Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja większość koleżanek mam niższych choć nie aż tak :p Ty jesteś najniższa później przyaciolka ma 161 :P  

Ej kurde a ja całkiem zapomniałam o urodzinach Fabiana :(  dzisiaj była okazja i bym mu znowu jakąś zabawkę kupiła która by się bawił następny rok jak kierownicą :P 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Ja większość koleżanek mam niższych choć nie aż tak :p Ty jesteś najniższa później przyaciolka ma 161 :P  

Ej kurde a ja całkiem zapomniałam o urodzinach Fabiana :(  dzisiaj była okazja i bym mu znowu jakąś zabawkę kupiła która by się bawił następny rok jak kierownicą :P 

To mnie pocieszyłaś ;( :P

Bardzo dobrze że nie pamiętałaś ! bo by nam głupio było :P

Noooo joj joj przypadło mu do gustu :D przypomniałas mi że muszę to gdzieś schować bo znowu o 5tej usłysze "joj joj" i melodyjka do samego wieczora :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Myślisz , ze one zwracają uwagę która z nas kiedy jest w pracy ? one tam zapieprzaja z reguły jak robociki i nie mają czasu na takie rzeczy :P 

Qurcze to przerąbane mają :P

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Prędzej się dowie od dziewczyn z Esotiq'a :p  haha

Ooo widzisz , jak do mnie wejdzie na wątek to sobie to zapamięta :P bdzie wiedział kogo pytać :D

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahaha jak będzie chcial to sobie poradzi :D :P

A ja uciekam spać :P jutro co prawda mam jeszcze wolne ale chce z tego skorzystać i trochę dłużej poleżeć w łóżku :P poleżeć , nie mylić ze spaniem :P spanie mnie ostatnio za bardzo nie dotyczy :P

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ania :) napisał:

Prędzej się dowie od dziewczyn z Esotiq'a :p  haha

 

11 godzin temu, łamAga napisał:

Ooo widzisz , jak do mnie wejdzie na wątek to sobie to zapamięta :P bdzie wiedział kogo pytać :D

I w ten oto sposób już wie gdzie i u kogo szukać info :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...