Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Ja właśnie kupiłam nowe roślinki do akwa i zaraz idę spać :P Dziś moje dziecko wstało o 5:23 i jestem padnięta :P

My też wczoraj kupiliśmy kolejne roślinki :P

Ja dzisiaj wstałam o 5 :P 

Link to comment
Share on other sites

Jak ja mam wolne to nikogo tu nie ma grrrrr:[

Ale zdjęcia Wam dam :P

Rano wyczesałam Qwendi jak obiecałam ( a propos czesania , moze byscie mi poleciły jakiś fajny grzebien do takiej siersci jak ma Qwendi ? ten grzebien jaki ja mam mało się sprawdza :/ ) a później pojechaliśmy odiwedzić Lolę <3 szczerze , wtopił kuzyn z tym psem i moze faktycznie mieć z nim problem ;( jest agresywna a to dopiero dziecko jest , co będzie później :/

 

DSC02289.JPG

DSC02295.JPG

DSC02296.JPG

DSC02297.JPG

DSC02298.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy się sprawdzi u Qwendi, ale według mnie, najlepsze do czesania jest zgrzebło ;) Coś w tym typie:

zgrzeblo-dla-psa.jpg

Nawet Furminator nie jest (dla mnie) tak dobry jak zwykłe zgrzebło ;)

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Lola jest agresywna? Bo dla mnie 2-3 miesięczny pies nie jest agresywny, tylko co najwyżej źle wychowywany ;)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, *Magda* napisał:

Nie wiem czy się sprawdzi u Qwendi, ale według mnie, najlepsze do czesania jest zgrzebło ;) Coś w tym typie:

zgrzeblo-dla-psa.jpg

Nawet Furminator nie jest (dla mnie) tak dobry jak zwykłe zgrzebło ;)

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Lola jest agresywna? Bo dla mnie 2-3 miesięczny pies nie jest agresywny, tylko co najwyżej źle wychowywany ;)

Takich grabek właśnie zaczęłam szukać , chyba zamówie z Alliexpresu ;)

Dlatego że warczy na wszystko , szczeka , pokazuje zęby , ja nie twierdzę że Ona na pewno jest agresywna tylko tak się zachowuje , a nie jest psem z papierami więc może mieć chorobe psychiczną po rodzicach których nawet nie chcieli kuzynowi pokazać ....

Link to comment
Share on other sites

O matko, to jak nie chcieli rodziców pokazać..wolę nie wiedzieć w jakich warunkach byli :(

 

Ja mam Dore też z pseudo, ale na szczęście jej mamusia mieszkała w bloku. W sumie dla niej też szukali domu, bo 'młodzi' po ojcu dostali w 'spadku' psiaki..o tyle mi ulżyło, że babeczka od której mam Dore,jest wolo w schronisku na paluchu i pomaga bezdomniakom :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Aleksa. napisał:

O matko, to jak nie chcieli rodziców pokazać..wolę nie wiedzieć w jakich warunkach byli :(

 

Ja mam Dore też z pseudo, ale na szczęście jej mamusia mieszkała w bloku. W sumie dla niej też szukali domu, bo 'młodzi' po ojcu dostali w 'spadku' psiaki..o tyle mi ulżyło, że babeczka od której mam Dore,jest wolo w schronisku na paluchu i pomaga bezdomniakom :)

No własnie , mało tego ze mu nie chcieli pokazać rodziców to psa wyniesli ma na ulice ! 

Smutna jest niewiedza ludzi , kuzyn dał za tego psa 1400! dołożył by trochę i miał by amstaffa a ma psa w typie nie wiadomo po jakich rodziach , nic nie wie o charakterze rodziców , o wyglądzie , podejrzewam że skoro nie chcieli mu pokazac rodziców to rodzice są po prostu agresywni , bo mogli mu chociaż na ten chodnik wyprowadzić suke/psa ....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aleksa. napisał:

To się dzieciaki wyszalały :D

Taira jak nigdy spała cały wieczór po tych harcach ;)

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Tyle kasy???? W życiu tyle za psa bym nie dała

no mi ręce opadly :/szkoda ze jej nie nagrałam jak tak "atakuje" Tamire , sama bys w tym agresję rozpoznała ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...