Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

7 godzin temu, *Magda* napisał:

Bo zrobiłaś zdjęcie z jakiejś dziwnej perspektywy i nie widać, że to tapczan :D Nawet kolor jakiś podłogowy, a nie tapczanowy :P

Gdyby Aga nie napisała że to tapczan też bym myślała że to podłoga :p 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, *Magda* napisał:

Wygląda jak duża ciapa :D

Taka trochę ciapa ale na plaży spotkalismy canara z rhodesianem i sie bawili jak małe dzieci , biegały , szarpały się , goniły , więc chyba raczej mniejsza ciapa niż Qwendi która ma wyj....ne na wszystko :P

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, dOgLoV napisał:

Buahahahahahahahahaha jaki mały Theodor :D i te jego body <3 slodziak :D widze że by się dogadali :D

Mały, mały ;) Właśnie takiego go poznałaś, bo to wtedy byliśmy właśnie na wystawie w Opolu :P

Dogadaliby się na 100% :D Dziś rozmawiam z bratową przez telefon. Theoś przyszedł i pyta czy może wlać trochę wody do piaskownicy. Mówię "Ok, możesz" Pomyślałam, że jest ponad 30'C, to jak trochę zmoczy piasek, to i tak szybko wyschnie. I jaki mam tego efekt? Piasek pływa w piaskownicy, a mur był cały obklejony piaskiem mdleje.gif Piaskownicę zostawiłam, żeby woda wyparowała, bo mamy upały ;) A piasek z muru musiał sprzątać :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Mały, mały ;) Właśnie takiego go poznałaś, bo to wtedy byliśmy właśnie na wystawie w Opolu :P

Dogadaliby się na 100% :D Dziś rozmawiam z bratową przez telefon. Theoś przyszedł i pyta czy może wlać trochę wody do piaskownicy. Mówię "Ok, możesz" Pomyślałam, że jest ponad 30'C, to jak trochę zmoczy piasek, to i tak szybko wyschnie. I jaki mam tego efekt? Piasek pływa w piaskownicy, a mur był cały obklejony piaskiem mdleje.gif Piaskownicę zostawiłam, żeby woda wyparowała, bo mamy upały ;) A piasek z muru musiał sprzątać :D

Jak widać stwierdzenie " trochę" to pojęcie względne :D

Chciała bym widzieć jego i jego mine jak sprzata ten mur :D mnie pewnie tez takie akcje czekają :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś napisał:

BUhaha, dzieci są niesamowite.

A Tobie, Aga rośnie polski CM :D

CM > wisz ja niekumata jestem :D

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Wiem, że miał ;) Ale to on miał posprzątać, a nie słoneczko :P

Hahahaha no ale dobrze kombinuje , poradzi sobie w życiu :P

Link to comment
Share on other sites

Czekam aż wezmiecie tego canarka żeby moje miały z kim się bawić w końcu :p  a śliny już współczuję xd już wolę siersc młodego :p  ciotka przy dogach ma ciągle ściany i sufity uwalone :p do niej jak się jedzie to trzeba się ubrać w gorsze rzeczy bo zawsze brudnym się wyjeżdża :p suczki się prawie w ogole nie slinia ale samce mają mega fafle i jest tragedia xd 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...