogomania

Śląski zlot Dogomaniaków !!;)


Bartiśkowa_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gossia']a wiecie że do zlotu tylko: [COLOR=DarkOrchid][B][I][SIZE=6]325 dni:laola::Cool!::laugh2_2:[/SIZE][/I][/B][/COLOR] Już niedługo :eviltong: Choć mogłam się pomylić o 2 dni.. w tą albo w drugą stronę :roll: to super będzie z tym agi :p Dziś dodałam Tusi jedną przeszkodę jeszcze i slalom ale ona zamiast przechodzić to przeskakuję lub przewala.. ale zdążymy się podszkolić :lol:[/quote]

Tak w ogóle, to mi wyszło 291 :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Nie godej mi tak !:mad::evil_lol::evil_lol:
A tak nawiasem skąd Ty wiesz jak mom na imie?:diabloti:[/COLOR][/quote]

Bo ja wszystko wiem :razz:

[QUOTE]Fajnie jakby był ten torek :diabloti:[/QUOTE]

Tylko mi jeszcze nie mów "wszystko leży w Twoich rękach", bo się załamię i go nie załatwię :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']zostawcie to jeszcze na później, po 10 listopada będziemy się dzielić. :cool3:


chociaż my tu już z Kayą jakieś plany też miałyśmy co nie. :diabloti:
ale jeszcze zostawmy to ;p[/quote]

Haha no właśnie :d ja już sie pogubiłam :diabloti:

Ja myślałam nad kapke innym składem :evil_lol:
Ja, Pisulka, Kisses, Ty, Iś i Sweet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ainee']Vini, mój jak się spotkałam z KaŚką to się przywitał, chciał się z nią bawić, ale ona nie chciała, więc dał jej spokój i wąchał krzaki, ale nie wiem jak to będzie z Daisy. :D
[B]Ej, jeszcze Pestka z kynologicznego forum jest :/[/B][/quote]
Hej, halo, no własnie! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Haha no właśnie :d ja już sie pogubiłam :diabloti:

Ja myślałam nad kapke innym składem :evil_lol:
Ja, Pisulka, Kisses, Ty, Iś i Sweet[/quote]Ejj, Iśke my bieremy :evil_lol:

[quote name='jmw']Mam nadzieję, że ci co jadą wezmą aparaty :razz:
Jakbym jechała, wezmę mojego złoma ale tylko do nagrywania filmów.
Tak, zrobimy jeden wielki zajebiaszczy filmik i damy na jutjuba :multi: :evil_lol:[/quote]
Taaak, będe sie lansować przed ludziami co mnie wkurzają ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Haha no właśnie :d ja już sie pogubiłam :diabloti:

Ja myślałam nad kapke innym składem :evil_lol:
Ja, Pisulka, Kisses, Ty, Iś i Sweet[/quote]


no, noo.. mi się b. podoba :cool3::loveu:

ja też może aparat wezmę, jeśli pojadę. ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Dziewczynki kochane, toż to październik dopiero :diabloti: Jeszcze pewnie dużo osób się wykruszy, może ktoś jeszcze dojdzie.
Pozwólcie, że z Anulą zajmiemy się przydzielaniem do domków, potem będziecie zgłaszać ew. sprzeciwy to pozmieniamy ;)[/quote]


a może lepiej Ci co wiedzą, że na pewno będą chcieli być razem w domku to napiszą jakie składy im pasują, a pozostałe osoby, ktore nie będą pewne Wy poprzydzielacie. :eviltong:
będzie mniej zamieszania i wszyscy zadowoleni. ;):razz:

ale zgadzam się, przecież to jeszcze rok został. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Feigned, ale większość z was jeszcze nawet nie potwierdziła swojego uczestnictwa, więc jaki ma sens przydzielanie do domków teraz? :cool3:

Ludzie, do zlotu jeszcze prawie rok, a zaraz kłótnie się utworzą, bo ona chce być z nią, a tamta z inną ;) Poczekajmy, przecież jeszcze tyle czasu, wszystko się może pozmieniać.

Bartiśkowa, podeślij Rawie linka do forumcia :razz:

Rawa, bierzesz psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Feigned, [B]ale większość z was jeszcze nawet nie potwierdziła swojego uczestnictwa[/B], więc jaki ma sens przydzielanie do domków teraz? :cool3:

Ludzie, do zlotu jeszcze prawie rok, a zaraz kłótnie się utworzą, bo ona chce być z nią, a tamta z inną ;) Poczekajmy, przecież jeszcze tyle czasu, wszystko się może pozmieniać.
[/quote]

Dokładnie, na pewno ktos się wykruszy.
Moze poczekajmy zanim większosc potwierdzi w 100% obecność i bedziemy planowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Feigned, ale większość z was jeszcze nawet nie potwierdziła swojego uczestnictwa, więc jaki ma sens przydzielanie do domków teraz? :cool3:

Ludzie, do zlotu jeszcze prawie rok, a zaraz kłótnie się utworzą, bo ona chce być z nią, a tamta z inną ;) Poczekajmy, przecież jeszcze tyle czasu, wszystko się może pozmieniać.

Bartiśkowa, podeślij Rawie linka do forumcia :razz:

Rawa, bierzesz psa?[/quote]


no tak, tak, jest jeszcze mnóstwo czasu, nie mówię, że teraz mamy się dzielić .:cool3:
przecież my tak wstępnie tylko. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...