Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='HUSKYTEAM']Nie no zaraz, spokojnie Kasiu, CWC albo po prostu samym faktem spotkania się i pośmiania w większym gronie tez bym nie wzgardził, a wręcz przeciwnie, gdyby nie pewne okoliczności, nazwijmy to, niezależne od wystawcy ;-)[/quote]

No, dobra dobra- nie tłumacz się :razz:

[quote name='zpr']A co to za misz-masz u HuskyTeam i u NigdyNigdy kurcze ciągle coś gdzieś się dzieje :crazyeye:[/quote]

A takie tam różne :diabloti:
Przyjdzie czas, to powiem ;)
Dla rozwiania wątpliwości- nie o szczeniaczki chodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']A takie tam różne :diabloti:
Przyjdzie czas, to powiem ;)
Dla rozwiania wątpliwości- nie o szczeniaczki chodzi :evil_lol:[/quote]

hymmm :razz:
właśnie u sąsiadów jest polter abend, dla tych nie ze slunska :eviltong: , jest to zabawa w domu panny młodej, tuż przed slubem, dla sasiadów, znajomych, bicie szkła na szczescie, rzucanie papierów, ludzisko poprzebierani etc, tu nie ma wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, to tak z historii ślunska :eviltong: Może u ciebie Kasiu polter abend się szykuje? :razz: Tak mi się jakos skojarzyło, jak słysze za oknem " a teraz idziemy na jednego, a teraz idziemy woodke pić" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Haha, a Sh_Maniak znów tylko o jednym :-) My Cię na detox będziemy musili chyba zagarnąć, jakaś kuracja anty i te sprawy ;-) Nawet klatka by się znalazła, co by Ci hulanki spirytystyczne z głowy wybić... nie sforsujesz, chyba że wykażesz się większym sprytem od huskiego, w co jednak wątpię ;-) A skoro u NigdyNigdy misz-masz, a wcale nie chodzi o szczeniaczki, to może coś innego się urodzi? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Haha, a Sh_Maniak znów tylko o jednym :-) My Cię na detox będziemy musili chyba zagarnąć, jakaś kuracja anty i te sprawy ;-) Nawet klatka by się znalazła, co by Ci hulanki spirytystyczne z głowy wybić... nie sforsujesz, chyba że wykażesz się większym sprytem od huskiego, w co jednak wątpię ;-) A skoro u NigdyNigdy misz-masz, a wcale nie chodzi o szczeniaczki, to może coś innego się urodzi? ;-)[/quote]

To może temat niekoniecznie na to forum....:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanka Tanka']Mam pytanie, może ktoś będzie znał odpowiedź...
ZK O/Poznań pracuje wt i pt od 10.00-19.00 czw od 10.00 do 14.00 wg informacji na ich stronie.
W jakich godzinach mam dzwonić aby usłyszeć głos ludzki a nie sygnał
fax-u ? Już brak mi cierpliwości a termin zgłoszeń wkrótce się skończy, chciałam potwierdzić zgłoszenie zanim wyślę pieniążki.[/quote]

Z tego co się orientuję to tam są dwa numery telefonu, jeden to fax a drugi telefon.Wejdz na stronę oddziału i sprawdz.
Ale Ewa jest w oddziale bywalcem więc może napisze coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Z tego co się orientuję to tam są dwa numery telefonu, jeden to fax a drugi telefon.Wejdz na stronę oddziału i sprawdz.
Ale Ewa jest w oddziale bywalcem więc może napisze coś więcej.[/quote]

:shake: ja mam na myśli tel, nie fax ... nie ma siły się dodzwonić

[SIZE=1][COLOR=#808080]Telefon/Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 852-27-84,[/COLOR][SIZE=1][COLOR=#808080] Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 855-74-14 - skopiowane ze strony ZK[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Haha, a Sh_Maniak znów tylko o jednym :-) My Cię na detox będziemy musili chyba zagarnąć, jakaś kuracja anty i te sprawy ;-) Nawet klatka by się znalazła, co by Ci hulanki spirytystyczne z głowy wybić... nie sforsujesz, chyba że wykażesz się większym sprytem od huskiego, w co jednak wątpię ;-) A skoro u NigdyNigdy misz-masz, a wcale nie chodzi o szczeniaczki, to może coś innego się urodzi? ;-)[/quote]

buehehehe o co ty mnie podejrzewasz :evil_lol:

To ja już dzisiej gratuluje Kasi :loveu: i trzymam kciuki za dalsze powidzenie akcji :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To co wyłapałam na Toruń, reszty nie zidentyfikowała moja ślepota ( jezlei czegos nie zauwazylam:P):roll: ;)

[FONT=Arial]PSY[/FONT]
[FONT=Arial]Szczeniat[/FONT]
[FONT=Arial]ABRAXAS Fortunatus[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]młodzieży [/FONT]
[FONT=Arial]GOLD WIZARD Nitor Nivalis[/FONT]
[FONT=Arial]LAREDO DE CIUKCI[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Otwarta[/FONT]
[FONT=Arial]KASDAN de Ciukci[/FONT][FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Kivalina's THE BLACK KNIGHT[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Championow[/FONT]
[FONT=Arial]Arktogea BLACK WIZARD[/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[FONT=Arial]Suka [/FONT]
[FONT=Arial]Szczeniąt[/FONT]
[FONT=Arial]Arktogea QUEEN OF NIGHT[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Otwarta[/FONT]
[FONT=Arial]DAPHNE Arctic Wind[/FONT]
[FONT=Arial]DELTA Śnieżne Psy[/FONT]
[FONT=Arial]KARLA Eskimo River[/FONT]
[FONT=Arial]ROSANA Eskimoski Domek[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no trochę nie ma:lol:

Pełna stawka na TORUŃ, Sędzia: p.Ewa Stolarska
PSY
Szczeniąt
ADMIRAŁ Śnieżna Sfora
ABRAXAS Fortunatus

Młodzieży
MARS Arktyczny Przypływ
LAREDO de Ciukci
GOLD Wizard Nitor Nivalis
DA VINCI Eskimo River

Pośrednia
AGAT C'est La Vie

Otwarta
Kivalina The Black Knight
KASDAN de Ciukci

Championów
INT.CH Arktogea BLACK WIZARD

SUKI
Szczeniąt
Arktogea QUEEN OF NIGHT

Pośrednia
A'PANAMA Eskimo River

Otwarta
DELTA Śnieżne Psy
KARLA Eskimo River
ROSANA Eskimoski Domek
DAPHNE Artic Wind

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanka Tanka']:shake: ja mam na myśli tel, nie fax ... nie ma siły się dodzwonić

[SIZE=1][COLOR=#808080]Telefon/Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 852-27-84,[/COLOR][SIZE=1][COLOR=#808080] Fax: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#005633](0-61) 855-74-14 - skopiowane ze strony ZK[/COLOR][/quote]

Wanka Tanka to ze mna rozmawiałas dzisiaj - jak sie już dodzwoniłaś.

Dodzwonić sie do nas na dzien dzisiejszy jest praktycznie nie realne, pracuja trzy faxy non stop skrzynka pełna maili, z poczty przychodza tony zgloszen - tragedia, dzisiaj na skrzynce bylo 800 zgloszen :crazyeye: a faxem odebralismy przynajmniemj 500.
Dlatego prosze o wyrozumialosc, jesli ktos chce sie dowiedziec czy jego zgloszenie doszlo najlepiej dzownic w przyszlym tygodniu, kiedy wariactwo z pierwszym terminem minie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Wanka Tanka to ze mna rozmawiałas dzisiaj - jak sie już dodzwoniłaś.

prosze o wyrozumialosc, jesli ktos chce sie dowiedziec czy jego zgloszenie doszlo najlepiej dzownic w przyszlym tygodniu, kiedy wariactwo z pierwszym terminem minie.[/quote]

:) Ale miałam szczęście :) dodzwoniłam się o 13.52 ;) a oddział kończy pracę o 14.00... prawdę powiedziawszy byłam mile zaskoczona, bo już straciłam nadzieję po kilkudniowych próbach. Rozumiem gorączkę przedwystawową ale zależało mi na potwierdzeniu zgłoszenia przed 20tym sierpnia...w przyszłym tygodniu płaciłabym już więcej, bo mam taki zwyczaj - nie wysyłam pieniędzy zanim nie dostanę potwierdzenia, że zgłoszenie dotarło czytelne. Byłam tak zaskoczona, że zapomniałam zapytać czy nie będzie problemu..... w zgłoszeniu widnieje prawidłowy nr.rej.oddziałowej... ksero rodowodu miałam w starej wersji z nr.rej.oddziału częstochowskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanka Tanka']:) Ale miałam szczęście :) dodzwoniłam się o 13.52 ;) a oddział kończy pracę o 14.00... prawdę powiedziawszy byłam mile zaskoczona, bo już straciłam nadzieję po kilkudniowych próbach. Rozumiem gorączkę przedwystawową ale zależało mi na potwierdzeniu zgłoszenia przed 20tym sierpnia...w przyszłym tygodniu płaciłabym już więcej, bo mam taki zwyczaj - nie wysyłam pieniędzy zanim nie dostanę potwierdzenia, że zgłoszenie dotarło czytelne. Byłam tak zaskoczona, że zapomniałam zapytać czy nie będzie problemu..... w zgłoszeniu widnieje prawidłowy nr.rej.oddziałowej... ksero rodowodu miałam w starej wersji z nr.rej.oddziału częstochowskiego.[/quote]

Zgloszenie bylo wyslane dosc dawno a mamy wszytsko na bierzaco w komputerze takze bardzo latwo znalezc, nie znalazlas sie w tak zwanych " brakach" wiec wszytsko musialo byc oki :)
Z telefonami to dzisiaj przegina byla, ja wyszlam z oddzialu kolo 18 i do tej godziny sama osobiscie odbieralam telefony mimo ze juz od paru godzin oddzial byl nie czynny, a wiem ze kolezanka siedziala do 20 i tez odbierala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...