Jump to content
Dogomania

Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!


Moniskaa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucyna']Mogę wznowić mu allegro ... :lol:
Jamor czy ktoś dzwonił w sprawie Wolterka?[/QUOTE]
miałem tylko tego meila. odpisałem proszac o podanie nr telefonu do kontaktu, nie było odpiowiedzi. Nie wiem czy zauwazyłyście, ze Pksem interesują sie sami młodzi chłopcy
tresc :Witam
Piszę w sprawie WOLTERa, chciałbym zapytać czy chcesz go oddać za darmo w dobre ręce ? Jestem bardzo zainteresowany nim, podoba mi się, dostanie u mnie wszystko to co będzie mu potrzebne do szczęścia.

Chciałbym się nim zająć. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy, o piesku dowiedziałem się z portalu alegratka.pl. Nie posiadam samochodu ale myślę ,że dam radę dojechać do stolicy, bardzo mi zależy na tym.
Zapewnie mu ciepły dom, opiekę, szczepienia. Nigdy nie byłem w Warszawie, chciałbym wiedzieć jak można go odebrać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']miałem tylko tego meila. odpisałem proszac o podanie nr telefonu do kontaktu, nie było odpiowiedzi. Nie wiem czy zauwazyłyście, ze Pksem interesują sie sami młodzi chłopcy
tresc :Witam
Piszę w sprawie WOLTERa, chciałbym zapytać czy chcesz go oddać za darmo w dobre ręce ? Jestem bardzo zainteresowany nim, podoba mi się, dostanie u mnie wszystko to co będzie mu potrzebne do szczęścia.

Chciałbym się nim zająć. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy, o piesku dowiedziałem się z portalu alegratka.pl. Nie posiadam samochodu ale myślę ,że dam radę dojechać do stolicy, bardzo mi zależy na tym.
Zapewnie mu ciepły dom, opiekę, szczepienia. Nigdy nie byłem w Warszawie, chciałbym wiedzieć jak można go odebrać ?[/QUOTE]

W Bydgoszczy jest bardzo porzadne schronisko, z masa psow - dlaczego jechac taki szmat drogi? Moze dlatego, ze na te odleglosc nie bedzie kontroli......

Patrzac na te filmy wcale sie nie dziwie ze tylko mlodzi chlopcy sie interesuja - oni sie chca utozsamic z tym co widza, a to nie jest tylko pies.....

Dla jakiej katergorii ludzi Wolter sie nadaje? Mlode dziewczyny? W srednim wieku? Starsze panie? starsi panowie?

Mozna by sprobowac zrobic zdjecie-film Wolterowi wlasnie z "przedstawicielem grupy docelowej" - to osoba chetna bedzie mogla sie rozpoznac.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamor']Pks jest elastyczny, nie trzeba go katalogowac. co do aktywnych i portalu biegaczy to zerknijcie na wątek Lando. Typowo sportowy pies a bez DS, i to ile juz czasu[/QUOTE]

Tu nie chodzi o katalogowanie.
O "pokazanie wizji" ludziom.
Mozna by mu zrobic zdjecia z roznymi osobami (jesli jest taka mozliwosc).
Albo mozna czekac i miec nadzieje ze ktos go wypatrzy wsrod tysiecy innych....

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam bazarek ogłoszeniowy dla Wolterka ;) Jestem pierwsz w kolejce więc ogłoszenia powinny byc w ciągu 7 dni :lol:

Jak by ktoś chciał skorzystac to podaje link do niego :eviltong:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-35-ogłoszeń-za-10zł-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Zamówiłam bazarek ogłoszeniowy dla Wolterka ;) Jestem pierwsz w kolejce więc ogłoszenia powinny byc w ciągu 7 dni :lol:

Jak by ktoś chciał skorzystac to podaje link do niego :eviltong:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192257-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-35-ogłoszeń-za-10zł-do-20.09-ZAPRASZAM[/URL]![/QUOTE]
Dzieki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...