Jump to content
Dogomania

Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!


Moniskaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jamor']likwidują wątki wszystki hoteli, wiec pewnie bedzie bardzo cicho[/QUOTE]

Myslalam z poczatku, ze to jakis Twoj dziwny dowcip albo podpucha, ale to prawda. Zapewne jest to skutkiem kolajnych zmian na dogo i wszystko powroci do normy za pare dni.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze chyba adminom jednak odbiło( widziałam 1 wpis= pytanie do admina w tej sprawie , no bardzo dziękujemy za zamieszanie tej osobie ,ktora z pomoca bezdomniakom nie ma nic wspolnego, ale pozazdrosciła TAK PO LUDZKU :( !!) . Wiekszosc tych hotelikow jest zapchna psami z dogo i JAK NAJBARDZIEJ NAM = UZYTKOWNIKOM JEST POTRZEBNA ICH " reklama" , wtedy wiemy na bieżąco co i jak . Jak odróżnie teraz komercyjne miejsca hotelowe dla rasowych psich arystokratów prowadzone przy hodowlach albo miejsca u oszustow od miejsc takich jak u Murki, Jamora i wielu innych gdzie bezdomniaki czekaja często długo na swój lepszy czas zyciowy ??!!.,
Za PKS a zapłaciłam i sponsorkom dziekuję za wpłaty !!
Chyba " naszym" hotelikom założymy nowy dział na dogo pt WYKLUCZENI !!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Mam jeszcze gorsza wiadomosc. Misia uciekla z mojego mieszkania w Warszawie. Prosze o pomoc w poszukiwaniach

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197008-Misia-uciekła-centrum-warszawy-prosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniach[/URL][/QUOTE]

Boziu biedna maleńka a tu tak zimno :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jkp']Kurcze chyba adminom jednak odbiło( widziałam 1 wpis= pytanie do admina w tej sprawie , no bardzo dziękujemy za zamieszanie tej osobie ,ktora z pomoca bezdomniakom nie ma nic wspolnego, ale pozazdrosciła TAK PO LUDZKU :( !!) . Wiekszosc tych hotelikow jest zapchna psami z dogo i JAK NAJBARDZIEJ NAM = UZYTKOWNIKOM JEST POTRZEBNA ICH " reklama" , wtedy wiemy na bieżąco co i jak . Jak odróżnie teraz komercyjne miejsca hotelowe dla rasowych psich arystokratów prowadzone przy hodowlach albo miejsca u oszustow od miejsc takich jak u Murki, Jamora i wielu innych gdzie bezdomniaki czekaja często długo na swój lepszy czas zyciowy ??!!.,
Za PKS a zapłaciłam i sponsorkom dziekuję za wpłaty !!
Chyba " naszym" hotelikom założymy nowy dział na dogo pt WYKLUCZENI !!! :)[/QUOTE]
jako wątek roboczy - załozyłem na swojej stronie www, tam zakładka forum, murka i inni tez są

Link to comment
Share on other sites

To ja podniose Pekasa, bo mimo, ze wiem, ze mu u Jamora dobrze, to juz chyba czas, zeby zmienil lokum, bo inaczej to chyba za zasiedzenie mu sie nalezy...........

Jamor, bylam na Twojej stronie, ale tam sie znowu trzeba logowac, ja nic nie bede innego robic tylko na forum siedziec .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniskaa']Li1 widze ze Misia juz sie znalazła.. bardzo się ciesze :)


Czy jest może gdzies ogloszenie ktore mozna wydrukowac ze zdjęciem Woltera? Jezeli nie ma, to prosilabym osobe która umie ładnie to zrobić. Rozwiesilabym w Bialymstoku troche ogloszen[/QUOTE]

Byl taki bazarek z plakatami i wiem, ze chyba ciocia polubek robi za darmo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...