Jump to content
Dogomania

Smycze i obroże Rogz


Litterka

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam zacisk Rogza funky retro od 2 miesięcy
I spisuje się świetnie. Miałam obrożę z Hiltona, która po 2 użyciach wylądowała w szafce bo przy każdym delikatnym nawet ruchu smyczą się rozsuwała i po kilku pociągnięciach pies z obroży wychodził.
Jest wygodna, ładna i funkcjonalna.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem fanką rogza :) na mojego 80kg "malucha" ;) potrzebuje sprawdzonych smyczy :eviltong:. Fakt, że są droższe, ale solidne. Poza tym, czasami uda mi się wyczaić promocję na internecie. Jest taki sklep krakvet.pl i bardzo często przeceniają tam te smycze. Ostatnio kupiłam dwie na zapas ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoggieDog']Ja jestem fanką rogza :) na mojego 80kg "malucha" ;) potrzebuje sprawdzonych smyczy :eviltong:. Fakt, że są droższe, ale solidne. Poza tym, czasami uda mi się wyczaić promocję na internecie. Jest taki sklep krakvet.pl i bardzo często przeceniają tam te smycze. Ostatnio kupiłam dwie na zapas ;)[/quote]

dla 80 kg psa kupowalas S, M czy L?
bo tylko takie sa tam przecenione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']dla 80 kg psa kupowalas S, M czy L?
bo tylko takie sa tam przecenione[/quote]

a patrz tu sie mylisz :razz::lol:
z miesiac moze dwa temu jak kupowalam karme to xlki byly przecenione , nie wiem dokladnie jakie ale widzialam i napewno to xl bylo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']ale teraz nie ma wiec nie rozumiem tego wpisu teraz - reklama?[/quote]

nie
napisala DoggieDog ,ze kupila dwie smycze xl w krakvecie, nie napsiala kiedy
TY na to ze nie ma tam xlek w przecenie wiec Ci odpowiedzialam ze [B]byly [/B]
bo byly ;)

Link to comment
Share on other sites

byly to nie tylko na krakvecie :eviltong:
mam juz tyle rogzow dla Mumina, ze mi sie wysypuja, same smycze bo ta dziadowa nosi dlawik :evil_lol:

zreszta mam na sprzedaz szelki i smycz przepinana z nitka / xl / czerwona chyba wystawilabym na bazarek na CC jakby ktos byl zainteresowany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']byly to nie tylko na krakvecie :eviltong:
mam juz tyle rogzow dla Mumina, ze mi sie wysypuja, same smycze bo ta dziadowa nosi dlawik :evil_lol:

zreszta mam na sprzedaz szelki i smycz przepinana z nitka / xl / czerwona chyba wystawilabym na bazarek na CC jakby ktos byl zainteresowany[/quote]

ok , ja zle zrozumailam

jakbys miala Lki to by bylo wiecej chetnych :diabloti:
jakby co to wal do mnie z Lkami :lol::evil_lol:
ja zakladam i dlawik i obroze , zeby mi sie dlawik nie zsuwal ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']ok , ja zle zrozumailam

jakbys miala Lki to by bylo wiecej chetnych :diabloti:
jakby co to wal do mnie z Lkami :lol::evil_lol:
ja zakladam i dlawik i obroze , zeby mi sie dlawik nie zsuwal ;)[/quote]

nie mam Lek bo za slabe dla mojej suki
mam S rogzette szelki i smycz dla Polci a dla Mumina tylko XL ona wazy 46 kilo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']nie mam Lek bo za slabe dla mojej suki
mam S rogzette szelki i smycz dla Polci a dla Mumina tylko XL ona wazy 46 kilo :diabloti:[/quote]

a tam to tylko 29 kg wiecej niz moja :evil_lol:
to nie :eviltong: moja w xlce sie utopi
a na Polci mozesz pokazac zdjecia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a tam to tylko 29 kg wiecej niz moja :evil_lol:
to nie :eviltong: moja w xlce sie utopi
a na Polci mozesz pokazac zdjecia :loveu:[/quote]

jutro albo w niedziele bo dzis dostala spot on na nuzyce na skore plecow - to nieziemsko smierdzi i przechodzi na wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
a na Polci mozesz pokazac zdjecia :loveu:[/quote]

[URL="http://img198.imageshack.us/i/s4023228.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5424/s4023228.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img199.imageshack.us/i/s4023231.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9351/s4023231.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img88.imageshack.us/i/s4023235.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7821/s4023235.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój TZ wybiera się do Cape Town w RPA. Spytał się jaki chcę prezent więc zamierzam go poprosić o akcesoria Rogza (no i jeszcze jak zwykle o klapki surferskie, robione z przetworzonych opon-niezniszczalne). Myślałam o szelkach dla moich morusów. Potrzebuję rady co do rozmiarów; szeltie, waga ok 7,5 kg oraz szczupły kolak, 23 kg. Co do szeltika myślałam o rozmiarze M a kolak L (tak mają w Trixie). Ktoś podpowie?
Może wiecie jakie rzeczy Rogza zasługują jeszcze na uwagę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']Mój TZ wybiera się do Cape Town w RPA. Spytał się jaki chcę prezent więc zamierzam go poprosić o akcesoria Rogza (no i jeszcze jak zwykle o klapki surferskie, robione z przetworzonych opon-niezniszczalne). Myślałam o szelkach dla moich morusów. Potrzebuję rady co do rozmiarów; szeltie, waga ok 7,5 kg oraz szczupły kolak, 23 kg. Co do szeltika myślałam o rozmiarze M a kolak L (tak mają w Trixie). Ktoś podpowie?
Może wiecie jakie rzeczy Rogza zasługują jeszcze na uwagę?[/QUOTE]

mniejszy M wiekszy L :)
rogz to dobra firma powinnas byc zadowlona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']Mój TZ wybiera się do Cape Town w RPA. Spytał się jaki chcę prezent więc zamierzam go poprosić o akcesoria Rogza (no i jeszcze jak zwykle o klapki surferskie, robione z przetworzonych opon-niezniszczalne). Myślałam o szelkach dla moich morusów. Potrzebuję rady co do rozmiarów; szeltie, waga ok 7,5 kg oraz szczupły kolak, 23 kg. Co do szeltika myślałam o rozmiarze M a kolak L (tak mają w Trixie). Ktoś podpowie?
Może wiecie jakie rzeczy Rogza zasługują jeszcze na uwagę?[/QUOTE]
Ja bym dla szelciaka wzięła L (20mm, moja suczka typie Foksteriera nosi tę szerokość i jest super) a dla collaka XL (25mm). ;)
Według mnie 16mm dla sheltie czy 20 dla collie to za mało, ale to rzecz gustu. ;)

Link to comment
Share on other sites

A jak to wtedy będzie wtedy z obwodem klatki-nie będą zbyt luźne? Wiem, że są regulowane ale w Trixie kolak ma L i szelki są skrócone do granic możliwości. Ale co do tej szerokości to masz rację, obecne szelki kolaka mają 25 mm a szelciaka 20
Wejdę na stronę i pomierzę psy, sprawdzę czy wogóle podane są obwody...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Ja bym dla szelciaka wzięła L (20mm, moja suczka typie Foksteriera nosi tę szerokość i jest super) a dla collaka XL (25mm). ;)
Według mnie 16mm dla sheltie czy 20 dla collie to za mało, ale to rzecz gustu. ;)[/QUOTE]
xlki sa duze w klacie , a collak waski :)
moim zdaniem Lki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...