Jump to content
Dogomania

Kto ma wyżła?? Pochwalcie się :D


Trinity

Recommended Posts

[quote name='susi333']nie zaśmiecam....
Nie przesadzaj...
poprostu szukam sobie psa i pytam się innych czy mają namiary, a jak ci sie cos nie podoba to nie odpisuj...[/quote]
Tak nie podoba mi się bo zaśmiecasz. Nawet na początku odpisałam Tobie abyś przejżała tematy, o tej rasie i tam znalazła właściceli i zdobyla w ten sposób kontakty.
A nie wydaje mi sie stosowne wypisywanie ogłoszenia takiego wszedzie nie ważne czy temat dotyczy wyżłów, grzywaczy czy jakielkowiek innej psiej dziedziny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Susi333 Sylrwia jest jedną z osób która w tym temacie rozmawiała prawie od początku,a więc nic dziwnego,że Ci odpowiada.A tak poza tym ja myślę,że jeden temat lub post wystarczą,bo pewnie każdy by go zauważył,a nie robienie dwóch osobnych tematów i pełno postów w różnych tematach.
Ale z liczby postów myślę,że jesteś nowa więc pewnie nie wiedziałaś,że forum się nie zaśmieca.;)



To ja Evela1994 mam nowe konto bo na tamto nie mogłam się zalogować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Suzi, przede wszystkim- grzeczniej prosimy:shake: Jeżeli umieszczasz to samo ogłoszenie w kilku róznych postach jednocześnie, to niestety lekka przesada. Tym bardziej, że jeżeli uważasz,iż nie otrzymałaś satysfacjonującej odpowiedzi, zawsze pozostaje wyszukiwarka. :cool1:
Ktoś ci też poradził, żebyś weszła na stronę Związku Kynolog., albo poszukała w PSIE. Nie wiem, czy ty nie czytasz tego co ci tu doradzamy?
Na stronie ZK jest ogłoszenie o sprzedaży MM

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g7[/URL]

jeżeli nieaktualne, pozostaje wyszukiwarka.[/quote]

Ok spokojnie....
Poprostu nie moge się doczekać kiedy znade psa i może dlatego tak duzo pisze tych postów...
Sorry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelin@']Susi333 Sylrwia jest jedną z osób która w tym temacie rozmawiała prawie od początku,a więc nic dziwnego,że Ci odpowiada.A tak poza tym ja myślę,że jeden temat lub post wystarczą,bo pewnie każdy by go zauważył,a nie robienie dwóch osobnych tematów i pełno postów w różnych tematach.
Ale z liczby postów myślę,że jesteś nowa więc pewnie nie wiedziałaś,że forum się nie zaśmieca.;)



To ja Evela1994 mam nowe konto bo na tamto nie mogłam się zalogować.[/quote]

Tak masz racje jestem nowa....
I nie wiedziałam ale teraz uspokoje się juz z tymi postami...

Waże rady wykorzystuje i przeszukuje wszystko tylko że mały munsterlander jest bardzo rzadką rasą i trudno jest znaleźć tego psiaka, a w niektórych hodpowlach są one przecietne ( a ja szukam pięknego)....

Link to comment
Share on other sites

Susi jeśli jesteś od niedawna to proponuje lekture regulaminu i nie będzie problemu. Jest na dogo osoba która ma psa Bustera (o ile dobrze pamietam imie psiaka).
Poszukaj na forach mysliwskich tam też można trafić na właścicieli tej rasy.
A jeśli Polskie psy sa dla Ciebie przeciętne to może poszukaj w hodowlach zagranicą. Zawsze można ściągnąć egzemplarz nieprzeciętny dla dobra rasy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

O, właśnie!!:p

Susi, wiesz to brzmi tak dosyć enigmatycznie, czy możesz wyjasnić co rozumiesz pod pojęciem "piekny". Bo wiesz, my tu wszyscy mamy PIĘKNE psy:cool3: , ale co to dla ciebie znaczy? Jakieś konkretne umaszczenie? No, nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Widzę słysze i czuję, ale nie wiem czy sie zechce wybrac do "matecznika" ;) . Byłam w ub roku na takiej wystawie i było fantastycznie. BIS był "podwójny" - wybierano najpiekniejszego pastucha i najpiekniejszego mysliwego. W tym roku nie mam czym dojechac i gdyby sie znalazł ktoś z wolnym miejscem w autku.....

Link to comment
Share on other sites

Ja mam węgra i nie mam autka :-( jestem bardzo ograniczona wyjazdowo najczęściej włócze sie pociągami no chyba, ze jakas dobra duszyczka mnie przygarnie.

[quote name='Saskja']Sylwia ma węgra jak widać, słychać i czuć :-)[/quote]

Czy az tak źle ze mną??:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie mam autka ale do ub roku miałam do dyspozycji az 2 chetne zmotoryzowane osoby ktore mnie czasem woziły na wystawy.Teraz nie pozwala im na to zdrowie i brak czasu więc tez moge liczyc tylko na "dobre duszyczki". Podróż pociągiem na Węgry z dwoma burkami nie wchodzi w grę (cenowo i organizacyjnie) ale ciagnie mnie tam strasznie...
Węgrzy potrafia z wystawy psów tylko dziewięciu ras zrobić fantastyczna imprezę. Atmosfera i klimat nie do zapomnienia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Czy az tak źle ze mną??:crazyeye:[/quote]

Nieee, bardzo dobrze z Tobą, chodziło mi o to, że Twój banerek i awatarek są tak rozkosznie rude, że nie można nie zauważyć, że masz węgra. A "słychać i czuć" to cytata z pewnej pieśni.:cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']A ta wystawa świetna sprawa...Ciekawe kto węgry sędziuje...Szkoda,że nie mam węgierskej rasy, ale mam za to węgierskiego psa:eviltong: (tzn. z Węgier):evil_lol:[/quote]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Szetmár István[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Komondor[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Kiss Antal[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Kuvasz[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Hódosi József[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Puli[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Dr.Hudák Péter[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Pumi[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]László István[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Mudi[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Mikó Diána[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Erdélyi kopó[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Czeglédi Attila[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Rövidszőrű Magyar Vizsla[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Erdős László[/FONT][/COLOR][/SIZE] -[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Drótszőrű Magyar Vizsla[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Harsányi Péter -[/FONT]Magyar agár[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, a propos brania i przygarniania, to możemy do tego wrócić za jakiś czas, gdy Grzanula znów zacznie jeździć na wystawy. My jesteśmy z lubuskiego, musiałabyś podskoczyć tylko do Zielonej Góry, tam byśmy Cię mogli przechwytywać. Tylko się zastanawiam, czy się trzy wielkie bydlaki zmieszczą w bagażniku mojego kombi, bo do nas dołączy wkrótce gaskonka.
Ale na pewno będzie niejeden raz tak, że będę jeździć z jedną suką. Więc spoko wodza, damy radę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Niech ktoś mnie weżmie:modla: i przygarnie na wszelakie wyjazdy, dorzucam sie kaska do paliwka. Teraz do Warszawki startuje w piątek. Goshka będziesz??[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt:


Bede, bede w Wawce i tez juz w piatek:p Moze spotkanko jakies zrobimy przedwystawowe:cool3: :siara:

SASKJA, CZY TY BEDZIESZ MIALA GRAND BLEU DE GASCOIGNE :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Sylwia, a propos brania i przygarniania, to możemy do tego wrócić za jakiś czas, gdy Grzanula znów zacznie jeździć na wystawy. My jesteśmy z lubuskiego, musiałabyś podskoczyć tylko do Zielonej Góry, tam byśmy Cię mogli przechwytywać. Tylko się zastanawiam, czy się trzy wielkie bydlaki zmieszczą w bagażniku mojego kombi, bo do nas dołączy wkrótce gaskonka.
Ale na pewno będzie niejeden raz tak, że będę jeździć z jedną suką. Więc spoko wodza, damy radę :-)[/quote]

:multi: Super mój umie jezdzić nawet w nogach:evil_lol:

[quote name='Goshka']:roflt: :roflt: :roflt:


Bede, bede w Wawce i tez juz w piatek:p Moze spotkanko jakies zrobimy przedwystawowe:cool3: :siara:

SASKJA, CZY TY BEDZIESZ MIALA GRAND BLEU DE GASCOIGNE :-o[/quote]

Goshka w Wawie bede w piątek ale neistety dopiero okoo 22, nie moge wczesniej wyjechac bo mam egzamin.rozmowe kwalifikacyjna w szkole. :roll: Ustalajac termin nie raczyli mnie spytac czy mi pasuje:angryy:

[quote name='Saskja']Będę miała, ale petit - grandów prawie nie ma na świecie (znaczy się poza Francją :-)) Ale petit jest prawie tak duży jak węgier, suka ma do 56 cm w kłębie![/quote]

Prawie robi różnice:evil_lol: Mój Foryś zalicza sie do średnich węgrów i ma 59 cm

Link to comment
Share on other sites

ahoj :)
Ja tez bede na wystawie w Wawie a w piatek bede niedaleko od niej tzn jakies 20 km wiec jak cos to zapraszam na wspolne spacerowanie :)

jak co to prosze na komore bo na wsi nie mam netu :)
a nr na mojej stronce jak by co :)
[url]www.mooneyes.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Będę miała, ale petit - grandów prawie nie ma na świecie (znaczy się poza Francją :-)) Ale petit jest prawie tak duży jak węgier, suka ma do 56 cm w kłębie![/quote]


A to cie zaskocze, poniewaz pare lat temu byla w Polsce hodowla Grandow Blekitny Trop.:p Strasznie mnie kusila wtedy ta rasa. Ale niestety, w bloku z jedna wnk nie, nie wchodzilo to w gre... I wydaje mi sie, ze sa w Polsce nadal, poniewaz jakis czas temu przegladalam u fryzjera GALE, gdzie byl wywiad z P. Krasko i jego narzeczona owczesna-terazniejsza, w jej stadninie,notabene na Mazurach. I na jednym zdjeciu pozowal z nimi GBdG. Wpadlo mi wtedy do glowy, zeby jechac tam i zobaczyc czy ten pies mieszka w tej stadninie, ale potem zapomnialam o tym..:roll: No, ale tak czy owak, OGROMNIE GRATULUJE, Saskja. NArawde!!!!MAm nadzieje, ze zobacze kiedys na zywo twoje cudo:lol: Och, nawet nie moge sie juz doczekac...

Sylrwia, no to ja kciuki mocno trzymam:cool3: Zobaczymy sie na wystawie :p

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście mnie zaskoczyłaś, ja moje poszukiwania opieram na internecie i ani śladu takiej hodowli...
Ja też jeszcze na razie mieszkam w bloku, choć zamierzam to niedługo zmienić, choćbym miała sprzedać własne skarpetki. A mała Blue Saskja przyjedzie do mnie już za jakieś dwa tygodnie. Od listopada mam zamiar ją wystawiać, aby się dziewusia przyzwyczajała. Nie chcę popełnić tego błędu, co z Grzanką, która pierwszy raz była na wystawie w wieku 1.5 roku i do tej pory nie przestała wystaw nienawidzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...