Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

U mnie tylko lodowisko, bo marznąca kaszka leci z nieba :(

Może i do Was przyjdzie śnieg ;) , ogólnie niby fajnie bo młody ma radoche na sankach , to co że pół drogi to sanki jadą same :P pies tez sie troche ochłodzi ale jest stanowczo za zmino jak dla mnie :/ no i jak już jest ten śnieg to mogło by go być więcej , żeby np bałwana ulepić ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Może i do Was przyjdzie śnieg ;) , ogólnie niby fajnie bo młody ma radoche na sankach , to co że pół drogi to sanki jadą same :P pies tez sie troche ochłodzi ale jest stanowczo za zmino jak dla mnie :/ no i jak już jest ten śnieg to mogło by go być więcej , żeby np bałwana ulepić ;)

 

to u mnie :P lodowisko tez mam xD

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

A co do łyżew, to w Polsce byliśmy w aquapqrku w Tarnowskich Górach. I ja sobie pływałam w cieplutkiej wodzie na zewnątrz, a obok basenu jeździli na łyżwach :)

Ja zdecydowanie wolała bym na tych łyżwach jeździć niż moczyć dOpsko w wodzie :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Kurcze, ciekawe czemu tak :/

Własnie nie wiem , kuweta ją normalnie parzy :/

Przed chwilą, Ania :) napisał:

Też chcę na łyżwy jechać, muszę Kamila namówić :p ja nigdy nie jeździłam, więc może być ciekawie :D

To podobnie jak na rolkach się jeździ , na pewno było by wesoło :D

Link to comment
Share on other sites

Nie sugerowałabym się tym, że jak na rolkach :P Mojemu teściowi też tak powiedziały wnuczki kilka lat temu. A że na łyżwach jeździł, to włożył rolki. Efekt? Prawie natychmiastowy upadek i złamana ręka :/ Rolki i łyżwy, to dwie zupełnie różne sprawy :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...