Jump to content
Dogomania

Kolusia i Red łobuziak z nową kaczką :)


MagdaNS

Recommended Posts

Kasia dała mi na pw namiary do tej Pani, zadzwonię sobie i porozmawiam z nią, a jak rozmowa wypadnie pozytywnie to poproszę którąś z ciotek ze Szczecina, żeby zrobiła wizytę przedadopcyjną. Pani mieszka w dzielnicy domków jednorodzinnych, może ktoś znajomy tam mieszka, to będzie miał w razie czego oko na Kolusię :)

Link to comment
Share on other sites

Pani się na razie nic nie odzywa, zresztą może to i lepiej, bo naprawdę miałam mieszane uczucia z tej rozmowy. Pani twierdziła, że przeczytała wszystko na dogo, ale może jej się dogomania z Allegro pomyliła. Była zaskoczona informacją, że Kolusia przez kilka miesięcy jadła Royal Canin Calms. Mówię do niej, że Kolusia musiała od nas wyjechać, bo po 10 miesiącach pobytu podkopała się do sąsiada i wydusiła mu kury. Pani wydawała się słyszeć o tym po raz pierwszy, na dodatek skomentowała, że "najwidoczniej ma takie skłonności we krwi". Mówię, że ciężko ocenić, bo przez 10 miesięcy te kury ją w ogóle nie interesowały, choć wielokrotnie uciekała i chodziła po ogrodzie u sąsiadów. Pani na to "No to najwidoczniej jej odbiło". No i o psach mieszańcach mówiła nie inaczej tylko "kundle". No owszem, to jest prawda, ale czy ktoś z nas o którymkolwiek z naszych psiaków mówiłby "kundel"? No i dlatego nawet jak się odezwie to chyba nie bardzo jestem "za", można wysłać jakąś ciotkę na wizytę, bo może jestem przewrażliwiona, ale jakieś fluidy od pierwszej chwili rozmowy mi mówiły "to nie ten domek"....

Link to comment
Share on other sites

Jak ją brałam w zeszłym roku ze schroniska to miała wpisane 8 lat, więc teraz miałaby mieć 9. Tyle to raczej nie ma, ale według mojej wetki około 7 na pewno.

Kasiu, pamiętasz, jak nie mogłam znaleźć preparatu ma pchły i kleszcze co kupiłam dla Kolusi przed wyjazdem? Wczoraj go znalazłam, leżał na podłodze w garażu.
A wiecie co wczoraj jadł Red? W życiu nikt nie zgadnie. Malinki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Siedziałyśmy z Martusią na schodach i jadłyśmy a on siedział i żebrał. W końcu mówię „przecież i tak nie będzie Ci smakowało”, no ale mu dałam jedną. A on zjadł i domagał się następnych. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: I też je jadł. Pies, który je maliny. Teraz to on może być Malinowy Red:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak, takie zdjęcia się przydadzą, Pani tez była zaskoczona informacją, że Kolusia jest bardzo drobna, sięga do kolana i waży około 12 kg. Spodziewała się, że jest dużo większa, tak jak normalny owczarek collie. Moim zdaniem na tym zdjęciu z kotem to raczej widać, że ona wielka nie jest, ale chyba lepiej na wyobraźnię działa zdjęcie z człowiekiem :)

Link to comment
Share on other sites

O rany, dopiero dziś udało mi się wejść na dogo, a tu takie wieści!!!!
[B]Ulka18 kocham Cię po prostu!!!! :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

[/B]A Redzik przez pierwsze dni był smutny, a teraz świetnie się czuje w roli jedynaka, przyznam - ku memu zaskoczeniu - że odnoszę wrażenie, że ten stan bardziej mu odpowiada :p
Nie mam jak nagrać filmiku z jego ukochana kością, bo od soboty poszukujemy, gdzie ją zakopał :) Postaram się zrobić jakieś nowe zdjęcia i wrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...