Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 minuty temu, angineuuka napisał:

takie to urocze ;) ja juz zapomnialam jak to dostawać prezenty haah

Ja też :D

1 minutę temu, Ania :) napisał:

A my z rodziną co roku robimy sobie prezenty na święta :) tylko całe życie dostawalam jeden prezent na urodziny i święta - pokrzywdzone sa dzieci z grudnia (a przynajmniej te które mają blisko swiat) :P 

My robimy tylko dzieciom i rodzicom ewentualnie sobie nawzajem ja ze Sebkiem ;)

No to faktycznie przerąbane :/ ale niedługo bedziemy świętować się wydało :P

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, łamAga napisał:

Co tam u Was ? bo u nas pizga , dopiero -2 jest w dzień a ja już myślałam że łapy mi dzisiaj odlecą jak pchałam wózek :P

U nas niby +2. Dziecko ubrałam w kombinezon narciarski, owinęłam kocem, a i tak mi zmarzł :/

1 godzinę temu, Ania :) napisał:

Już jest -2 ? no to znowu będę musiała skrobac szyby jak wyjdę z pracy :(

To sobie kub odmrażacz do szyb :P Ja nawet nie mam w aucie skrobaczki, używam tylko odmrażacza ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Kupuję lidl'owskie, aldi'kowskie albo jakieś inne "no name" i wszystkie były ok ;) Po co płacić więcej za to, że to Sonax?!

A to droga firma ? ja się nie znam ale wiem że jest rewelacyjny , poza tym każdy odmrażacz żeby dobrze działał powinien byc trzymany w cieple , nie w aucie ....

Link to comment
Share on other sites

Teraz, łamAga napisał:

A to droga firma ? ja się nie znam ale wiem że jest rewelacyjny , poza tym każdy odmrażacz żeby dobrze działał powinien byc trzymany w cieple , nie w aucie ....

Jedna z droższych ;) Hahaha, zawsze mam odmrażacz w aucie i nigdy mnie nie zawiódł. Zresztą, co mi po odmrażaczu trzymanym w domu? Skoro np. Bogdan kończy pracę o północy, to butelkę ma w aucie, to sprawa oczywista ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Wiem wiem o tych odmrazaczach , w tamtym roku używałam i byłam bardzo zadowolona :) w tym roku po prostu zima mnie zaskoczyła haha xd ale i tak muszę iść do Tesco po pracy to poszukam , moze nie bede musiala znowu skrobac karta ze stacji :P 

Co roku zima zaskakuje :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Wiem wiem o tych odmrazaczach , w tamtym roku używałam i byłam bardzo zadowolona :) w tym roku po prostu zima mnie zaskoczyła haha xd ale i tak muszę iść do Tesco po pracy to poszukam , moze nie bede musiala znowu skrobac karta ze stacji :P 

Ja w tym roku już skrobałam ebiletem :P

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Jedna z droższych ;) Hahaha, zawsze mam odmrażacz w aucie i nigdy mnie nie zawiódł. Zresztą, co mi po odmrażaczu trzymanym w domu? Skoro np. Bogdan kończy pracę o północy, to butelkę ma w aucie, to sprawa oczywista ;)

A to nawet nie wiedziałam :P

Dlatego My z Sebkeim zawsze wszystko mamy oddzielne :P jak ide do pracy to odmrażacz do plecaka jak wracam to znowu do plecaka i do domu :P podobno wtedy jest najskuteczniejszy :P tak mówił mi zaprzyjaźniony "samochodowiec" :P

Teraz, *Magda* napisał:

Co roku zima zaskakuje :P

zwłaszcza drogowców :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mar....ka napisał:

ale fajne autko, ale z prezentów cioci Madzi bardziej ucieszony

A Marysia nie chce chchi Love czy jak to tam się pisze- to właśnie cziłki w torebce

Autko kupione na targu używek za 30 zł :D ( brak akumulatorka ) jeszcze nie bardzo umie nim jeździć i tak woli stary za mały :D No ba ! ciocia kupiła jego uwielbione buciki :D już się do nich przekonał i teraz żabkom które są na bucikach mówi co dziennie cześć :D

Ej a może , jutro pojade do galerii obczaić , ale to by w H&M takie coś mieli ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...