Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

HEJ! Zimno, ratujcie :D

HEJ! nie uratujemy bo Nam też zimno jak cholera ! jak ja wymarzłam w figlolandzie , jak dla mnie miejsce zabaw dla dzieci powinno być dobrze ogrzane , a tam tak pizgało mrozem że do teraz nie mogę się dogrzac brrrrr

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam jak pracowałam w bajkolandzie i też przez parę dni był problem z ogrzewaniem, ja siedziałam w dwóch swetrach, a klienci uciekali po pół godzinie bo nie mogli wytrzymać. Na nic było tłumaczenie szefowej, bo myślała, że przesadzamy.dopiero jak sama przyjechała i zmarzla po 5minutach to się za to wzięła :/

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

dobraliście się z Sebkiem :D nie ma co, hahha.

:D :P

5 minut temu, Ania :) napisał:

Pamiętam jak pracowałam w bajkolandzie i też przez parę dni był problem z ogrzewaniem, ja siedziałam w dwóch swetrach, a klienci uciekali po pół godzinie bo nie mogli wytrzymać. Na nic było tłumaczenie szefowej, bo myślała, że przesadzamy.dopiero jak sama przyjechała i zmarzla po 5minutach to się za to wzięła :/

Ale tam była dmuchawa ale tak dziwnie ustawiona że jak stałam przy ladzie albo przy drzwiach do wc to leciało cieplutkie powietrze a na kanapy wiało zimne brrrr dobrze że dzieciaki biegały to się trochę rozgrzały ;)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, łamAga napisał:

W sumie , czemu nie :P powiem że to nie chcący a satysfakcja będzie :D

Powiesz odruch bezwarunkowy :D

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ja zamarzam samą drogą z domu do samochodu , jeju jak ja dziekuję Bogu za to prawko !

Sobie dziękuj, a nie Bogu :P

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Magda* napisał:

Cześć ciotka :)

cześć cześć ;)

Kurde napaliłam sie na płaskiego mopa z viledy , miał być dzisiaj w lclerku zestaw mop plus wiadro za 65 zł czyli w bardzo atrakcyjnej cenie , poszłam , łaziłam po sklepie jak głupia i nie było ;( 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

cześć cześć ;)

Kurde napaliłam sie na płaskiego mopa z viledy , miał być dzisiaj w lclerku zestaw mop plus wiadro za 65 zł czyli w bardzo atrakcyjnej cenie , poszłam , łaziłam po sklepie jak głupia i nie było ;( 

albo był a nie widziałas haha

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

albo był a nie widziałas haha

był tylko ten obrotowy a ja go nie chce :P

1 minutę temu, *Magda* napisał:

To trzeba było zapytać gdzie leży, a nie łazić :P

Byłam pytałam ale nikt nie potrafił mi odpowiedzieć , jutro jade jeszcze raz i pójdę do biura obsługi klienta , podobno jak pokaże im ten produkt w gazetce to nawet jak go nie ma na sklepie to mi sprowadzą w tej cenie jaka widnieje w gazetce , zobaczymy ....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Byłam pytałam ale nikt nie potrafił mi odpowiedzieć , jutro jade jeszcze raz i pójdę do biura obsługi klienta , podobno jak pokaże im ten produkt w gazetce to nawet jak go nie ma na sklepie to mi sprowadzą w tej cenie jaka widnieje w gazetce , zobaczymy ....

Być może, bo nam też tak ławkę sprowadzili ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...