Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ale od razu zaznacze że to wina facebooka ! ostatnio jakiś koleś dodał zdjęcie / obrazek który mnie bardzo zbulwersował , nie jestem jakąś tam maniaczką religijną ale Jan Paweł II jest dla mnie świętością i osobą którą należy szanować a ten imbecyl wstawił obrazek ukazujący papieża z błogą miną i klęczącego przed nim małego chłopca , wiadomo co miało to oznaczać , tak mnie wqurwił że zgłosiłam go do administracji podając powód że uraża moje poglądy religijne , no i teraz najlepsze :/ śniło mi się że byłam gdzieś w jakimś nieznanym mi miejscu gdzie zbierali się ludzie bo miała być odprawiana msza , i przyjechał właśnie Jan Paweł II i wiecie jak wyglądał ? miał na sobie bluzeczkę odsłaniającą brzuch i miniówe :/ no masakra :/ ja musze się na prawde leczyć , ale na nogi bo na głowe to już zdecydowanie za późno :/

Angi teściowej to bym nogi nie podała :P

Ukraińcowi :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Ale od razu zaznacze że to wina facebooka ! ostatnio jakiś koleś dodał zdjęcie / obrazek który mnie bardzo zbulwersował , nie jestem jakąś tam maniaczką religijną ale Jan Paweł II jest dla mnie świętością i osobą którą należy szanować a ten imbecyl wstawił obrazek ukazujący papieża z błogą miną i klęczącego przed nim małego chłopca , wiadomo co miało to oznaczać , tak mnie wqurwił że zgłosiłam go do administracji podając powód że uraża moje poglądy religijne , no i teraz najlepsze :/ śniło mi się że byłam gdzieś w jakimś nieznanym mi miejscu gdzie zbierali się ludzie bo miała być odprawiana msza , i przyjechał właśnie Jan Paweł II i wiecie jak wyglądał ? miał na sobie bluzeczkę odsłaniającą brzuch i miniówe :/ no masakra :/ ja musze się na prawde leczyć , ale na nogi bo na głowe to już zdecydowanie za późno :/

Angi teściowej to bym nogi nie podała :P

Ukraińcowi :P

ahahahahahahahahahahahahahaah

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

A ja kupiłam pod choinkę takie coś dla Theodora:

lexibook-spielekonsole-compact-cyber-arc

beauty-care-bade-geschenkset--12.jpg

A dla Nathana:

kw4616_do_27_db.jpg

Ale wypas <3

a to z mc queen co to jest ? ;)

widziałam te zabawki drewniane , pełno ich było ale kurcze ta tablica była ciężkawa i tak nieporęczna że nie mogłam z nią pochodzic i dobrze pooglądać a musiałam ją wziąć od razu bo była ostatnia , jakas laska ja oglądała dość długo i poszła , może stwierdziła żę zrobi zakupi i po nią wróci hahahaha to się później zdziwiła :D

Mi się spodobało to autko

277425_01_f.jpg

ale kurcze szybko by poległo bo Fabian jest na etapie rzucania zabawkami więc szkoda mi dac tyle kasy za coś co podziała z dwa dni :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

To pierwsze to gra, a to drugie to zestaw do kąpieli (ręcznik+żel).

No to bedzie miec Theo ręcznik na plaże taki jaki sobie na wymarzył <3

Teraz, *Magda* napisał:

Podobne autka były dziś też u nas i wyglądały na bardzo mocne ;) Raczej rzucanie by ich "nie zabiło" :D

ale te u Was były tez zdalnie sterowane ?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Pocieszę Cię: Theodor uznaje tylko karę zabranie aut albo brak wieczorynki :P Ciebie też to czeka :D

Juz powoli tak jest , jak nie chce zjeść kaszki to autka idą na korytarz , tak wtedy je że aż nie nadąża łykac żeby tylko odzyskać swoje autka :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...