Jump to content
Dogomania

Bryza odeszla za TM...badz szczsliwa tam kochana...Ecia bezpieczna w cudnym DS!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny ja wiem, ze jest kryzys etc i nikomu sie nie chce myslec o glupich bazarkach ale zrobilam dwa bazary i baaaaaaaaaaaaaaaaardzo prosze o pomoc w podrzucaniu obu - za chwile moze byc potrzebna kupa kasy

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181451-Chanel-Armanii-Lancome-same-zapachy-kalsycznie-na-CC-do-14-03-g-20[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181573-KoA-uszki-damskie-L-XL-XXL-sukienka-XL-perfumy-na-CC-do-14-03-g-20?p=14269690#post14269690[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']BoUnTy jest z Bytomia? ale wiem, ze ona dużo pracuje chyba[/QUOTE]

Tak jestem z Bytomia. Nie pracuje - w tamtym tygodniu straciłam 2 prace... ;>
Moge podjechać jak nikt sie nie znajdzie, ale mam w cholere daleko i jestem niezmotoryzowana.

Link to comment
Share on other sites

Schronisko jest czynne do 15, nie do 17 o ile dobrze pamietam.
Wiem jak wyciagałam z tamta suke i jak na złamanie karku autem z inną dogomaniaczką jeżdziłam, żeby w 40 minut zdąrzyć z pracy i dojechac przed zamknieciem...


Co to DT ja znam DT - niestety płatny, za takiego psa to pewnie ok.500 - 550 zl. - to jest domowy DT [coś w stylu domowego hotelu], tylko pies nie może byc absolutnie agresywny dla psów i ludzi, z racji tego, że w domu są zarówno dzieci, jak i inne psy [w tym ju sa agresywne do psów], więc byłyby jatki, gdyby pies był bardzo charakterny.
Nie przeczytalam doklądnie wątku, wiec nie wiem jak to z Ecią jest.
A po co chcecie czekać na koniec kwarantanny? Powiecie, że jesteście właścicielami i tyle... nikt nie udowodni, że jest inaczej ;> tylko tyle, ze zachipowana bedzie na osobę odbierająca - nawet całkim postronną...

Link to comment
Share on other sites

Co to DT ja znam DT - niestety płatny, za takiego psa to pewnie ok.500 - 550 zl. - to jest domowy DT [coś w stylu domowego hotelu], tylko pies nie może byc absolutnie agresywny dla psów i ludzi, z racji tego, że w domu są zarówno dzieci, jak i inne psy [w tym ju sa agresywne do psów], więc byłyby jatki, gdyby pies był bardzo charakterny.
Nie przeczytalam doklądnie wątku, wiec nie wiem jak to z Ecią jest.
A po co chcecie czekać na koniec kwarantanny? Powiecie, że jesteście właścicielami i tyle... nikt nie udowodni, że jest inaczej ;> tylko tyle, ze zachipowana bedzie na osobę odbierająca - nawet całkim postronną...

Link to comment
Share on other sites

Beata prosiła pracownika - ma juz tam chody. Zawołał ja i ona wyszła z budy i zaszczekała na imie - słyszała to w słuchawce. Ma te białe znaczenia, ale ona jest teraz tak chuda, ze się zapadła. Pracownik mówił, że ona na bank dłużej sie błąkała. Właścicielka juz psa nie odbierze, bo jej nie wydadza. Oni tam ogólnie sie psem przejeli. Teraz czekają na info z adresem baby, bo chcą wysłać SM i ja ukarać mandatem. Eccia nie ma czipa, tak jak jej mamuśka - jako jedyne psy w schronie, bo długo ich stan nie był jasny - sprawa z pseudo, a póxniej nie dostały. Beata właśnie próbuje dodzwonić się do fur, bo sama nie chce podejmować decyzji, na spokojnie załatwiamy ze schronem jak psa odebrać. My mamy w Bogatyni hotel za 400zł z super szkoleniowcem i tam siedzi juz mamuśka Ecci - tez miała powrót z adopcji:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia310']Magda, czy to już pewne, że to nasza Ecia??[/QUOTE]
Ja jako główna czarownica z Beatą od wczoraj mamy swoje przeczucia;) facet w schronie ja oglądał rano i ma te białe znaczenia. Teraz próbuję namierzyć BoUnTy, bo uciekła z dogo - Beata jej wszystko wytłumaczy, co i jak w schronie. na 19 stronie wątku są foty tych plamek na klatce. Facet mówi, że ona jest bardzo zagłodzona i po prostu klata jej opadła. Ona musi jak najszybciej wyjść i zacząć być dożywiana. Na imie też wyleciała z budy. Nawet te pręgi i ta sama mina. Wet ja ocenił na około 4 lata w schronie, a Eccia tyle ma.

Link to comment
Share on other sites

zapraszamy na bazarki dla dziewczyn ;)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181451-Chanel-Armanii-Lancome-same-zapachy-kalsycznie-na-CC-do-14-03-g-20[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/181573-KoA-uszki-damskie-L-XL-XXL-sukienka-XL-perfumy-na-CC-do-14-03-g-20[/url]

Link to comment
Share on other sites

zapraszamy na bazarki dla dziewczyn ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181451-Chanel-Armanii-Lancome-same-zapachy-kalsycznie-na-CC-do-14-03-g-20[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181573-KoA-uszki-damskie-L-XL-XXL-sukienka-XL-perfumy-na-CC-do-14-03-g-20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

sprawa się ruszyła o tyle, że jeśli to rzeczywiście Ecia to nikomu obcemu jej nie wydadzą.....niestety musiałyśmy powiadomić kierownika o całej sprawie a on już załatwia wszytko z kierowniczką bytomskiego schronu

można zadziałać nieco brutalniej ale nie wiem czy dla dobra Eci nie lepiej odebrać ją jako porzuconą.....wiecie ja już boję się reakcji ludzi nawet z pozoru łagodnych, uprze się panna i nie podpisze zrzeczenia psa......i co wtedy znowu się szarpać albo do sadu?,

zabierzemy ją do hotelu do Marka, nie wiem jak zapłacimy ale oczywiście innej opcji nie ma......no chyba że jakiś DT spadnie nam z nieba

Link to comment
Share on other sites

SM i tak do nich zawita. Oby kierownikowi poszło sprawnie, biedna ta Eccia. Tak jak pisałam GB na bazarku - trzeba chyba o suniach puścić artykuł w jakieś psiej gazecie - reklama to raz, a dwa moze ludzie zaczną mysleć. One sa jak pigułka nieszczęść wolontariuszy - wszystko już chyba było....

Link to comment
Share on other sites

Możemy Eccię zabierać - kierownik nam to załatwił i chwała mu za to. Ja pisałam do tarzanka na gg, bo ma łyse konto, ale nie jescze się nei odzywała. Czy ktos może do niej zadzwonić 783615838, transport na jutro pilnie poszukiwany. Czy znacie kogoś ze Śląska kto jeździ - wiem że jescze jedna osoba, ale drożej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...