Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']My z wystawy w Sopocie wrócilismy zadowoleni, choć z uczuciami mieszanym.
[B]res. CACIB[/B] dla łysej Jagódki to w stawce zgłoszonych suk, wynik zdecydowanie niespodziewany, ale protestować nie będziemy ;) [/quote]
To tak jak my :)

[quote name='NigdyNigdy']Bursztynek, choć dosyć miał już całej tej imprezy jak nie wiem co, zdobył [B]V-ce Best in Show Weteranów.[/B]
Pogoda niestety nie dopisała- lało, jak z cebra niemal przez cały czas (ups! przepraszam, na finałach przestało :evil_lol: ), ale trudno o to winić organizatorów.[/quote]

Gratulacje :)

[quote name='NigdyNigdy']Bardzo z tego miejsca chciałabym serdecznie podziękować [B]Ewie[/B], za użyczenie mi swojego sprzętu susząco- modelującego- bez tego wyglądalibyśmy jak pół Jaguśki i 3/4 Bursztynka :Rose: .[/quote]

Nie ma za co :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']

[B]Lidziu[/B], Ty to wiesz co.... się nie przejmuj ;)
Tobie dziękuję za miejsce pod namiotem, bo ta diabelska maszyna Ewy pewnie by się pod moim namiotem nie zmieściła :diabloti:
[/quote]
Kasiu nie przejmuje się, nie martw się:evil_lol:
Dziękuje za wspaniałe towarzystwo - Nitor Nivalis, NigdyNigdy i piotrjanowi i rodzince jego pod naszymi namiotami!! Było super!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Savannah . Bez Ciebie ta wystawa nie miałaby tyle uroku .
Padający a właściwie lejący się z nieba deszcz , mniejszymi lub większymi
strugami a pod naszymi namiotami słońce .
Życzę innym na wszystkich wystawach tak wspaniałego towarzystwa i atmosfery jak u nas .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Savannah . Bez Ciebie ta wystawa nie miałaby tyle uroku .
Padający a właściwie lejący się z nieba deszcz , mniejszymi lub większymi
strugami a pod naszymi namiotami słońce .
Życzę innym na wszystkich wystawach tak wspaniałego towarzystwa i atmosfery jak u nas .[/quote]

[quote name='Savannah']Kasiu nie przejmuje się, nie martw się:evil_lol:
Dziękuje za wspaniałe towarzystwo - Nitor Nivalis, NigdyNigdy i piotrjanowi i rodzince jego pod naszymi namiotami!! Było super!!:loveu:[/quote]

No ba :) Atmosfera naprawde super :) To gdzie sie teraz spotykamy :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Witamy wszystkich i gratulujemy po kolei:[/B]

[SIZE=4][COLOR=lime]Monice i Sochi za zwycięzką walkę na obczyźnie!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :B-fly:

[SIZE=4][COLOR=red]Uli i Alanowi za BOBa w Sopocie!!!!!!! :laola: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Adrianowi za CACIBA dla Moonflower!!!!!!! :Rose: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=darkgreen]PiotrowiJanowi za CWC dla Milosza (chyba skończył championat Polski?? A jak nie, to skończy niebawem!!) :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=sandybrown]Ewie i Pegaso za pozbawienie szans konkurencji!!! :bigcool: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#f4a460][COLOR=magenta]...i wszystkim, którzy byli i ich pominęłam też gratuluję samego wyjścia na ring przy tej paskudnej pogodzie!!!!!!!!!!![/COLOR] :beerchug: :cool2: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']

[SIZE=4][COLOR=darkgreen]PiotrowiJanowi za CWC dla Milosza (chyba skończył championat Polski?? A jak nie, to skończy niebawem!!) :sweetCyb: [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000][/quote][/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Skończył skończył :)

[SIZE=4][COLOR=sandybrown][quote name='Cyraneczka']
Ewie i Pegaso za pozbawienie szans konkurencji!!! :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/quote]

chyba az tak zle nie było :roll: dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Chciałam bardzo, bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego kolejnego zwycięstwa w konkursie na [/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red]NAJLEPSZĄ GRUPĘ HODOWLANĄ!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=indigo][U]Wielkie dzięki dla:[/U][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Asi, Jarka i OFELII[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Sylwii, Wieśka i QUEENIE szarej[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Beatki, Kasi i QUEENIE czarnej[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Mary Louise i TRAJANA[/COLOR][/SIZE]
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

[SIZE=4][COLOR=indigo][B]Gdyby nie Wy, nie byłoby ARKTOGEI !!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][B]Witamy wszystkich i gratulujemy po kolei:[/B]

[SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Monice i Sochi za zwycięzką walkę na obczyźnie!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] :B-fly:

Dziękujemy serdecznie za gratulacje i również gratulujemy sukcesu w Sopocie!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][B]Witamy wszystkich i gratulujemy po kolei:[/B]

[SIZE=4][COLOR=deepskyblue]Adrianowi za CACIBA dla Moonflower!!!!!!! :Rose: [/COLOR][/SIZE]
[/quote]

Szczurek Happy dziekuje [B]wszystkim[/B] pieknie za gratulacje :grins:
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A Ty [B]Jacku[/B]....
Żałuj, że Cię nie było, bo Twoje szanse na wygranie kl. championów były bardziej niż realne[/QUOTE]

No tak Kasiu, tyle że u mnie chyba nastąpił przesyt biegania z psami po ringu. We Wrocławiu i na kilku pomniejszych wystawach będę, bo muszę, ale... za tę samą kasę, którą się wydaje na wystawę wolę spędzić weekend w górach telepiąc się na wózku za psami, a "n-te" cwc jest mi potrzebne do szczęscia jak trzydziestyktóryś pucharek ;-)

Gratuluję raz jeszcze wszystkim uczestnikom Sopockiej wystawy i ZPR za reprezentowanie naszych barw w pięknym stylu na obczyźnie :multi:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']No tak Kasiu, tyle że u mnie chyba nastąpił przesyt biegania z psami po ringu. We Wrocławiu i na kilku pomniejszych wystawach będę, bo muszę, ale... za tę samą kasę, którą się wydaje na wystawę wolę spędzić weekend w górach telepiąc się na wózku za psami, a "n-te" cwc jest mi potrzebne do szczęscia jak trzydziestyktóryś pucharek ;-)

Gratuluję raz jeszcze wszystkim uczestnikom Sopockiej wystawy i ZPR za reprezentowanie naszych barw w pięknym stylu na obczyźnie :multi:

Pzdr[/quote]
HUSKYTEAM dzięki :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']No ja mysle ze jeszcze w Legionowie sie spotkamy :)
no i Wroclaw jeszcze po drodze :)[/quote]

Do Leginowa się oczywiście wybieramy, ale czy będziemy, to raczej pytanie do Jagódki ;)
Wrocław niestety, w naszym wykonaniu odpada, bo w tym okresie planuję być w środku wielkiego misz- maszu, więc każdy wolny weekend będzie na wagę złota :roll:

[quote name='Nitor-Nivalis']No tak Kasiu, tyle że u mnie chyba nastąpił przesyt biegania z psami po ringu. We Wrocławiu i na kilku pomniejszych wystawach będę, bo muszę, ale... za tę samą kasę, którą się wydaje na wystawę wolę spędzić weekend w górach telepiąc się na wózku za psami, a "n-te" cwc jest mi potrzebne do szczęscia jak trzydziestyktóryś pucharek ;-)[/quote]

No, patrzajta- pucharki mu się znudziły :diabloti:
CWC niby na pietruchę, ale tak, jak wspomniała Żaneta, CACIB'em chyba byś nie wzgardził? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Nie no zaraz, spokojnie Kasiu, CWC albo po prostu samym faktem spotkania się i pośmiania w większym gronie tez bym nie wzgardził, a wręcz przeciwnie, gdyby nie pewne okoliczności, nazwijmy to, niezależne od wystawcy ;-)

Dobra, co by nie zaśmiecać tematu - powalczymy w w-wie i we Wrocławiu, mam nadzieję, że się uda juz bez wiekszych niespodzianek... To tak a propos misz-maszu, który trwa u mnie od kilku miesięcy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Nie no zaraz, spokojnie Kasiu, CWC albo po prostu samym faktem spotkania się i pośmiania w większym gronie tez bym nie wzgardził, a wręcz przeciwnie, gdyby nie pewne okoliczności, nazwijmy to, niezależne od wystawcy ;-)

Dobra, co by nie zaśmiecać tematu - powalczymy w w-wie i we Wrocławiu, mam nadzieję, że się uda juz bez wiekszych niespodzianek... To tak a propos misz-maszu, który trwa u mnie od kilku miesięcy :-)[/quote]
A co to za misz-masz u HuskyTeam i u NigdyNigdy kurcze ciągle coś gdzieś się dzieje :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...