Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 18.04.2010


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='K&A']Niedzielna wystawa powinna się odbyć, sobotnia natomiast stoi pod znakiem zapytania, bo jedna z osób, które zginęły w katastrofie lotniczej była honorowym obywatelem miasta i ma być pochowana w Częstochowie tylko nie wiadomo jeszcze kiedy. Prezydent miasta może ogłosić więc dodatkowy dzień żałoby.[/QUOTE]

i będzie to słuszna decyzja

jak będzie coś wiadomo,proszę piszcie bo wybierałam się w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nad czym opadają ? Nad tym że jeśli wystawa się nie odbędzie wystawcy mają prawo dostać wpłacone pieniądze ?
Owszem jeśli urząd miasta zarządzi że wystawy ma nie być to związek nie będzie miał nic do powiedzenia a my nie będziemy mogli mieć pretensji do związku.

P.S Potwierdzenie doszło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']ręce opadają[/QUOTE]
a czemu to rece opadaja??Bo nie rozumiem...Wystawy planuje sie naprzod -ja np zaplanowalam grudziadz i inowroclaw ,oplacilam jedna wystawe psa ktory jest moja wspolwlasnoscia a mial przyjechac do mnie z osoba ktora stwierdzila ze na 2 wystawy jej sie oplaca jechac a na jedna nie-tym samym jestem bez transportu,musze oplacic wystawe na grudziadz i inowroclaw za 2 psy a nie pojawie sie na zadnej:roll:..ja wiem ze zaloba narodowa i tragedia ale na kasie nie spie i spkojnie moglam kwote ta przeznaczyc na inne cele a tu zaplace z glupia frant 280 czy wiecej zl za nic -bo nie mam jak sie dostac na inowroclaw a zglosilam 2 psy ,grudziadz przelozono i mi akurat ten termin nie pasuje bo bede po kryciu suki i mam zasade ze wtedy psow zadnych innych nie wystawiam zeby nie przywlokly mi do domu zadnej choroby :roll:..I wszystko rozumiem ale wystawa to nie imprezka do zabawy ,ludzie maja plany hodowlane-zaloba zaloba ale moze by tak zostawic to osobom uczestniczacym w tym??Jak ktos sie poczuwa to moze nie jechac na wystawe ale dlaczego do diabla kazdy ma brac udzial w tym??Zaznaczam ze bardzo mi zal rodzin ofiar katastrofy i byla to tragiczna katastrofa ale zycie toczy sie dalej niestety ...Jak mi Babcia umarla to na wystawe nie pojechalam ale to byl MOJ WYBOR,MOJA ZALOBA..
Mozecie mnie zjesc -cala sobote mialam dola i niedziele z powodu katastrofy ale nie widze powodu odwolywania wystaw :oops:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Zuza i Noddy [/B]mamy Twoje zgłoszenie [/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Błyskotka [/B]jeśli wystawa się nie odbędzie to oddamy Ci pieniądze. Nie martw się z Twoimi, czy kogokolwiek pieniędzmi nikt „na Karaiby nie zwieje”:evil_lol:[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wierz lub nie, ale osoby, które włożyły mnóstwo czasu w zorganizowanie wszystkiego bardzo by chciały, żebyś Ty i reszta wystawców wystawiła swoje psy.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Niestety już organizatorzy nie mają nic dogadania w tej sprawie:angryy::angryy::angryy:, bo gdyby to od Nich zależało to obie wystawy odbyłyby się w planowanym terminie. Jak zresztą myśleliśmy do wczesnego popołudnia.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na razie to sobotnie wystawy stoją pod znakiem zapytania, ale kto wie nadgorliwość po nie których może nie znać granic.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Cytat ze strony oddziału
[QUOTE]Tymczasowy Zarząd Związku Kynologicznego w Polsce, Oddział w Częstochowie uprzejmie informuje, że XXXVII Krajowa Wystawa Psów Rasowych zaplanowana na 18.04.2010 odbędzie sie w powyższym terminie. Komunikat w sprawie Wystaw zaplanowanych na 17.04.2010 podany będzie do wiadomości anjpóźniek w czwartek. W wypadku konieczności odwołania sobotnich Wystaw opłaty będą zwrócolne.[/QUOTE]

Dzięki Różyczka ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za Pana sędziego Króla będzie sędziował Pan Kot[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie ma za co :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiem Zuza i Noddy, że dałaś wyżej cytat, ale bardziej widocznie będzie chyba w ten sposób :) [/SIZE][/FONT]

[B][I][U][COLOR=red][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wystawa niedzielna odbędzie się w planowanym terminie !!!!!![/FONT][/SIZE][/COLOR][/U][/I][/B]
[B][I][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/I][/B]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Do środy powinien ukazać się na stronie plan sędziowania[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shaluka']Dzięki za informacje, do mnie zgloszenie też już doszło.
W takim razie spokojnej i dobrej drogi, do zobaczenia w niedziele. :)[/QUOTE]

Z tego co podaja do wiadomości publicznej wynika,że pogrzeb pary prezydenckiej odbędzie się w niedziele.
I z tego powodu wystawa chyba może się nie odbyć, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A priori']Z tego co podaja do wiadomości publicznej wynika,że pogrzeb pary prezydenckiej odbędzie się w niedziele.
I z tego powodu wystawa chyba może się nie odbyć, prawda?[/QUOTE]
no dokłanie - kurcze - a już tak się ucieszyłam że wystawa się odbędzie....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']
jeśli wystawa się nie odbędzie to oddamy Ci pieniądze. Nie martw się z Twoimi, czy kogokolwiek pieniędzmi nikt „na Karaiby nie zwieje”:evil_lol:[/QUOTE]
Wiem, wiem ;)
[quote name='Różyczka'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wierz lub nie, ale osoby, które włożyły mnóstwo czasu w zorganizowanie wszystkiego bardzo by chciały, żebyś Ty i reszta wystawców wystawiła swoje psy.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Niestety już organizatorzy nie mają nic dogadania w tej sprawie:angryy::angryy::angryy:, bo gdyby to od Nich zależało to obie wystawy odbyłyby się w planowanym terminie. Jak zresztą myśleliśmy do wczesnego popołudnia.[/FONT][/SIZE]
[/QUOTE]
Wiem o tym doskonale.

Link to comment
Share on other sites

Oby jednak nie odwołali...
Mi sie wydaje, ze najlepiej by zrobili gdyby nie odwolali, a na samej wystawie, poprostu zrobic przerwe na moment samego pogrzebu, uczic to kilkoma minutami ciszy i w ten sposob sie zjednoczyc. Napewno to bedzie wiecej, niz niejedna osoba by zrobila w domu.

Link to comment
Share on other sites

Info ze strony:
W związku z pogrzebem Pary Prezydenckiej i ceremoniami żałobnymi decyzją Prezydium Zarządu Głównego ZKwP wszystkie wystawy organizowane w Oddziale Częstochowskim w dniach 17.04-18.04.2010 zostają odwołane. Informacje o przewidywanym terminie organizacji wystaw zostaną ogłoszone na naszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']No to teraz pozostaje tylko czekać na informacje o nowym terminie wystaw albo o całkowitym ich odwołaniu.
Znając życie pewnie termin pokryje mi się z innymi wystawami na które już zgłosiłam.[/QUOTE]

Na stronie głownej info
Decyzją zarządu Głównego wszystkie wystawy z dn 17 i 18 kwietnia odwołane....

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że będzie możliwość zrezygnowania z udziału wystawy (łącznie ze zwrotem kosztów) w momencie kiedy terminy się nałożą z inną wystawą - przecież nie tylko do Polski jeździmy. Zgłosiłam trzy psy... Cholerka :(
Kiedy można spodziewać się ostatecznej informacji czy wystawy zostaną odwołane czy przełożone? Nie wiem czy zgłaszać na inne w zastępstwie za tą.
Oczekuję odpowiedzi, bo terminy gonią.......

Link to comment
Share on other sites

ze strony oddziału:

W związku z pogrzebem Pary Prezydenckiej i ceremoniami żałobnymi decyzją Prezydium Zarządu Głównego ZKwP wszystkie wystawy organizowane w Oddziale Częstochowskim w dniach 17.04-18.04.2010 zostają odwołane. Informacje o przewidywanym terminie organizacji wystaw zostaną ogłoszone na naszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Różyczko, jak tylko będziesz coś wiedzieć na temat przełożenia/odwołania wystawy, to informuj tutaj(na razie wiadomo tylko, że 18.04 się nie odbędzie). Będzie możliwość rezygnacji i zwrotu kosztów?
Jeśli w przypadku przełożenia termin nam nie spasuje to będę pewnie zgłaszać gdzie indziej. Tylko pierw chciałabym wiedzieć co ostatecznie postanowią z tą wystawą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...