Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to mam talent do wyczuwania czułego miejsca :evil_lol: Moj psiak takie ma na boku w stronę brzuszka.No i u Miauczerka tez znalazłam :evil_lol: Prawe uszko :evil_lol: Efekt u obu taki sam: łapka tylnia lata jak pokopana :evil_lol::evil_lol: U Miauczerka tak bardzo, ze zaraz sobie zaczyna pod bródką drapać, jak ja uszko drapie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sam sie na ręce jakoś nachalnie nie pcha, ale jak juz sie go na te ręce weźmie :lol: Kot odpływa, mruczy jak opętany :loveu: A jak sie nie bierze na ręce, to robi kołeczka wokół człowieka.
Chyba w swoim byłym domku dostawał Kitkata, jak dziś mokre dostał, to chciał mnie zjeść :cool3: Jak tylko otwarłam puszkę, dosłownie mu odbiło :D Na mokre sie zawsze cieszy, ale tak nigdy jeszcze :crazyeye: Zjadł miskę w ciągu kilkunastu sekund normalnie :evil_lol: Wylizana jeszcze nigdy tak nie była, jak tym razem

Link to comment
Share on other sites

hehehhe - mam nadzieje, ze moj TZ nie bedzie czytal tych relacji! Bo gotow bylby jechac po Miauczera. Nasz Cezar kolokwialnie mowiac to "olewator" a Miauczer widze, ze jest bardziej socjalizowany z czlowiekiem :evil_lol: Moj Tz uwielbia mruczenie kitkow, niestety od Cezara nie uslyszy bo Cezar kocha tylko Mamusie, czyli MNIE i ewentualnie w chwili dobrego samopoczucia pozwala mi posluchac mruczenia :razz:

Co do jedzenia, sasiada kocurek tez ma fioła na punkcie tych puszek! Suche moze byc, ale tylko KK ewent. Whiskas - ale zadne inne :cool3: Moj dostaje obecnie tylko suche Royala dla kastratow, nic wiecej mu nie dajemy bo tylek zaczyna wylewac sie na boki!!!

A na koniec dodam, ze nie wiedzialam, iz koty maja takie czule miejsca :evil_lol: Ide zmolestowac Cezara!
Caragh, wymiziaj od nas Miauczera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

hahahaha biedny Cezar :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teraz mu Cioteczka nie da spokoju, poki nie znajdzie :evil_lol::evil_lol: Ja tez nie wiedziałam, ale ubaw przy tym gwarantowany :D I to za każdym razem :evil_lol:
Miauczerek im dłużej sie go mizia tym bardziej i głośniej mruczy :lol: TZ przeczyta i sie jeszcze okaże, ze będzie chciał Miauczerka dla siebie :evil_lol:
Suche dostawał RC, teraz Purine, ale jednak mokre go zdecydowanie bardziej kreci, no a ten KK, patrzałam czy razem z miska nie zjadł wariat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cezarek bardzo dobrze wyczul, ze jego Duza ma jakieś podejrzane pomysły :evil_lol::evil_lol:
No Miauczerek muszę dodać, ze lubi mizianko strasznie, a jak za wcześnie sie skończy, to Miauczy i domaga sie jeszcze :evil_lol: Słodziak jeden :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Dziewczyny, czemu Wy stale coś wymyślacie? :-x Najpierw kiełbaski, teraz jakieś czułe miejsca. Normalnie nie nadążam. Teraz będę musiała iść jutro do rodziców i wypróbować ten czuły punkt na naszej Kici. :mdleje:[/QUOTE]
Alez kochana, ja nic nie wymyślam :eviltong: Przypadkiem znalazłam taki punkt, gdzie drapiąc, łapka lata jako oszalała, a kociak odpływa i jest w siódmym niebie :cool3:
Powodzenia w szukaniu :D Kociaki pomyślą, ze Duze oszalały :stupid::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra Elinko, dodam jeszcze jeden odchył Cezara...
Na chwile obecna okupuje łóżeczko dzieciece :cool1: materacyk dokladnie zabezpieczylam aby siersciuch nie zniszczyl i spi sobie... Musimy wymyslec alternatywe dla niego, bo gdzie dziecko bedzie spalo :cool3:
Chyba kupimy takie zabawkowe łózeczko i niech sobie w nim odpoczywa...
Dom wariatow...

A Caragh jak u Miauczera z warzywami, owocami? Cezar garsciami je: brokuly, oliwki, szczypiorek, rodzynki, kalafiora i inne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa.
Biedne kocie i psie sierotki w potrzebie :-(
Kto może pomóc?

[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=798277312"]37 kotów i 6 psów w strasznym stanie!!!POMOCY!!! (798277312) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Bardzo prosimy o zakup chociaż jednej cegiełki albo zareklamowanie allegro wśród swoich znajomych o wielkich sercach.

Link do wątku na dogo:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1206/37-kotow-6-psow-pomocy-potrzebne-szczepionki-lekarstwa-karma-148575/"]37 kotów i 6 psów POMOCY! Potrzebne szczepionki, lekarstwa, karma...[/URL]

I na miau:
[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=101510"]Miau.PL • Zobacz temat - Tychy 37 kotów i 6 psów, czeka na pomoc.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U noooo, zaciekawiłaś tym zdjęciem :D Ja właśnie z moim psiakiem byłam na dworze, jak tam ziiimnooo :lol:
Hmmm, muszę poexperymetnowac z rożnymi warzywami i owocami :D a potem listę zrobię :evil_lol: Ale jedno wiem: Miauczerek lubi zróżnicowane jedzonko, 2 dni puszki o tym samym smaku to góra, potem zje bo zje, ale tak od niechcenia, jak już głodny strasznie :D Wystarczy dać o innym smaku i znowu mu wcina aż mu sie uszy trzęsą :lol:

Link to comment
Share on other sites

My zastanawialiśmy się, czy nie kupić drugiego wózka? Kici spodobało się tak to spanko, że normalnie nie dawała się stamtąd wypraszać.

[QUOTE][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3278/0438img7130.jpg[/IMG][/QUOTE]

Później zastanawiałam się jeszcze, czy nie kupić drugiego TZ, ale to zdjęcie już widziałaś. ;)

PS. Dogo szaleje.

Link to comment
Share on other sites

Z tym drapankiem po prawym uszku i latajaca lapka to wiedzialam o tym juz daaawno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u weterynarza nie moglam powstrzymac smiechu. Tak dobrze mu bylo... ze pokazywal smieszne minki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Fiorste, niech TZ przeczyta!!!! Moze weźmiecie Miauczerka na DS? :loveu::loveu::loveu:
Przeciez on szuka domku.... chyba ze caragh sie rozmyśli i nie odda :evil_lol:
carah czy pieniazki doszly ?


A ja nie mam jak sprawdzic czule miejsca u kotów...:placz:
musze złapac dzikie i poszukac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Z tym drapankiem po prawym uszku i latajaca lapka to wiedzialam o tym juz daaawno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u weterynarza nie moglam powstrzymac smiechu. Tak dobrze mu bylo... ze pokazywal smieszne minki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Fiorste, niech TZ przeczyta!!!! Moze weźmiecie Miauczerka na DS? :loveu::loveu::loveu:
Przeciez on szuka domku.... chyba ze caragh sie rozmyśli i nie odda :evil_lol:
carah czy pieniazki doszly ?

A ja nie mam jak sprawdzic czule miejsca u kotów...:placz:
musze złapac dzikie i poszukac :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Doda :mad::mad::mad: Wiedziałaś i nic nie powiedziałaś :mad::mad: No teraz masz przechlapane u nas :diabloti: Takiej fajnej rzeczy nie powiedzieć :mad: Pieniążki doszły :)
A faktycznie, TZ jak przeczyta, ze taki kot rozmruczany, rozmiauczany czeka, to kto wie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Na życzenie Dody wklejam trzy zdjęcia wieśniaków. Zdjęć jest więcej, ale co by nie robić Miauczerkowi zbyt dużego off'u jutro podam link do jakiejś galerii i dodam opisy. ;)

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7255/wieniaki1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5238/wieniaki15.jpg[/IMG]

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2869/wieniaki17.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...