Jump to content
Dogomania

POMOCY! CIEŃ PSA! Szczeniak zabrany zwyrodnialcowi chce walczyć o życie!


Turkusik

Recommended Posts

Po prostu bez sensu jest teraz marnować naszą energię i czas na jakieś komentarze w jej profilu na nk, czy nawet tutaj, na jej temat. Sprawa jest już zgłoszona na policję, więc w tym momencie kończy się ciotki nasza rola (nie mówię oczywiście o osobach poszkodowanych które coś wpłacały, i które we współpracy z Amitem i Frotką będą pewnie dalej dochodziły swoich praw).

Myślę że o wiele lepiej spożytkować energię robiąc ogłoszenia dla naprawdę potrzebujących psiaków ;) a na tym wątku nie bić już piany tylko czekać spokojnie na info od Amita o dalszym rozwoju wypadków.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']
NIE MA LITOSCI, nie ma przebaczenia, tak jak nie ma litosci nad tymi psami, które zginély i naszej pomocy nie doczekały. [/QUOTE]

tia.. to weź najlepiej tam jedź i ją dźgnij nożem :stupid: weź kobieto się zastanów... teksty typu :"umrzyj" czy zgiń suko" wg ciebie są OK???
No to fajnie masz.... czym się różnisz w takim razie od tej laski???

Link to comment
Share on other sites

A ja czytam komentarze, na kilku stronach, na których ukazały się "artykuły" na ten temat i przeraża mnie to, że na każdej stronie znajduje się grono osób, które uważają całą historię za "niezły przekręt" i przyklaskuje Marcie i Monice. Boję się, że to, że ta sytuacja wyciekła aż tak daleko może obrócić się przeciwko nam. Dogomaniacy musimy być czujni jak nigdy przedtem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']przestancie sié litowac nad dziewczyná która odebrala zycie ilu psom?
odebrala zycie? TAK

ile razy sytuacja zyc/niezyc zalezy od KASY? operacja lub jej brak, dt/hotelik lub smierc na ulicy czy od chorób/zagryzienia w schronie.

winié já osobiscie za odebranie zycia tylu psom, ile miesiécy dt dla 1 psa mozna bylo za té ukradzioná kasé kupic psu- KUPIC ZYCIE!:angryy::angryy::angryy:

my tu frajerzy po 10zl ostatnie grosze wydajemy na uskladanie deklaracji psu konajácemu z bólu w schronie (wátek Dziny i wiele innych) a taka kretynka zaslania sié BIEDÁ!!!

NIE MA LITOSCI, nie ma przebaczenia, tak jak nie ma litosci nad tymi psami, które zginély i naszej pomocy nie doczekaly.

i wiele nie doczeka- ludzie bojá sié placic juz komukolwiek, jak taka gówniara potrafi robic ludzi w balona. a ile takich gówniar jeszcze nie zostalo zlapanych? moze taki publiczny lincz zastanowi jedná czy drugá bzdziágwé zanim sié polasi na krwawe pieniádze...

TYLE. :angryy:[/quote]

Uwierz, że przebaczenie jest, zawsze. Podpisuję się pod tym co napisała Asior, mniej nienawiści, więcej chęci przebaczenia, mimo wszystko. Skoro osoba ta zrobiła źle to może my też nie czyńmy źle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']tia.. to weź najlepiej tam jedź i ją dźgnij nożem :stupid: weź kobieto się zastanów... teksty typu :"umrzyj" czy zgiń suko" wg ciebie są OK???
No to fajnie masz.... czym się różnisz w takim razie od tej laski???[/quote]

[quote name='__Lara']Uwierz, że przebaczenie jest, zawsze. Podpisuję się pod tym co napisała Asior, mniej nienawiści, więcej chęci przebaczenia, mimo wszystko. Skoro osoba ta zrobiła źle to może my też nie czyńmy źle.[/quote]

jasne, powiedzcie to Moonowi i tym psom które nie doczekaly... takie kretynki zerujá na frajerach od przebaczenia. nie pisalam o zadnym nozu Asior. to nie jest jedyna metoda zemsty, sá inne i bez uzycia sily.

Link to comment
Share on other sites

popieram [B]pinkemona[/B] ....no chyba że ktoś bardzo by chciał coś jeszcze powiedzieć :)
a sprawa tak żenująca że aż śmiać się chce ...czy ta dziewczyna naprawdę myślała że to się nie wyda że nikt do tego nie dojdzie ? przedobrzyła z Czarusiem i Kaią ...i się przejechała

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję ten wątek i nie mogę się pogodzić z faktem, że od tego momentu już nic na dogo nie będzie takie same.
Tak często pomagano osobom, które pierwszy raz zalogowały się na dogo z błaganiem o pomoc a teraz będzie tylko nieufność i [COLOR=black][FONT=Verdana]podejrzliwość[/FONT][/COLOR].
Psy zapłacą za to. Tak mi tego żal:-(.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Kiedy to nie jest takie proste-przebaczyć.Co?Krzywdę psa?
Każdy za siebie.Każdy od siebie.Wg swoich kryterii-swoich zasad.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ooo witaj
mam nadzieje, że tu zostaniesz na długo :)[/quote]

Przyznam szczerze , że to forum pozwoli mi połączyc przyjemne z pożytecznym :) bo i psiakom można pomóc, a jednocześnie jest to miła odskocznia od for przesyconych TESTOSTERONEM :mad: No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whitey']Przyznam szczerze , że to forum pozwoli mi połączyc przyjemne z pożytecznym :) bo i psiakom można pomóc, a jednocześnie jest to miła odskocznia od for przesyconych TESTOSTERONEM :mad: No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny :cool3:[/quote]
tylko się nie zdziw jak kiedyś ktoś do ciebie napisze "cioteczko";) bo na dogo to ogromna większość ciotek:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też uważam że trudno przebaczyć ...wstrząsnęło mną to jak pisałyście że rozmawiała z wami na gg . wymieniała maile , pisała historie o tych psach co robiła gdzie to z nimi nie była niezły ubaw miała gówniara że tyle ludzi jej zaufało i ma łatwą kasę , myślę też że karmę i lekarstwa które wypraszała od Was upłynniała dalej , to przecież też łatwy grosz
przeczytałam wątek o malutkiej suczce pomeranian...te jej wykręty że pominęła post nie doczytała ...rozkoszna idiotka .... i zawsze szczęśliwe zakończenie i to jak szybko ...
ufam że poniesie zasłużoną karę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Whitey']Przyznam szczerze , że to forum pozwoli mi połączyc przyjemne z pożytecznym :) bo i psiakom można pomóc, a jednocześnie jest to miła odskocznia od for przesyconych TESTOSTERONEM :mad: [B]No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny[/B] :cool3:[/quote]

A nie mówiłam! :diabloti: jak fajnie, bo panów tutaj brakuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']A ty co się cieszysz, zdaje się, że ślub masz za kilka miesięcy :eviltong:[/quote]

Hahahaha :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Tak gameto, za rok :p

Po prostu takie urozmaicenie się przyda :p i cieszy mnie, że faceci też potrafią się angażować. A nie tylko babeczki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']jasne, powiedzcie to Moonowi i tym psom które nie doczekaly... takie kretynki zerujá na frajerach od przebaczenia. nie pisalam o zadnym nozu Asior. to nie jest jedyna metoda zemsty, sá inne i bez uzycia sily.[/QUOTE]

wiesz o nożu to była taka jakby przenośnia ;)
żeby zobrazować nienawiść płynącą od nas, ludzi kochających zwierzęta ale potrafiących zniszczyć drugiego...
Laska powinna ponieść karę.. powinna mieć przechlapane u siebie, ale tego typu epitety to na prawdę dno i 7 metrów mułu..

[quote name='Whitey']TESTOSTERONEM :mad: No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny :cool3:[/QUOTE]
no to wujaszku poszaleć tu można nieźle... większość lasek wujaszkowie nie liczni.... żyć nie umierać...
[quote name='gameta']:evil_lol:Wow, laski, jak napłynie tyle "menckiej" siły to i mężów znajdziemy, [B]albo wymienimy[/B] - jak która woli :diabloti: I kolejek społecznych do tych pojedynczych na dogo nie trzeba będzie już robić :evil_lol:[/QUOTE]

ooo to to.... dobra myśl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onet']
17-latka z Witkowic mogła wyłudzić nawet kilka tysięcy złotych
Opublikowano: 2009-09-11 14:10:00
[B]Uczennica technikum naciągnęła dziesiątki miłośników psów na duże pieniądze publikując fałszywe ogłoszenie. [/B]

W środę wieczorem na forum dogomania.pl 17-letnia Marta Ch. zamieściła ogłoszenie o chorym, zabiedzonym szczenięciu prosząc użytkowników o pomoc finansową. Post ubarwiła drastycznymi zdjęciami suczki, oraz szczegółowym opisem jej żałosnego stanu.

Dzięki czujności użytkowników okazało się, że nastolatka zajmowała się na wielką skalę wyłudzaniem pieniędzy od osób prywatnych, przejętych losem krzywdzonych zwierząt. Zdjęcia zabiedzonej bokserki zostały skradzione z internetu, a e-mail podany przez dziewczynę figurował również w innych tematach bezdomnych psów i na serwisie Allegro, co oznacza, że nastolatka mogła wyłudzić nawet kilka tysięcy złotych. Sprawa została już zgłoszona policji. Dziewczynie grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności i zgodnie z prawem może odpowiadać jak dorosła osoba.

Oliwy do ognia dolewa internetowy lincz na serwisie wykop i na profilu Marty na naszej-klasie, gdzie oburzeni ludzie nierzadko używając wulgarnych słów zostawiają komentarze.

Szkoda tylko, że najbardziej ucierpią na tym zwierzęta, bo zaufanie do "cegiełek" ciężko będzie odbudować. Mimo wszystko gorąco zachęcamy do finansowego wspierania potrzebujących, pamiętajmy tylko o dokładnym sprawdzeniu źródła do którego wpłacamy nasze pieniądze.[/quote]

A ile błędów w tym artykule. Przede wszystkim: w środę laska nie zamieściła artykułu. W środę się ujawnił skandal. I wszystko nie zaczęło się od szczeniaka boksera, tylko od weimarki. Ponadto, po co pisano o linczu na NK? I pomylono płeć szczeniaka. Strasznie nie lubię fuszerki. Czy ktoś wysłał już pismo o sprostowanie? I czy mogę to zrobić, czy musi je wysłać Administracja?

Link to comment
Share on other sites

Litterka, z tą środą w artykule jest ok, wtedy pojawił się apel o pomoc łysej boksi, od którego wszystko się zaczęło. Jest napisane że to suczka, więc płeć dzieciaka też jest ok.
Fakt że w artykule nie wspomniano w ogóle o pozostałych psach, na które Martusia wyłudzała pieniądze. Ale nie ma co się tu chyba bawić w sprostowania, i tak najważniejszy jest teraz przebieg sprawy na policji i w prokuraturze.

edit: a nie, doczytałam, przecież jest mowa o innych psach. Jak dla mnie artykuł ok.

Link to comment
Share on other sites

Witam to mój pierwszy post na dogomani.
Nutka była pierwszym psem, któremu zamierzałam pomóc finansowo zwłaszcza, że to moja ukochana rasa. Ale trudno znajdę inną biedę. Nie martwcie się ludzie, którzy chcą pomóc nie uciekną przez jedną Martę czy jak jej tam.
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']To gratulujemy przyszlej Pannie Mlodej! :multi::multi::multi:

Swoja droga, slub, slubem a towarzystwo Panow mile widziane ;):razz:[/quote]

Dziękuję :p to dopiero za rok, ale już pierwsze gratulacje, no nieźle :diabloti: gameta :diabloti:

Zgadzam się fiorsteinbock ;)

Asior, masz rację. Tego typu epitety pod jej adresem to nienawiść, poniżej krytyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Witam to mój pierwszy post na dogomani.
Nutka była pierwszym psem, któremu zamierzałam pomóc finansowo zwłaszcza, że to moja ukochana rasa. Ale trudno znajdę inną biedę. Nie martwcie się ludzie, którzy chcą pomóc nie uciekną przez jedną Martę czy jak jej tam.
Pozdrawiam ;)[/quote]

Witaj :) wspaniale że jest kolejna osoba która chce pomóc. Jeśli lubisz boksery, uwierz mi, niestety znajdzie się mnóstwo biedaków w potrzebie. Choćby te dwa boksie ze schroniska w Gdyni, które czekają na nowy dom...

link do ich wątku:[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/buba-bembenek-dwa-boksery-ktore-nie-maja-nikogo-gdynia-145785/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Witam to mój pierwszy post na dogomani.
Nutka była pierwszym psem, któremu zamierzałam pomóc finansowo zwłaszcza, że to moja ukochana rasa. Ale trudno znajdę inną biedę. Nie martwcie się ludzie, którzy chcą pomóc nie uciekną przez jedną Martę czy jak jej tam.
Pozdrawiam ;)[/quote]

Agnezia:loveu::multi:nic straconego:cool3:jest fundacja pomocy boksiom i nawet skarpeta boksiowa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...