Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

10 minut temu, Aleksa. napisał:

Właśnie widzę, że nieźle się dziewczynie urosło ;o ;p 

Jak tak patrze np jak pije z wiadra to na początku ledwo do niego sięgala a teraz musi sie nachylić żeby się napić ;)

3 minuty temu, Patikujek napisał:

Ile młoda już waży? 

A tak w ogóle czym focisz Aga?bo pięknie w ruchu łapiesz? 

W sobote idziemy do weta to się dowiemy ile waży ale pewnie sporo przybrała na wadze ;)

kurcze nie wiem dokładnie , mam sony alfe , te zdjęcia robiłam teleobiektywem ale jakie parametry to nie mam pojęcia a Sebka nie ma w pokoju żeby go spytać , jak się dowiem to napiszę ;) ale dziekuję , miło że się fotki podobają :*

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, łamAga napisał:

 

W sobote idziemy do weta to się dowiemy ile waży ale pewnie sporo przybrała na wadze ;)

kurcze nie wiem dokładnie , mam sony alfe , te zdjęcia robiłam teleobiektywem ale jakie parametry to nie mam pojęcia a Sebka nie ma w pokoju żeby go spytać , jak się dowiem to napiszę ;) ale dziekuję , miło że się fotki podobają :*

No to się okaże.  Ja Blu ważyłam w domu jakiś tydzień temu to miał 17,8 kg ale wydaje mi się, że trochę mu się przytylo ostatnio

 

A co do aparatu to jak się dowiesz to daj znać.  Ja mam Sony alfa 58 z takim podstawowym obiektywem,  ale łapanie czegokolwiek w ruchu graniczy z cudem po prostu... wrrrr

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2017 o 22:49, Patikujek napisał:

No to się okaże.  Ja Blu ważyłam w domu jakiś tydzień temu to miał 17,8 kg ale wydaje mi się, że trochę mu się przytylo ostatnio

 

A co do aparatu to jak się dowiesz to daj znać.  Ja mam Sony alfa 58 z takim podstawowym obiektywem,  ale łapanie czegokolwiek w ruchu graniczy z cudem po prostu... wrrrr

Dzisiaj tak mniej więcej zważyłam Tamire i waży około 10 kg 

A obiektyw to DT 55-200 mm f/4-5.6 , tylko nim potrafie zrobić jakiekolwiek zdjęcie w ruchu ;)

Dnia 16.04.2017 o 23:07, Aleksa. napisał:

Byłam teraz z psami na siku..i u mnie to chyba na minusie jest ;o jak zimnooo

Ja dzisiaj doznałam szoku , wychodze rano do pracy , patrze , a tu śnieg z deszczem pada :/ w ogóle zimno jest jak cholera :/

No i w ogóle mam problem , bo.... strasznie swędzi mnie nos , i teraz nie wiem czy to już pyłki i powinnam być na lekach czy to wina tych wszystkich świątecznych przypraw grrrr jak ja to uwielbiam :/ 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Patikujek napisał:

10 kg to już kawał psa.

A co do pogody to mnie dzisiaj tez porąbana.  Rano skrobalam szyby , potem słońce,  potem słońce i grad. Potem znów ciemno ale sucho a teraz znów leje. .. ehhhhh kwiecień

Na dwór w nocy wynoszę ją na rękach żeby w razie spotkania kota na korytarzu nie narobiła rumoru to powiem szczerze że ledwo ja wleke :D

Ale młoda przechodzi samą siebie , gryzie wszystko co jej wpadnie do pyska , i to nie swoje zabawki , o nieee , one są nudne , specjalnie kradnie młodego zabawki bo wie że ktoś ją będzie gonił :P

Ja rozumiem że kwiecien plecien bla bla bla ale no bez przesady żeby chodzić w kurtce i się trząś w połowie kwietnia :/

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Może już alergia.. ;) ja też mam przytkany nos

W zeszłym roku zaczęło sie u mnie 15 kwietnia , dzisiaj mamy 18 więc możliwe ze to alergia ale nie wiem czy się faszerować lekami jak to moze od przypraw hehe sama juz nie wiem 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...