Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

[quote name='waldi481']Bardzo proszę o jedno:
Koci Tato-gdybyś zdecydował się zawitac np.na forum ,,miau,, to gorąco proszę o inny nick.Była tam osoba o takim nicku-bardzo dobry,niezwykle prawy człowiek,nasz przyjaciel.Dziś już go nie ma.Zabolałoby to b.wielu gdyby zobaczyli ten nick.Ja przeżyłam na widok tego nicku wielki szok.
Elżbieta[/QUOTE]

:/ O kurcze, w takim razie ja może zmienię swój pseudonim aby nie dostarczać negatywnych wrażeń.
Ten pseudonim to pierwsze co mi przyszło do głowy, będę musiał pomyśleć nad innym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sventata']Pamiętajcie, że nie tylko pieniądze wpłacaliście, ale słaliście leki, karmy... Więc nie do końca to tylko samo wyłudzenie bo na jakiś cel było to zbierane, przeznaczone. Nie sądze żeby dalej sprzedawała- może niektóre rzeczy rzeczywiście były potrzebne psiakom- może jej zwierzętom?Może jednak uratowaliście pare istnień, choć przez chwile miały lepsze jedzenie, leki na które ich nie było stac? Staram sobie to jakoś wytłumaczyć.[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Albo poszły do kosza.....jest też taka możliwość...nigdy się tego nie dowiemy[/B][/COLOR][/FONT]:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Skoro jest tutaj tyle osób tutaj, które przejeło sie losem bokserki to może tez spojrzycie na info z dogo na temat pręgowanego bokserka w schronisku w Szczecinie, który poszukuje domu??
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/pregowany-bokser-w-schronisku-144833/index6.html#post12953427[/URL]
tyle tylko, że tutaj potrzebny jest dom a nie pieniądze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koci_Tata']No to chętnie zostanę, ale... moja kocia natura...
czasem pokazuje pazurki :diabloti:[/quote]
Jak na kota przystało :)

Kociaków na dogo nie brakuje. Niestety. Nawet w moim podpisie jest jeden cudny rudasek, który wygrał walkę o życie dzięki EVA2406. Nazwa "dogo" już dawno przestała znaczyć to co ogólnie znaczy i teraz jest tylko "umowna" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"fiorsteinbock"']dzialaly rowniez na innych portalach! Przeciez mialy Allegro[/qoute]
Czyżbym coś przegapił? Jeśli chodzio allegro to wiem tylko jednej nieudanej próbie wyłudzenia poprzez akcję cegiełkową na rzecz bokserki. Jeśli coś zgubiłem, to proszę o przypomnienie.

P.S. do mnie też nie należy zwracać się "cioteczko" :)

Link to comment
Share on other sites

Amit, widzisz jaka u nas posucha na płeć męską? Większość zostaje "cioteczkami" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Choć przyznam bez bicia, że biorąc pod uwagę szybkość reakcji i konkretne działanie pomyślałam, że "cioteczka Amit ma jaja" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja wśród tej waszej ciotkowo-wujkowej paplaninie przypomnę:

[COLOR=Red][B]Napisał [B]Amit[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155-post12950832/#post12950832"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
[I][COLOR=Red][B]Raz jeszcze ponawiam apel o przesyłanie informacji, na jakie numery kont i jakie kwoty były przesyłane. Jest to niezbędne w celu szybkiego i jednoznacznego zidentyfikowania sprawców.
Jednocześnie proszę o powstrzymanie się od komentarzy i podawania nie sprawdzonych informacji. Osąd winnych i poszukiwanie sprawców to zajęcie dla organów ścigania, a nie dla nas. Jednocześnie utrudniamy im zadanie, bo ten wątek stanowi obecnie dowód w sprawie, i zmuszamy organy ścigania do przedzierania się przez setki nic nie wnoszących postów.
Informacja dla osób poszkodowanych:
[/B][B]Dziś lub jutro będzie znany numer sprawy, który podam na wątku. Osoby pokrzywdzone proszone będą o zgłaszanie się do lokalnych komisariatów policji z dowodami wpłat lub wyciągami z konta potwierdzającymi wpłacone kwoty i konta odbiorców w celu zgłoszenia przestępstwa z powołaniem się na numer sprawy.[/B][/COLOR] [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinkmoon']Widzę na tym wątku niesamowitą zmianę atmosfery i nastroju w porównaniu do wczorajszego wieczora :diabloti:[/quote]
chyba trzeba się po prostu odstresować trochę...teraz niech winna się stresuje a my spokojnie poczekamy jak się sprawa rozwinie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ogólnie proponuje, by przedstawiciele płci przeciwnej "cioteczkom" przedstawiając się podawali swój stan cywilny (nawet niesformalizowany) :diabloti: Pozwoli do odsiać ziarno od plew :eviltong:[/quote]


zdecydowane Ziarno :diabloti: przynajmniej jeszcze przez 2 tygodnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Bo "chopy" się pojawili! :evil_lol: Oczywiście oprócz Amit, który był tu od początku :cool3:[/quote]

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Gameta, Ty to tak zaraz do sprawy przechodzisz, choćby to jakieś forum matrymonialne było :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Gameta, Ty to tak zaraz do sprawy przechodzisz, choćby to jakieś forum matrymonialne było :eviltong:[/quote]

Jasssssne, a mam się czaić :razz: Na dogo wszystkie stwory pokastrowane, przychówek niechciany ogólnie rzecz biorąc, to trzeba czasem jakiejś odmiany :p Wierzę, że większość cioteczek nie ma mi za złe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Jasssssne, a mam się czaić :razz: Na dogo wszystkie stwory pokastrowane, przychówek niechciany ogólnie rzecz biorąc, to trzeba czasem jakiejś odmiany :p Wierzę, że większość cioteczek nie ma mi za złe ;)[/quote]

:diabloti: może wprowadzimy jakieś specjalne znaczki dla: ziarno/ plew ? :diabloti: są łapki i ogniki przy nabijaniu postów to takie rozróżnienie też się przyda :diabloti::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:diabloti: może wprowadzimy jakieś specjalne znaczki dla: ziarno/ plew ? :diabloti: są łapki i ogniki przy nabijaniu postów to takie rozróżnienie też się przyda :diabloti::megagrin:[/quote]

Ale pilnuj takich, ciągle pewnie by trzeba było zmieniać :cool1: I jak karać, za fałszywe informacje lub brak aktualizacji :roll: ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...