Jump to content
Dogomania

Moje podengasy.


Incunabula

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']Czy Aqa miała młode? I czy Twoje psiurki są ze sobą spokrewnione?[/QUOTE]
Nie, Aquamarinka nie miała nigdy szczeniąt. A jakiś czas temu ją wysterylizowałam.
Co do pytania nr 2, to tak. Aquamarina ma tych samych rodziców co matki Dudka i Myszki (a ich matki są miotowymi siostrami). Dudek i Myszka mają ponadto tego samego ojca. Więc pokrewieństwo jest bliskie.
[quote name='Maks i Spark']Hello :)
Co słychać ?[/QUOTE]
Hej! A trochę w rozjazdach byłam ostatnio, ale nawet nie ma się czym pochwalić :wink: .
[quote name='Chantell']oo kombinujecie jednak z Ag? zazdroszczę clubu pod nosem![/QUOTE]
Może niebawem zaczniemy, ale co nam z tego wyjdzie to się okaże :razz: .
[quote name='Iza.'][URL]http://i35.tinypic.com/295e16x.jpg[/URL]
jaka zgodnosc w biegu :lol:
[URL]http://i36.tinypic.com/1znuakm.jpg[/URL]
śliczna :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy za odwiedziny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Trzymam kciuki, żeby Wam z agility wyszło :lol: To wciąga :razz: Patrz ja mam zupełnie nieagilitowego psa :evil_lol: a to już 3 lata prawie w tym siedzę, i prawie 2 lata startujemy...[/QUOTE]
Cóż, za ewentualne sukcesy, bądź porażki będzie odpowiedzialny TZ, bo to on się do tego zapalił. Ja nadaję się najwyżej na kibica :roll: . No ale zobaczymy, zobaczymy :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Jak one grzecznie siedzą :)
[URL]http://i36.tinypic.com/j5golf.jpg[/URL]

też myślałam o agility, ale często w weekendy pracuję, a u nas płaci się za kurs, więc trochę bez sensu płacić i nie korzystać, myślałam, że się uda jakoś umówić bardziej indywidualnie, ale chyba nie - szkoda :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']ale fajne psiaki! :) kiedys przypominały mi mojego kundelka tylko widac ze sa duzo drobniejsze[/QUOTE]
Hej! Podglądałam kiedyś Waszą galerię :) .
[quote name='Chantell']ile one ważą?[/QUOTE]
Dudek waży 5 kg, Aquamarina też coś koło 5-ciu, a Myszka, najdrobniejsza, 4 kg z hakiem ;) .
[quote name='jamnicze']też myślałam o agility, ale często w weekendy pracuję, a u nas płaci się za kurs, więc trochę bez sensu płacić i nie korzystać, myślałam, że się uda jakoś umówić bardziej indywidualnie, ale chyba nie - szkoda :shake:[/QUOTE]
U nas też się płaci... Mam nadzieję, że pierwszy raz jest gratis, bo może się okazać, że to jednak nie dla nas. A opłata wpisowa jest bardzo wysoka...
[quote name='Błyskotka']Cześć Bogusiu :). Dudek nie jest ofiarą losu on fajny jest ;).
I jaki grzeczny w samochodzie :lol:.[/QUOTE]
Witamy :multi: !
[quote name='Izabela124.']Witam się po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni:lol:
Pierwszy raz widzę pieski tej rasy, super wyglądają. Czytałam, że będziesz w Kielcach, ja również będę. W który dzień będziecie i na jakim ringu?:cool3:
Pozdrawiam i zapraszam do siebie:p[/QUOTE]
Witamy po raz pierwszy! W Kielcach będę w sobotę, ale na którym ringu to nie mam pojęcia :hmmmm: ... V grupa jakby co :) .
[quote name='Foxowa'][URL]http://i36.tinypic.com/j5golf.jpg[/URL]
Super zdjęcie :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy!
[quote name='Maks i Spark']Witanko wieczorowe :lol:

A.[/QUOTE]
Hej :multi: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']A gdzie chcecie agility trenować :cool3:?[/QUOTE]
Myślałam o Extreme Dog :) .
[quote name='wiska']Sliczne pieski-w jakich okolicach Pani mieszka-moze jakis wspolny spacerek? Bo bardzo podoba mi sie ta rasa :)
jak na agillity to zapraszam do "naszego" agillity "de Luks!" super atmosfera i zabawa.[/QUOTE]
Co do spacerku to jestem za! Mieszkam w okolicach CH Magnolia. O de Luks słyszałam, ale to jest na Partynicach, tak? W ogóle nie mam tam dojazdu od siebie :shake: .
[quote name='Izabela124.']Jeszcze nie wiem w który dzień będę, ale jak w sobotę to podejdę fotki porobić ;)[/QUOTE]
Jeśli będziesz w sobotę to wpadaj na ring 3 (podali już plan sędziowania) :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...