Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hei. Może jest ktoś chętny na spacerek w czwartek? Najlepiej ktoś z sunią lub kastrowanym psem (yorki mile widziane bo mój ma ostatnio hopla na ich punkcie, tyle że wszystkie się boją bo Kostek troche wiekszy od nich). Miejsce dowolne ale najbardziej pasuje mi Bemowo i okolice,godz też dowolna po południu, wieczorem byle po 14.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Tak. 5-6 kilowy chłopiec, kastracik. Łagodny, lekko wycofany, z dobrymi psimi manierami. :)[/QUOTE]

Ok. To możemy się umówić. Tak się tylko pytam bo mój do nie kastrowanych rożnie bywa ale jak kastrowany to spoko. Mój też jest kastrowany, ok 12kg. Więc możemy się tak wstępnie umówić o na 18.30 na forty bema.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... a gdzieś gdzie psy są ale w mniejszej ilości trochę? wiem wybrzydzam ale zależy mi na nauce psa i jak coś będzie do nas ciągle podlatywać to raczej nam nie wyjdzie.To akurat mam u siebie:eviltong:bo psy się same wyprowadzają. Niestety u nas mało kto z psem wychodzi i Krystek widuje psa na smyczy bardzo rzadko i zachowuje się wtedy jak dzikus bo on chce do pieska....a ja bym chciała nauczyć grzecznego mijania się.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...