Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

6 godzin temu, Ania :) napisał:

Poligon to gdzie to? 

Poligon jest w tym lesie w którym budują obwodnice koło Nas , poligon dokładnie jest na tej prostej przed biedronką , ale My byliśmy w głębi koło strzelnic , ja się tam boje chodzić bo urządzają sobie tam dość często paintball , jeszcze kiedyś z kulki któreś z Nas dostanie i będzie nie fajnie :/ ze śrutu pewnie tez można by oberwać bo na strzelnicach do tarczy też zdarza się że strzelają , ale na szczęście wtedy akurat na nikogo poza panami z dziwnym urządzeniem ( chyba wypompowywali wode z rowu ) nie spotkaliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Ania :) napisał:

A to nie chce tam jechać :p

Hehehehe ja też nie chciałam tam iść ale szlismy na krótki spacer a to blisko no i Sebek sie uparł , zapewniał mnie że nikt nie będzie strzelał heh

8 godzin temu, Aleksa. napisał:

Hej Aga :)

 

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hej :)

hej laseczki ;)

Qurde chciałam na piatek urlop i dOpa :/ muszę iść do pracy :/ 

a młody znowu choru , qurwa jak nie bostonka to jelitówka teraz gorączka katar i zaczerwienione gardło :[

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Ania :) napisał:

Biedny, ostatnio ciągle jakieś chorobska łapie :(

Ja już nie wiem co się dzieję :/ Stachu to samo :/ 

22 minuty temu, Aleksa. napisał:

Ja też dopiero troszkę lepiej się czuję..a katar ropny, gardło zawalone miałam masakrycznie.. rano to ledwo żyłam

teraz jakieś takie zmutowane te wszystkie choroby są :/

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, mar....ka napisał:

hej, wysłałam Ci życzenia sms-em (nr mam od Madzi), podpisałam nazwiskiem i chyba nie wiesz że to ode mnie (a więc rodzina Sod...) to ja hehehehe

Hmmm do mnie od nieznajomych numerów doszło tylko podpisane " życzy Ewa " i " życzy Monika z rodziną " a że jakis czas temu potraciłam kontakty to sobie dopowiedziałam kto to i nie wiem czy trafiłam , ale od "rodziny Sod .... "nic nie dostalam :/

laski którą torebke wybieracie ? :P

( chyba trzeba byc zalogowanym na yt  zeby obejrzeć bo trzeba potwierdzić pełnoletność )

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...