Jump to content
Dogomania

Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kacper jest w DT w Żyrardowie. Dotarł tam szczęśliwie w ub. niedzielę. Mam telefon do pani Iwony tymczasującej malucha. Jak trzeba będzie, to zadzwonię i podpytam jakie są plany . Była mglista opcja pozostawienia Kacperka , bo 3 tyg. temu państwo pożegnali 14-letniego Filipka niezwykle Kacpra przypominającego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie wiem, ale jak do tej pory to nie miałam dobrych doświadczeń z informowania więc dałam sobie spokój - pan który jest właścicielem tego psa nie pamięta jak się nazywa hodowla jak pytałam, dowiedziałam się tylko, że mała hodowla spod Radomia

Kacperek jest już poza schroniskiem, ale czy ma dom stały? Bo miał jechać na DT do Żyrardowa - muszę dopytać dziewczyn[/QUOTE]
Jak spod Radomia to Dorota może wiedzieć jakie tam są hodowle, bo ona stamtąd. A nawet niewykluczone, ze może sprawdzić w ZK, kto miał miot w tamtych czasach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']No nie wszyscy hodowcy są be;) Ja od razu zabrałabym swoje "dziecko" do siebie...
Myślę, że hodowca powinien wiedzieć. Jeśli tatuaż jest czytelny to można przecież sprawdzić w ZK.[/QUOTE]

ja nie mówię, że wszyscy hodowcy są be, ale jak pies ma własciciela i jest u niego to ja nie mam obowiązku tracić czasu żeby szukać hodowcy

[quote name='Pink']O Waszek to dopytaj, bo tej babeczce odpisali ze poszed do adopcji a kobieta dosc konkretna.[/QUOTE]

podobno w DT jest, ale siedowiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Jak spod Radomia to Dorota może wiedzieć jakie tam są hodowle, bo ona stamtąd. A nawet niewykluczone, ze może sprawdzić w ZK, kto miał miot w tamtych czasach.[/QUOTE]

Byłoby super, a jak się nie uda w ten sposób, to ja mogę dowiedzieć się w ZK, ale muszę mieć nr tatuażu. Niby moge zadzwonić do właciciela po tatuaż, ale dziwne by to raczej było;) Gdyby ktoś kto ma kontakt z właścicielem mógł się dowiedzieć jaki jest to chętnie dalej pomogę.

Link to comment
Share on other sites

A odnośnie rodowodowca - ja też uważam, że trzeba zawiadomić hodowcę. Nawet jeśli nie będzie mógł fizycznie przyjąć psiaka z powrotem, to może pomoże w poszukiwania nowego domu ? Niczego nie ryzykujemy. A skoro Energy oferuje pomoc, to może spróbujmy... No Waszku , noooo ;)

Link to comment
Share on other sites

To ja nic nie wiem, bo p. Eliza miala do mnie dzwonic jak juz sie skontaktuje po pracy z p Iwona.
A z tymi powaznymi ofertami, to i tak nie da sie tego przeskoczyc niestety. Nieraz bardzo zainteresowani ludzie, ktorzy juz wsiedli w auto i jada ... nie dojezdzaja a Ci ktorzy jakos tak z dystansem podchodza do psiaka, zjawiaja sie po pieciu minutach pod drzwiami. Ludzi nie rozgryziesz.

Link to comment
Share on other sites

Takie dziecko szuka domu:
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0541_zps1f6265c0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0544_zps94c09e81.jpg[/IMG]

Po 5tym kwietnia 'właściciele' wyjeżdżają i mają go zamiar zostawić samego na posesji...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27714-Krowa-Figa-i-koza-Marcel-zapraszaj%C4%85-do-nakrapianej-galerii?p=20618815#post20618815[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...