Jump to content
Dogomania

Dobry dermatolog Warszawa


rozi

Recommended Posts

ja tez sie wlasnie wybieram do Dembele ze swoim. jakos strasznie trudno zwalczyc u Brutusa ropne zap skory....chce zeby obejrzal dobry specjalista.
ale to co na zdjeciu widac wyglada troche jak nuzyca choc ze zdjecia trudno cokolwiek odczytywac. o Dembele przeczytalam same superlatywy, wiec moze warto skonsultowac.

Link to comment
Share on other sites

bylam u Dembele tydzien temu.baaardzo fajny gosc. moja suczka miala jakas bakterie na pysku,wymaz wskazal proteusa mirabilisa. 2 tyg. dostawala antybiotyk,ale poprawa moze 1% byla?:roll: jak mu pokazalam zrozpaczona wymaz i opowiedzialam historie,wedrowki po wetach to zaczal sie smiac,zgadl objawy,zanim ja je opisalam i powiedzial,ze to przez zbyt duza wilgotnosc w pysiu to wylesienie na dolnych wargach i dal jakas masc,vagothyl .a bakterie jakas laboratorium musialo znalezc w koncu. i po bolu;) przy okazji zapytalam sie o grzyba w uchu (jedna lekarka to sugerowala) i sluchajcie:lol: dr wlozyl palucha do ucha,powachal i powiedzial...Nieeeeeee,to zwykly brud:evil_lol: naprawde,taki:kciuki: a przy okazji z przejeciem podchodzi do tematu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bylismy dzis u Dembele. niesamowity czlowiek!
usiadl sobie okrakiem na podlodze, poczekal az Brutus sie przyjdzie przywitac, w czasie pieszczochowania obejrzal to co nalezalo obejrzec. zapytal czy pies jest bardzo pobudliwy erotycznie, czy nie zdarza mu sie wyskoczyc z agresja do innego psa a za chwile pieknie sie bawic z innym.
dokladnie obwachal psa, i ....wlozyl pacec do uszu i tez obejrzal to co wyskrobal i powachal. stwierdzil ze to cos w rodzaju tradziku mlodzienczego, ma burze hormonow, emocje mu szaleja. wszystko to powoduje ze niedojrzaly jeszcze uklad immunologiczny reaguje na wszystko, a jest scisle polaczony z takze niedojrzalym ukladem nerwowym oraz hormonalnym
mazidlo do uszu, ze skory zmiany zostaly starte czyms sciernym, poczekal az sie zaogni i potem popryskal i posmarowal kolejnym czyms. 2 zastrzyki w dupsko.
stwierdzil ze niestety takie zmiany beda nawracac okresowo, poki pies nie dojrzeje w pelni, czyli jeszcze jakis rok....
dal teraz psu 2 tyg spokoju, stwierdzil ze na bank za 2 tyg bedzie juz spokoj. a potem mam przyjezdzac gdy bedzie taka potrzeba.
siedzilismy tak sobie okrakiem na podlodze, gawedzac milo, pies sie tyrlal miedzy nami.
dieta Brutusa jest wlasciwa pod kazdym wzgledem, skora i siersc pieknie zadbane, a pies usmiechniety.
teraz Brutus sobie spi i odpoczywa bo 2 godziny spedzil w zatloczonym tramwaju a potem w poczekalni patrzyl na innych ktorzy strasznie plakali.
ja sie balam przeokropnie w oczekiwaniu na te wizyte.
zobaczymy co bedzie dalej. ale jedno jest widoczne. po takim szorowaniu, przy takim zaognieniu ze malo krew nie trysnela, teraz psa nic nie szczypie, nie swedzi.
i wogole ta przychodnia jakas taka przyjazna jest. szkoda ze tak daleko ode mnie, a ja nie mam samochodu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='isabelle30']

i wogole ta przychodnia jakas taka przyjazna jest. szkoda ze tak daleko ode mnie, a ja nie mam samochodu...[/quote]

Ja tez nie mam auta, i pomimo tego, że daleko w sumie nie mam, zapychałam tam autobusem przez prawie 3 lata.
Jesli jesteś zadowolona, to chyba trafiłas na dzień gdzie kolejki minimalne, i udało Ci sie też wejść do gabinetu o czasie ;)
"Świeży narybek" strasznie pomstuje na opóźnienia, mało miejsca w poczekalni i duuuużo pacjentów.

Link to comment
Share on other sites

oj na wizyte czekalam 3 tygodnie. rzeczywiscie duzo pacjentow, ale podejsce personelu bardzo sie liczy. bardziej niz salony i burczenie bo ktos czegos od nich chce.
zreszta zobaczymy jak bedzie wygladac skutecznosc zaproponowanego leczenia i podejscia. wtedy bede piac. al ciesze sie ze Brutyus nadal nie jest zrazony do weta, no i ze okazalo sie ze to nie nuzyca ani nic podobnego tylko zwyczajny chamski tradzik mlodzienczy....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam, 0 22 824-29-46 P. Dembele przyjmuje w poniedziałek 16-22 czwartek 16-22 i co druga sobota 10-16 zapisy za 2 tygodnie.My wczoraj bylismy z wizyta bez zapisu i czekalismy 2 godziny makabra z dojazdami w obie strony 4 godziny.Ale na nastepna wizyte jestesmy zapisani na 26.10. pozdrawiam ms

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Delph']Podłączę się do tematu, może ktoś zna jeszcze jakiegoś dobrego dermatologa w Warszawie, oprócz K. Dembele?[/QUOTE]

Jak spotkam na dniach sąsiadkę to zapytam ją o dermatologa, u którego leczyła swojego onka wyciągniętego z Palucha. Może powiem tylko tyle. dr Dembele pokpił w jego przypadku sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki, czekam w takim razie na wieści. Potrzebuję namiar dla znajomych, którzy zmagają się z (prawdopodobnie:roll:) atopowym zapaleniem skóry ich psa, są zwodzeni przez różnych weterynarzy od dłuższego czasu, wydali na leczenie sporo pieniędzy, a pies nadal cierpi... O Dembele słyszałam różne opinie, przeważnie pozytywne, ale chciałabym zaproponować im jeszcze kogoś innego.

Link to comment
Share on other sites

ja mogę powiedzieć tylko tyle, że ONek mojego brata też był zagadką dla wetów i strzelali z diagnozami, w końcu stanęło na atopowym zapaleniu skóry i muszą go kąpać 3 w tygodniu w Hexodermie!! upierdliwe ale pomaga. Sierść trochę odrosła i mniej się drapie, ale bywają momenty że nadal bardzo się chorcuje:( ale jest duża poprawa.

Link to comment
Share on other sites

Piechcia, ale wielokrotnie czytałam na różnych forach, że hexoderm często robił więcej szkody niż pożytku. Moja schroniskowa Frotka też tak się drapała, Wykąpałam ją w hexodermie jakieś 5 - 6 razy, Nic nie pomogło. Tylko, że u nas to raczej to na tle psychicznym jest, bo drapie się do tej pory. Rzadziej, ale jednak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...