Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hej laski ;)

Jaką ja mam porytą puche , masakra , jaki ja miałam dzisiaj sen :/ wręcz drastyczny :/ Pracuje u mnie w firmie ukrainiec , do nikogo się nie odzywa , wykonuje to co ma wykonywac i ok , no i śniło mi się że "grasował " na mieście , ubrany jak taki bezdomny lump menel co to jest bezdomny z własnego wyboru bo po co pracowac jak można żebrać , i wiecie co On w tym mieście robił ? zjadał psy :/ szłam ulicą , patrze a On siedzi za słupem i normalnie nożem i widelcem kroił sobie psa :/ coś strasznego :/ dawno nie miałam tak skopanego i dziwnego snu brrr

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Hej laski ;)

Jaką ja mam porytą puche , masakra , jaki ja miałam dzisiaj sen :/ wręcz drastyczny :/ Pracuje u mnie w firmie ukrainiec , do nikogo się nie odzywa , wykonuje to co ma wykonywac i ok , no i śniło mi się że "grasował " na mieście , ubrany jak taki bezdomny lump menel co to jest bezdomny z własnego wyboru bo po co pracowac jak można żebrać , i wiecie co On w tym mieście robił ? zjadał psy :/ szłam ulicą , patrze a On siedzi za słupem i normalnie nożem i widelcem kroił sobie psa :/ coś strasznego :/ dawno nie miałam tak skopanego i dziwnego snu brrr

jesteś jebnięta :P moze sen proroczy? ktoś Qwendi zje? xD albo Qwenda kogoś xD 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jolkablaszczyk napisał:

to zakrawa na horror.... i teraz za każdym razem gdy spotkasz tego ukraińca w pracy bedziesz miała przed oczyma te obrazy ze snu... :D ciekawe czy na jednym śnie się skończy? :)

Właśnie dzisiaj jak koło niego przechodziłam to aż ciary miałam :P

Ja mam nadzieję że to był jednorazowy sen , wolę jak mi się śni zdecydowanie coś milszego ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, łamAga napisał:

Poważnie :P

Taką ma twarz "mordercy" z dużą blizną na twarzy :P pewnie podświadomie się go boje i stąd ten poryty sen :P

Moja mama dobrych pare lat temu jak jeszcze pracowała w Polsce to u siebie w pracy miała takiego faceta który wyglądem odstraszal. Facet po 50 , długie siwe włosy , długa broda na której wiązał warkoczyki i wyraz twarzy kryminalisty :P a po poznaniu okazał się bardzo dobrym kumplem i wcale nie groźnym :P 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, łamAga napisał:

Ten koles podobno tez jest całkiem ok :) tylo taka ma gębę po prostu zbujowatą :P

A kto zgadnie komu dzisiaj jako pierwszemu musiałam podac rękę ? :P

W ogóle dzisiejszy sen pobił wszystko ;( ale nie wiem zy go opowiada bo powiecie że zmyślam :P

teściowej? xD

 

dawaj ten sen, moze byc najpierw na fb jak sie boisz hahaha 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...