Jump to content
Dogomania

Żółte z Pręgami czyli Fiona z Febe


Cimi

Recommended Posts

[quote name='Cimi']Przecież Fiona w nim nie będzie biegać, więc nikogo nie walnie. Kaganiec jest dla suki boksera i właśni taki wielki ma być. Pies normalnie może otworzyć pysk, wystawić jęzor czy zjeść ciastko. I właśnie z ta myślą go kupiłam. Nie widzę problemu, aby Fionie było źle w kagańcu. Zwłaszcza jak się zbliża lato, a z nim upały w busach kaganiec trzeba mieć. A dodam, że kaganiec ten jest wyjątkowo lekki.[/quote]
:evil_lol: hihi przeciez wiem :D
ale juz wyobrazam sobie Tigre w klatce na pyszczku :evil_lol: i moje obolale nogi bo ona potrafi wpadac rozpedzona na ludzi jak sie gania z psami :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cimi... Nawet nieźle się Fionka w tym kagańcu prezentuje. My tez dziś otrzymałyśmy namordnik. Mógłby być minimalnie mniejszy, ale jest OK. Desti wygląda w nim jak modrderca, ale za tospokojnie może konsumować nagródki a także ziajać i ziewać :)
Jestem mile zaskoczona, bo w paczce sprzedwca umieścił pyszne nagródki, dzięki którym mała nawet nie zauważyła, że ma coś na pysku :D

Co do kagańca jeszcze... On jest niesamowicie lekki! A jednocześnie wytrzymały. Znajoma (albo raczej jej pies) ma takowy już od dłuższego czasu i wciąż wygląda jak nowy :)

P.S. Fionka jest słodka, jak śpi! :D

Link to comment
Share on other sites

Asiunia, nie wiem czy takie fotki Cię zadowolą ;) :

[img]http://img93.imageshack.us/img93/6687/kagancowef1zm5xa.gif[/img]

[img]http://img89.imageshack.us/img89/7939/kagancowef2zm0tu.gif[/img]

[img]http://img141.imageshack.us/img141/1167/kagancowef3zm3ig.gif[/img]

[img]http://img140.imageshack.us/img140/2955/kagancowef4zm8bi.gif[/img]

[img]http://img138.imageshack.us/img138/8940/kagancowefzm7bt.gif[/img]

Fiona jest bardzo zadowolona jak przynoszę do domu paczki, bo Fiona mi pomaga i musi zoabczyć czy czegoś tam nie ma dla niej. Goddy właśnie zdziwiłam się tymi ciasteczkami. Bardzo fajnie pachną, a Fionie smakują :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Fiona jest bardzo zadowolona jak przynoszę do domu paczki, bo Fiona mi pomaga i musi zoabczyć czy czegoś tam nie ma dla niej.[/quote]

Hehe... Jak bym swoje suczyska widziała :lol: Większość przychodzących paczek to własnie jakieś psie akcesoria. Więc podczas otwierania przesyłki towarzystwo obydwu psic mam zapewnione :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Dziekuje Ci bardzo[/QUOTE]

Spoks, nie ma za co ;).

[quote name='asiunia']Niestety rzadko kto nabiera sie juz na "kaganiec"halti(ostatnio mnie facet z autobusu wyprosil)wiec trzeba pomyslec o czyms rownie komfortowym;)[/QUOTE]

Może znał się na psich akcesoriach :lol:. Generalnie po halti widać, że to nie kaganiec. Ja jak wiem, że autobus będzie zapełniony to zakładam kaganiec. Ale raz to się wręcz wydarł facet, że pies nie ma kagańca i autobus stał dopóki ja nie założyłam kagańca. I z Godelaine było tak samo jak wchodziła pierwsza do autobusu, a dodam, ze bus się spóźnił około 20 minut :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

O własnie bogusia tyż taki fizjologiczny kagańiec widziałem w platanie tylko ,ze srebrny w sumie wole srebrne kagańce jakoś mi sie bardziej podobają :)

Czarek ma kaganiec jak małe wiadro :D Ostatecznie pisało na metce(kaganiec dla suki doga) :D ,ale my mamy taki zwykły .dobrze bynajmniej ,że moze dyszec szczekac i wogole :)

Piotrek co ty masz do klatek jezeli Loco zje ci pare par butów zeżre obicie z drzwi ogryzie szafe i rozwali ci poł mieszkania tez nie kupisz klatki???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Ja wlasnie sie zastanawiam ktory wybrac ten fizjologiczny czy z gappaya...Ciekawe czy da sie go zamowic poza allegro bo nie posiadam konta:roll:[/QUOTE]
Chyba się da zamówić po za Allegro w każdym bądź razie najlepiej skontaktować się z nimi mailowo ;). A ten gappayyowski to jest metalowy :cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Hmmm a mialas w rece taki kaganiec?;)Bo ja juz sama nie wiem...moze jakas podpowiedz?:evil_lol:[/QUOTE]
Nie, nigdy nie miałam ani też na żywo nie widziałam :lol:. W sumie też nasz kaganiec z Maszera kupowałam w ciemno nie wiedząc jak wygląda dla bokserów zamówiłam a jakby byłoby coś nie tak to stwierdziłam, że trudno :lol:. Ale nie żałuje, że kupiłam :lol:.

Link to comment
Share on other sites

U nas trochę belgów nosi, a raczej nosiło Gappaya. Ale większość teraz przestawia się na Maszera właśnie. Kaganiec jest równie wytrzymały, równie lekki, no i ładniejszy. Ślicznie zlewa się z czarną maską tervuerenów czy też czarnym pyskiem groenendaeli. Srebrne za mocno się wyrózniają, przez co pies wygląda jak Hannibal Lecter :lol:

My musiałysmy w końcu kaganiec zamówić, bo w busie co raz częściej każą takowy zakładać, a jak zaczną się upały, to bedzie masakra...
Dziś wzięłam kaganiec na spacer, wymęczyłam małą na maksa i wtedy jej założyłam namordnik. Desti mogła w nim spokojnie ziajać i wywalić jęzor. Kto zna Desti, ten wie że jest on sporych rozmiarów :lol: No i biegała nie zwracając uwagi, że coś na pysku jest :) Jeszcze kilka takich akcji i powinno być OK :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...