Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

8 minut temu, *Magda* napisał:

A ja lubię być kurą domową :P

Nie no fakt przebywania z dzieckiem non stop bardzo mi się podoba ale siedzenie w domu never :P moze latem było by inaczej bo można wyjśc przed dom iśc połazić do parku ale jak jest zimno albo jak dziecko jest chore to zapomnij :P dusze się :P

Link to comment
Share on other sites

No to ja uciekam spać , pewnie znowu czeka mnie noc pełna "wrażeń" , młody spi ładnie ale Qwendi ma cieczke i wali ją znowu na dekiel i to porządnie :/ dzisiejszej nocy wstawałam 5 razy żeby ją wpuścić lub wypuścić z domu , no oszaleć idzie , i to wchodzi tylko po to żeby się przejść po domu i drapać w drzwi że chce wyjść :[ Ma szczecie że mam anielską cierpliwość bo Sebek by ją już dawno na dywanik przerobił ale ma nocki więc go nie było w domu :P

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Ania :) napisał:

Dużo zdrówka ! :) oby szybko wyzdrowial :)

Qwendi bym już dawno na dywan przerobila haha :p w życiu nie wstawalam w nocy żeby psy wypuścić :p nawet jak były szczeniakami :p noc jest od spania i od początku tego uczyłam. 

ja tez nie :P czasem mama wypusci w nocy, jak nie spi. Ale tak to w domu siedza :p

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Ania :) napisał:

Dużo zdrówka ! :) oby szybko wyzdrowial :)

Qwendi bym już dawno na dywan przerobila haha :p w życiu nie wstawalam w nocy żeby psy wypuścić :p nawet jak były szczeniakami :p noc jest od spania i od początku tego uczyłam. 

Dziękujemy :* jest coraz lepiej , dzisiaj sobie dał nawet ząbki umyć więc w buźce już calkiem dobrze jest <radocha>

Qwendi wychowała się od małego w bloku i tez nie wychodziła w nocy na dwór a tu masz :/ 

20 godzin temu, angineuuka napisał:

ja tez nie :P czasem mama wypusci w nocy, jak nie spi. Ale tak to w domu siedza :p

Masz szczęście :D :P

8 godzin temu, *Magda* napisał:

Doberek :P

Hello ;)

3 godziny temu, mar....ka napisał:

a może Qwendi ma na ogrodzie kawalera heheeh i Ty ją na schadzki wypuszczasz :P

Przejrzałaś ją :D niedługo bedzie miała ciąże urojoną i będzie miała w domku gospodarczym swoje szczeniaki to bedzie siedziała tam i w domu bedzie spokój :P

2 godziny temu, Oscar Patric napisał:

witamy się :)

Hejka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio u Nas ( w Polsce) jest szał na świeżaki :D w biedronce jest taka akcja że za zakupy zrobione w kwocie 40 zł dostaje sie 1 znaczek plus jak się ma karte biedronka jest 1 znaczek wiecej i za kupno owocu tez jest 1 znaczek wiec przy jednych zakupach można dostać 3 znaczki , jak uzbiera się 60! znaczków to jest maskotka świeżaka za darmo , jak się ma 30 naklejek to dopłaca sie do maskotki 19,99 a ogólnie ta maskotka kosztuje 50 zł ( objaśniam jak by ktoś nie był w temacie ) no i ludzie się zabijają o te znaczki , na necie sprzedają znaczki inne kupują byle tylko uzbierać , a My sobie powolutku robilismy zakupy jak zawsze , ktoś ta po drodze nam dal znaczki a wczoraj Sebek z pracy przyniósł od kolegi chyba z 45 znaczków hahahahahaha i oto On :D Pan pieczara :D

 

20161110_145321.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aleksa. napisał:

A ja nie zbieram naklejek. Za to dzisiaj po długim czasie zawitałam do biedry i babka przede mną zapłaciła za zakupy ponad 400 zł i miała chyba 52 naklejki 

No to sie obłowiła na całego świeżaka prawie :D a promocja do 20stego ;) 

2 minuty temu, angineuuka napisał:

dostałaś aparat? :o haha

Buhaahhahahahaha no :P nawet nie zauważyłam :P

Link to comment
Share on other sites

O "promocji" z biedry słyszałam w TV ;) Fajny "Pan Pieczarka" :) Ja czasem zbieram punkty w Kaufland, jak mają coś co chciałabym mieć. Ostatnio właśnie wzięłam Theodorowi grę planszową "Wyścig ślimaków". Na necie, najtańszą jaką znalazłam była za 17.95 euro. W Kaufland zapłaciłam 9.99 euro + 20 punktów, które i tak dostaję co tydzień, bo robię tam zakupy.

Kurde, nawet nie wiedziałam, że te golfy miały takie logo, bo ich nie otwierałam, ani moim dzieciakom nie kupiłam. Chyba jutro podjadę i zobaczę czy nie zostały jeszcze jakieś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...