Jump to content
Dogomania

Smycze i obroże Rogz


Litterka

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam obrożę rogza ale jej nie używam bo przebił go inny moim zdaniem bardziej efektowny i funkcjonalny( zapięcie ciężko się otwiera w tych rozmiarach mini) komplet red dingo z resztą jest tańszy,do tego można w razie zepsucia karabińczyka(co mi się jeszcze nie zdarzyło) dokupić nowy w pełni wymienialny. Z tego co porównywałam to materiały mają chyba takie same.:)
Sama obroża jest bardzo fajna bo zapięcie jest w kształcie kosteczki:)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Rogza kilka obróżek i bardzo polecam :)Mam też RD ale klips kosteczka przy szarpnięciu Brutusa puściła :( no i teraz regulanie się odpina...A rogza mamy już ponad 1,5 roku,codziennie noszoną i nie widać specjalnie śladów użytkowania,a mój pies często włazi z nią do bagien :P

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak- dla jednego rd jest lepsze, dla drugiego rogz, dla trzeciego lupine. Ja osobiście polecam rogzy. Mój pies ma 3 obroże i 2 smycze rogzowe. Z kompletu Planet Rogz po 2 tygodniach użytkowania nitki wyłażą. Mamy obrożę z miękkich i lekkich i trochę się zmechaciła, ale była często prana, a jest już używana półtora roku. Powiem tak:
stara seria Rogza- SUPER!
nowa seria Rogza- Bleee. Przynajmniej mój komplet sie trafił felerny

Link to comment
Share on other sites

U mnie kilka smyczy rogza niestety poszło do kosza - ale to wina psa, który uwielbiał je przegryzać. Inaczej jest z obrożami. Jedną mamy już prawie 3 lata i trzyma się świetnie. :) Z czystym sercem polecam rogzy - oprócz tego mam jeszcze równie starą jak obroża smycz, która także jest w niezłym stanie a użytkowana była bardzo solidnie.

Link to comment
Share on other sites

to moze pochwalcie sie swoimi Rogzami:cool3:

ja ostatnio mialam wlasnie do porownania stara i nowa wersje Rogza (nawet jeszcze ze stara metka)
Faktycznie ta starsza duzo lepiej wygladała, nowa nam juz nawet troszke wypłowiała:crazyeye: a ze stara nic sie nie dzieje.


Troche cena jak dla mnie za wysoka, tym bardziej teraz:roll:
Kupilam tylko jednego nowego, reszte mam uzywanych kupionych po okazyjnej cenie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']to moze pochwalcie sie swoimi Rogzami:cool3:

ja ostatnio mialam wlasnie do porownania stara i nowa wersje Rogza (nawet jeszcze ze stara metka)
Faktycznie ta starsza duzo lepiej wygladała, nowa nam juz nawet troszke wypłowiała:crazyeye: a ze stara nic sie nie dzieje.


Troche cena jak dla mnie za wysoka, tym bardziej teraz:roll:
Kupilam tylko jednego nowego, reszte mam uzywanych kupionych po okazyjnej cenie:loveu:[/quote]
[I][B]Chyba z tymi nowymi zaczęli za bardzo eksperymentować...jak się przedobrzy to też jest źle...[/B][/I]

[I][B]ja swoje Rogzy wrzucę wieczorem :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

to nasze male ziory obecne.

gdybym nie sprzedawala/wymieniala sie to mialabym tego znacznie wiecej, przewineło sie u nas jeszcze:
obroze-
floral,
waves,
krowa,
viva rogz,
paints of zebra (czy jakos tak lapki niebieski)
green tartana
lekkie i miękkie czekoladowy i pomaranczowy
i szelki z nitka odblaskowa niebieskie- 16mm

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06909.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06910.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06914.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kupilam mojemu wymarzona przeze mnie smyczke - dluga - wzorek z 1 fotografii pierwszy.
Ale chyba zle wybralam, bo na wystawie facet mi powiedzial, ze to nowy model, myslalam, ze odblaskowy ( te lapki),ze bedzie na plowasie wygladal elegancko, a na moim briardzie wyglada troche smutno. Stowka wiec poszlaaaa
trzeba kupic cos weselszego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Kupilam mojemu wymarzona przeze mnie smyczke - dluga - wzorek z 1 fotografii pierwszy.
Ale chyba zle wybralam, bo na wystawie facet mi powiedzial, ze to nowy model, myslalam, ze odblaskowy ( te lapki),ze bedzie na plowasie wygladal elegancko, a na moim briardzie wyglada troche smutno. Stowka wiec poszlaaaa
trzeba kupic cos weselszego:)[/quote]
Jakiej foto ? Te łapki czarno biały wzorek ?
Śliczne one są :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...