Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 18.04.2010


Różyczka

Recommended Posts

To ja sobie pozwolę na post zbiorczy + dodanie od siebie :)

[B]Wystawa krajowa jest 16.05[/B]
[B]"Specjalki" - 15.05[/B]

[B][COLOR=red]Wycofywać, zmieniać klasę, zgłaszać psy można do 30.04[/COLOR][/B]

Jeśli pies nie zostanie wycofany zostanie automatycznie przeniesiony na majową wystawę [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG] !!!

[COLOR=purple][U][I][B]Osoby, które chcą wycofać: [/B][/I][/U][/COLOR]
niech przyślą maila lub list (faksu nie polecam !) do oddziału: [B]rezygnacja[/B]
- na jaki dzień, jakie psy,
[U]- numer konta, [/U]
[U]- data wykonania przelewu, [/U]
- właściciel, chyba, że płacił ktoś inny to warto zaznaczyć

Ci, którzy nie muszą płacić i nie płacili po prostu o wycofanie zgłoszenia (bez konta i daty przelewu). [U]Najlepiej mieć mailowe potwierdzenie[/U], że OK tak od wszelkiego różnego przypadku gdyby mail nie dotarł .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Różyczka']To ja sobie pozwolę na post zbiorczy + dodanie od siebie :)

[B]Wystawa krajowa jest 16.05[/B]
[B]"Specjalki" - 15.05[/B]

[B][COLOR=red]Wycofywać, zmieniać klasę, zgłaszać psy można do 30.04[/COLOR][/B]

Jeśli pies nie zostanie wycofany zostanie automatycznie przeniesiony na majową wystawę [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG] !!!

[COLOR=purple][U][I][B]Osoby, które chcą wycofać: [/B][/I][/U][/COLOR]
niech przyślą maila lub list (faksu nie polecam !) do oddziału: [B]rezygnacja[/B]
- na jaki dzień, jakie psy,
[U]- numer konta, [/U]
[U]- data wykonania przelewu, [/U]
- właściciel, chyba, że płacił ktoś inny to warto zaznaczyć

Ci, którzy nie muszą płacić i nie płacili po prostu o wycofanie zgłoszenia (bez konta i daty przelewu). [U]Najlepiej mieć mailowe potwierdzenie[/U], że OK tak od wszelkiego różnego przypadku gdyby mail nie dotarł .[/QUOTE]
Czyli na MP tez jeszcze raz zgłoszenie podesłać?

Link to comment
Share on other sites

[B]Zuza i Noddy[/B] ze zgłoszeniami na MP powinno być tak jak z normalnymi. Jeśli nie wycofasz to przechodzą na maj.

[B]Siamensis[/B] [U]musisz zapytać w przyszłym tygodniu[/U] (22.04 nie czynne) [U]w oddziale[/U].

Nie wiem jak zarząd oddziału odniesie się/odniósł przy w sumie nowej wystawie do osób, które nadal chcą wystawiać i zapłaciły 100 zł lub miały dopiero płacić w dniu wystawy. Czy te osoby będą w pewien sposób pokrzywdzone wpłacając 100 zł i czy osobom, które już zapłaciły 100 zł zwracana będzie nadwyżka.
Teraz jest to pierwszy termin skoro inni zgłaszają.

Nie umiem Ci pomóc w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siamensis']aaa... dopiero dzisiaj zobaczyłam na swoim piśmie,napisano : opłaty obowiązują jak dotychczas tzn że jak w pierwszym terminie ;-)) tak mi sie przynajmniej wydaje...[/QUOTE]
Tak,dokładnie-dzwoniłam wczoraj i też o to pytałam.Opłaty jak w pierwszym terminie.Osoby,które zapłaciły większą kwotę po upływie terminu,będą miały zwróconą różnicę.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sędziowie znajdują się już na stronie tzn., że są potwierdzeni :)

[B]Jagoodka[/B] chciałabym pomóc, ale nie mogę.

[COLOR=green][B]Z wystawami majowymi nie mam i nie będę miała nic wspólnego.[/B][/COLOR]

Przy poprzedniej zawsze przynajmniej starałam się Wam odpowiedzieć na Wasze pytania, a przy majowej nie ma takiej możliwości :(.
[B]Pozostaje bezpośredni mailowy lub telefoniczny kontakt z biurem od poniedziałku do czwartku 15:30-18:00[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']A ja nigdzie na stronie oddziału nie widzę spisu sędziów :( Mógłby mi ktoś napisać kto ma sędziować grupę V, konkretnie siberian husky?[/QUOTE]

Tylko tyle jest na stronie oddziału:
[CENTER][B]grupa V[/B][/CENTER]
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska - Akita[/B]
[B]Maria Zasada - Alaskan Malamute, Basenji, Eurasier, Nagi Pies Peruwiański, Shiba[/B]
[B]Joanna Szczepańska-Korpetta - pozostałe rasy[/B]

Pozdrawiam. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Liszka']Tylko tyle jest na stronie oddziału:
[CENTER][B]grupa V[/B][/CENTER]
[B]Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska - Akita[/B]
[B]Maria Zasada - Alaskan Malamute, Basenji, Eurasier, Nagi Pies Peruwiański, Shiba[/B]
[B]Joanna Szczepańska-Korpetta - pozostałe rasy[/B]

Pozdrawiam. :)[/QUOTE]
Dziękuje za szybką odpowiedź, no to sędzina nam się nie zmieniła ;)
Pozdrawiam Ania

Link to comment
Share on other sites

Wysyłał ktoś z was rezygnacje z wystawy? Bo ja kurcze wysłałam drogą mailowa nie dostałam jak do dziś potwierdzenia odbioru , ani też żadnej informacji zwrotnej. Troszkę się martwię bo nie dam rady jechać w tym terminie a pieniążki opłacone za 3 psy na 2 wystawy to troszkę się uzbierało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Wysyłał ktoś z was rezygnacje z wystawy? Bo ja kurcze wysłałam drogą mailowa nie dostałam jak do dziś potwierdzenia odbioru , ani też żadnej informacji zwrotnej. Troszkę się martwię bo nie dam rady jechać w tym terminie a pieniążki opłacone za 3 psy na 2 wystawy to troszkę się uzbierało.[/QUOTE]
kurcze, ja też wycofałam i też nic nie odpisali:roll:no i co teraz??

Link to comment
Share on other sites

Widzę że nie jestem osamotniona z brakiem odp. Ja jeszcze poczekam być może podczas tworzenia listy wystawców coś ruszy z tymi rezygnacjami , nic więcej jak na razie chyba nie da się zrobić. Tylko kurcze żeby wycofali te psy mam nadzieje że zachowają się uczciwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B][COLOR=red]Wycofywać, zmieniać klasę, zgłaszać psy można do 30.04[/COLOR][/B]

Jeśli pies nie zostanie wycofany zostanie automatycznie przeniesiony na majową wystawę [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG] !!!

[COLOR=purple][U][I][B]Osoby, które chcą wycofać: [/B][/I][/U][/COLOR]
niech przyślą maila lub list (faksu nie polecam !) do oddziału: [B]rezygnacja[/B]
- na jaki dzień, jakie psy,
[U]- numer konta, [/U]
[U]- data wykonania przelewu, [/U]
- właściciel, chyba, że płacił ktoś inny to warto zaznaczyć [/QUOTE]

Wysłałam te dane dzisiaj na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , mam nadzieję że wszystko jest w porządku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...