Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Teraz, mar....ka napisał:

właśnie kiedyś się  zastanawiałam nad szelkami- widziałam Juliusy i w sumie nie wiem czy to podróbka . Najbardziej mnie rozbawiła reklama (zdjęcie) smyczy dla dużego psa- chińczyk zrobił sobie huśtawkę z niej na drzewie :P

podróbka zapewne :P 
https://pl.aliexpress.com/item/Nylon-POLICE-K9-Dog-Harness-Vest-julius-k9-Glow-Dog-Collar-Hundeleine-Arneses-Perros-Honden-Harnas/32722632482.html?spm=2114.010208.3.18.yDYEmd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_0_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=05ce0a8a-d6ad-40dd-914e-1c5853fff2d2 nie czaje wkoncu, czy tutaj są podrobki czy nie. 

az sie zastanowie czy nie zamowie nowych julkow z alie :P Bo na moich to pol biedy czy podrobka, bo to ledwo ciągnie :p 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, angineuuka napisał:

to tak jak z tymi firmowymi ciuchami, metki w dobrych miejscach- cholera wie

Link to comment
Share on other sites

Wy mnie nie kuście zakupami :P

U Nas w miescie jest chyba ze 7 biedronek , w każdej zawsze bylo pełno świeżaków a teraz jak tylko wyłożą na sklep wszystko znika :/ ale podobno w regulaminie jest tak że jak masz wszystkie naklejki to musisz dostać świeżaka chociaż mieli by Ci go specjalnie uszyć , tak było w lidlu czy w leclerku z książeczkami , musieli dodrukowywać bo brakło ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja z innej beczki , ale mnie dzisiaj wqurwił jeden ze sąsiadów ! tzn mieszka tak jak by na innej ulucy ale jednak jedno osiedle to sąsiad , nie wiem co o tej sytuacji myśleć ;( wyszliśmy się trochę przewietrzyć i jak zawsze wzięliśmy ze sobą Qwendi , młody jechał na samochodziku , no i idziemy i Qwendi jak to suka cupła żeby siknąć ( wcale nie obok płota owego Pana ) a ten jak nam wyleciał uj wie skąd , biegien normalnie leciał , łeb za płot i patrzy co Qwendi robi i do Sebka " no przyjemnie tak , na swoim podwórku niech jscać a nie Pan wyprowadza ją komuś koło płota żeby się odejscała , już nie pierwszy raz Pana widzę , nagrałem Pana kilka razy " Sebka wmurowało , tylko powiedział " ale o co chodzi? " a ten że policje wezwie bla bla bla , to Sebek tylko krzyknął " niech Pan nie zapomni o tej policji " ;( kurcze no bez przesady , pie/suka zawsze znaczy teren i co chwile siada zeby siknąć , to mam ze scierką chodzić ? masakra , ale mnie podqurwił koleś ;(

Link to comment
Share on other sites

Mi odpisać nikt nigdy uwagi nie zwrócił :p choć staram się by ludziom płotów nie obsikiwaly :p Ale podejrzewam że Qwendi płotów nie obsikuje xdd

Swoją drogą jeśli ogladalas dzisiejsza pierwsza milosc to sceny gdzie Melka uciekala były nagrywane w Kobylej Górze :P 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Ania :) napisał:

Mi odpisać nikt nigdy uwagi nie zwrócił :p choć staram się by ludziom płotów nie obsikiwaly :p Ale podejrzewam że Qwendi płotów nie obsikuje xdd

Swoją drogą jeśli ogladalas dzisiejsza pierwsza milosc to sceny gdzie Melka uciekala były nagrywane w Kobylej Górze :P 

Nie no Qwendi na trawniczek ale weź psy wytłumacz że ma nie posikiwac , a ten wyleciał na nas jak bysy celowo i codziennie w ogóle chodzili , a My jak raz na miesiąc z nia idziemy koło niego to jest max :/ pewnie też On był bohaterem innych pogróżek które kierowal do mojej teściowej podobno jak Ona twierdzi ....

Kurde nie widziałam ;(

Link to comment
Share on other sites

nie przejmuj się, niech sobie wzywa tę policję- o sikaniu nie ma żadnych regulaminów. Zawsze się ktoś życzliwy znajdzie, jak się wprowadziliśmy do nowego domu, to moja sąsiadka opowiadała iż parę domów dalej jest kobieta, która czepiała się ich psa (stwierdziła, że to on na pewno sra pod jej oknem- "BO ONA ROZPOZNAJE PO KUPIE") heheh i weź jakoś  się tłumacz, skoro to specjalistka od odchodów heheheh

Link to comment
Share on other sites

Niektórzy ludzie se śmieszni :p a jak patrzą czy aby na pewno kupę sprzatniesz :p kiedyś miałam sytuację ze Brando walnął klocka i w tym momencie jakiś facet przyjeżdżał - zatrzymał się i się patrzy i patrzy jak ten robi ta kupę (myślę jakiś idiota) , wyciągam woreczek i zaczynam sprzątać i facet odjechał :p niby się nie dziwię bo dużo ludzi nie sprząta po psach i pewnie myślał , ze jestem jedną z nich i mnie opieprzy a tu psikus :P 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mar....ka napisał:

nie przejmuj się, niech sobie wzywa tę policję- o sikaniu nie ma żadnych regulaminów. Zawsze się ktoś życzliwy znajdzie, jak się wprowadziliśmy do nowego domu, to moja sąsiadka opowiadała iż parę domów dalej jest kobieta, która czepiała się ich psa (stwierdziła, że to on na pewno sra pod jej oknem- "BO ONA ROZPOZNAJE PO KUPIE") heheh i weź jakoś  się tłumacz, skoro to specjalistka od odchodów heheheh

Heheheheh niczym scena z dnia świra :D

ja się stresuję bo kurde same problemy przez tego psa , kto wie czy ten oszołom nam jej nie wypuszcza celowo żeby w koncu kogoś poszarpała i zeby się jej z ulicy pozbyć , ostatnio mi kolega dal znać że Qwendi chodzi po ulicy , i Sebek powiedział teściowej że ma uważać jak furtke zamyka bo Qwendi była znowu poza posesją a Ona na niego z papą że Ona zamyka że to MI! się zdarza nie zamknąć ( a ja nawet tą furtką nie wychodzę ) i że jak wróciła od janka ( wuja ) z wakacji to ja jakis koles zaczepił i mowil ze pies wyje całymi dniami i że On zgłosi to do opieki nad zwierzętami ;( ocipieć idzie ;(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ania :) napisał:

O rany to macie faktycznie nieprzyjemnego tego sąsiada (i ile to ten sam) :/ 

Własnie nie mamy pewności , ale Ona niby mówiła że jakiś obcy koleś a ja go dzisiaj sama pierwsze na oczy widziałam więc moze to On , mieszka ulice obok ale ja tam go nigdy nie widziałam , a sam ma Donka co ujada całe dnie na podwórku ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...