Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już piątek więc czas podsumować dyskusję, jest propozycja że jeśli pogoda pozwoli spotkać się w niedziele rano tak przed 9.00 w tym miejscu (literka A):

[url=http://tinyurl.com/mbefok]from: 52.31,20.959468 - Google Maps[/url]


To Tarchomin nad wisła, jest gdzie zaparkować i pójść polatać, jednak lepiej zrobić to rano bo potem pojawiają się rowerzyści, matki z wózkami..

A za tydzień możemy nawiedzić Ursus..

Kuba
& Korek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba_r']Już piątek więc czas podsumować dyskusję, jest propozycja że jeśli pogoda pozwoli spotkać się w niedziele rano tak przed 9.00 w tym miejscu (literka A):

[URL="http://tinyurl.com/mbefok"]from: 52.31,20.959468 - Google Maps[/URL]


To Tarchomin nad wisła, jest gdzie zaparkować i pójść polatać, jednak lepiej zrobić to rano bo potem pojawiają się rowerzyści, matki z wózkami..

A za tydzień możemy nawiedzić Ursus..

Kuba
& Korek[/quote]

W tą niedzielę, to nie damy rady....niestety :-(

A.

Link to comment
Share on other sites

Za tydzień w sobotę ja mogę z Hexą, ale dopiero po południu pewnie (w niedzielę raniutko wylatuję i będzie to mój ostatni spacer z Hexą przed wakacjami :roll:). Możemy iść na pola w Opaczy, tam ładne bajorko do pływania jest :razz:. Dojazd dobry kolejką WKD- przystanek Opacz i tylko kawałek na pola :cool3:. Rowerzystów i innych ludzi tam raczej się nie spotka (sporadycznie ktoś przechodzi).
Na Tarchomin tak rano nie dam rady dotrzeć, a zresztą w niedzielę trening mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Za tydzień w sobotę ja mogę z Hexą, ale dopiero po południu pewnie (w niedzielę raniutko wylatuję i będzie to mój ostatni spacer z Hexą przed wakacjami :roll:). Możemy iść na pola w Opaczy, tam ładne bajorko do pływania jest :razz:. Dojazd dobry kolejką WKD- przystanek Opacz i tylko kawałek na pola :cool3:. Rowerzystów i innych ludzi tam raczej się nie spotka (sporadycznie ktoś przechodzi).
Na Tarchomin tak rano nie dam rady dotrzeć, a zresztą w niedzielę trening mamy.[/quote]

...a jak tam dojechać, bo może nam by sie udało?

A.

Link to comment
Share on other sites

Z dworca centralnego jest kolejka WKD (20 i 50 po) i chyba 7 przystanek to jest Opacz. 16 minut drogi. Ewentualnie jest jeszcze aż 1 autobus- 177, jeździ z Okęcia i z Ursusa. Na przystanek oczywiście wyjdziemy z Hexą ;). Z tego co się ostatnio orientowałam na wukadkę biletu psu nie trzeba kupować na tą strefę, a jeździ się tam na kartę miejską normalnie. Paulina niech też Ariulę szykuje na spacerek- w kupie raźniej :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Z dworca centralnego jest kolejka WKD (20 i 50 po) i chyba 7 przystanek to jest Opacz. 16 minut drogi. Ewentualnie jest jeszcze aż 1 autobus- 177, jeździ z Okęcia i z Ursusa. Na przystanek oczywiście wyjdziemy z Hexą ;). Z tego co się ostatnio orientowałam na wukadkę biletu psu nie trzeba kupować na tą strefę, a jeździ się tam na kartę miejską normalnie. Paulina niech też Ariulę szykuje na spacerek- w kupie raźniej :razz:.[/quote]

dzięki za info, zobaczymy czy damy radę :p

A.

Link to comment
Share on other sites

O tamtej stronie nie pomyślałam :oops:.
Hexolina dzisiaj z racji pogody (grzmiało a później jeszcze padało) miała domową głupawkę. Wczoraj też za dużo nie pobiegała, bo pańci nie było. Myślałam, że ona może ze 2-3 dni nie biegać, ale jednak się myliłam. Psisko skałało po łóżkach, kanapach i parapetach :roll:.

Link to comment
Share on other sites

W WKD dobrze się z psem jedzie jak się miejsce dobre ma. Jak się wsiada na centralnym z większym psiakiem to najlepiej w pierwszym wagonie tuż przy drzwiach maszynisty tam gdzie siedzenie 2-osobowe (a nie te 2x2), psa pod oknem ulokować i nikt go deptał nie będzie ;). Trochę się najeździłam i wolę żeby mi jednak psa nie deptali i nie macali wszyscy :roll:.

Jak wrócę z 'wakacji' to pewnie na spacery będziemy tylko na lince śmigać, więc do września raczej Hexa biegać z psami nie będzie :shake: (nie wiem jak bardzo mi pies się zepsuje..).

Link to comment
Share on other sites

Nie było nas,

Z postów na forum zrozumiałem ze nikogo nie będzie bo wszyscy mają co innego do roboty i umawiamy się za tydzień w Ursusie, więc poszliśmy na spacer kolo domu.

Może za tydzień w Ursusie będziemy mieli więcej szczęścia, i uda się spotkać. Zamierzamy się pojawić...:razz:

kuba & korek

Link to comment
Share on other sites

Ktoś jest chętny jutro lub pojutrze(1-2 lipca) na spacer z belgiem? :roll: Tak około 9:00 na Powiślu(można się spotkać np. w parku na Książęcej).
Jesteśmy dyspozycyjne nawet do 15, ale niestety pogoda daje, dosłownie, popalić, że od 11 ciężko wytrzymać na dworze dłużej niż godzinę snując się w cieniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Ktoś jest chętny jutro lub pojutrze(1-2 lipca) na spacer z belgiem? :roll: Tak około 9:00 na Powiślu(można się spotkać np. w parku na Książęcej).
Jesteśmy dyspozycyjne nawet do 15, ale niestety pogoda daje, dosłownie, popalić, że od 11 ciężko wytrzymać na dworze dłużej niż godzinę snując się w cieniach.[/quote]


belgiem, czy belgijką?:cool3:
bo jak dziewczyna to my chętnie:lol:

a może wpadłybyście na Marysin do lasu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...