Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='ReiMar']No wiec trzeba sobie oprocz psow tez takiego mlodego handlera wyhodowac ;)[/quote]

Chyba pomyslę o tym poważnie ;)

A swoją drogą skąd ty wytrzasnęłaś takiego "rosłego" handlera?? Czy gdzieś można załatwić takie duze dzieci?? Bo ja bym wolała od razu takiego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cyraneczka']Chyba pomyslę o tym poważnie ;)[/QUOTE]
To nie ma co myslec, tylko trzeba sie zabierac do pracy :eviltong:

[quote name='Cyraneczka']A swoją drogą skąd ty wytrzasnęłaś takiego "rosłego" handlera?? Czy gdzieś można załatwić takie duze dzieci?? Bo ja bym wolała od razu takiego :)[/QUOTE]
Nie ma lekko, trzeba sobie odchowac od takiego malego rozdartego i przejsc przez male piekielko ;)

Ale z drugiej strony, jak taki "podrosniety" zacznie z Toba dyskutowac, to tesknisz za tym malym rozdartym :)

No ale, wreszcie ma kto psa do zdjecia "wystawic" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']Hodować jak hodować ale czy bedzie w typie wystawowym taki handler i czy bedzie miał z tego zadowolenie:diabloti:[/QUOTE]

Wiesz jak to jest z hodowla... zeby nie wiem jak sie starac, to trzeba miec duzo szczescia w tej loterii... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hodowla ludzi jak psów - czasem przecietnym egzemplarzom tez sie rodzi typ wystawowy :P

Gratulacje dla wszystkich. Mirka śliczne zdjecie Bajki :) Jak ktos bedzie miał wiecej zdjec to wrzucajcie tutaj albo poprosze na maila ;)

Asia całe szczęście że ja mam już "ostatnie podrygi" w JH :razz:

Link to comment
Share on other sites

Pisze to co pamiętam

[B]PSY[/B]
[B]kl. szczeniąt[/B]
DA VINCI Eskimo River - W.O.

[B]kl. młodzoeży[/B]
SWIFT WOLF Fortunatus Zw.Mł.

[B]kl. pośrednia[/B]
A'CHICAGO Eskimo River - I CWC
FIRST EXPRESS Dwie Korony - II
AGAT C'Est La Vie - III

[B]kl. otwarta[/B]
UNTIL THE TOP of Baker Lake - CWC, NPwR

[B]kl. championów[/B]
Arktogea BLACK DIAMOND - CWC

[B]SUKI[/B]

[B]kl. szczeniąt[/B]
ALDARAN Nasza Sfora - W.O.

[B]kl.młodzieży[/B]
EVENING SHINE Nitor Niwalis - Zw. Mł. BiS junior - ukończony Mł.Ch.Pl.

[B]kl. pośrednia[/B]
Arktogea VIXEN - I, CWC, NSwR, BOB
TIFFANI Eskimoski Domek - II
Arktogea OFELIA - III
DASHA Moanke - IV bdb

[B]kl. otwarta[/B]
SUN AND WIND Eskimo River - I CWC - ukończony Ch.Pl.
Arktogea Tsunami - II
ERNA Nektar Północy - III bdb
SEONA De Ciukci - nb

[B]kl. championów[/B]
Arktogea ANDALUSIA - I
Snowy Growe'sBLISSFUL BROWNIE - II

jak coś pomyliłem to przosze o poprawki
Gratulacje dla zwycieżców

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH'][COLOR=navy]Andalusia bez CWC???[/COLOR][/quote]

No tak mam w karcie:placz: , ale i tak jestem w ciężkim szoku bo zachowywała się w ringu jak krulik albo zając, nie chciała stać spokojnie i kręciła się jak karuzela:cool3:. Ale może p. Boryczko preferuje takie niesforne psiaki

Link to comment
Share on other sites

sie przypominam :eviltong:
kto by mnie przygarnąl jadąc(wliczając droge powrotną ) do Opola z Wawy lub okolic oczywiscie bym sie do paliwa dolozyla. Tylko jeszcze chcialabym wziac ze soba swoj asortyment tzn.stolik,suszarke,i jakies drobiazgi.no i psa ale to tego najmniejszego

Link to comment
Share on other sites

Witam,

No to my juz za biurkiem ;-) Chciałem pogratulowac wszystkim, z którymi toczyliśmy zawzięty bój na dwudniowym maratonie wystawowym. Szczególne gratulacje dla Ulki i UNTIL THE TOP - świetny występ w Inowrocławiu, aż przyjemnie było przedgrać, słowo daję. To najlepszy przykład, że nie jest smutno być ustawionym ZA dobrym psem. Gratulacje oddzielne dla Vixen za powalenie całej konkurencji, pochwalcie się co dalej.

Totalnym zaskoczeniem skończyła się klasa Dziewczyn-Championów, dla zwycięzcy również ;-) Natomiast moja HERKA ma wpisane "krzyżowe kątowanie kończyn, pies nieprzygotowany-brudny"... szkoda, aczkowiek drugie miejsce w pełni zasłużone, sam bym ustawił w ten sam sposób.

A, jeszcze jedno: Aga (USH) zaoferowała się częstować wszystkich dobrymi cisteczkami własnego wyrobu na wszystkich następnych wystawach, na których będzie. Trzymamy za słowo :eviltong:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

hehe a pozniej ktos powie ze chciala kogos otruć:p ;) Ja sie takze na ciasteczko skusze:razz:

Opole juz za kilka dni..ogolnie pogoda raz jest, raz oberwania chmury, ale sprawdzalismy pogode na amerykanskeij stacji meteorolgicznej to w sobote podobno przelotne deszcze ale na niedziele na hasiorki słoneczko....ojj zeby było ładnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']No tak mam w karcie:placz: , ale i tak jestem w ciężkim szoku bo zachowywała się w ringu jak krulik albo zając, nie chciała stać spokojnie i kręciła się jak karuzela:cool3:. Ale może p. Boryczko preferuje takie niesforne psiaki[/quote]

No to ja nie rozumiem jak pies, czy suka bez CWC moze wejsć na porównanie o Najlepsego psa/sukę w rasie?? A widziałam, że Anda była na ringu wraz z Vixen i suczką od Uli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Desiderata']
SUKI
[B]kl. pośrednia[/B]
Arktogea VIXEN - I, CWC, NSwR, BOB
TIFFANI Eskimoski Domek - II
Arktogea OFELIA - III
DASHA Moanke - IV bdb
[/quote]

Malutkie sprostowanie:)

OFELIA 2 miejsce
TIFFANI 3 miejsce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']ubranej na sportowo to ja cię nie pamiętam, pamiętam juz czasy spodni z lampasami [/quote]

:lol:
[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4508/bohunkatowice1996fotmmilian1rm.th.jpg[/IMG]

Co do wyników z tego weekendu....
Pewnie o kimś zapomnę, więc wolę nie ryzykować :p
Wielkie gratulacje dla wszystkich zwycięzców- tym, którzy wrócili z bonusami w postaci championatów, składam gratulacje podwójne :multi:
Tym, którym się tym razem nie powiodło mówię "oj tam" ;)

[quote name='flashka-g']z tego co wiem to nie moze;)[/quote]

Zanim rozpoczniemy kolejną zadymę :mad:
Regulamin Wystaw:

[COLOR=#005633][I]b) Tytuły[/I]
[I](...)[/I]
[I]Tytuł „Najlepszy Pies/Suka w Rasie”. O tytuł ten mogą ubiegać się psy (suki) w każdej rasie [B]z ocenami doskonałymi i I lokatą[/B] z klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, konkurując ze sobą w tzw. „porównaniu”.[/I][/COLOR]

[COLOR=black]:cool1: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...