Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Cześć Fabian :)

 

7 godzin temu, dOgLoV napisał:

Ja go kłade spać ale On prędzej niż koło 20 nie da się położyć a i pozniej sie kula i jak zasnie to jest 21 wiec wtedy mogę dopiero ogarnąć wode mu ugotować do termosów itd , zanim wejde na dogo to jest 22-23 :P

A czemu tu masz "wykreślony" tekst??

Link to comment
Share on other sites

O 6.07.2016 o 10:22, Aleksa. napisał:

Cześć Aga :P

Hello ;)

wreszcie piątek :D popołudniowa zamiana to jakaś masakra , na nic czasu nie mam :P

w ogóle przy tak "niegrzecznym" dziecku to ja chyba nigdy czasu na kopa miała nie będę :P moja mama stwierdziła że Fabian jest 3 razy bardziej niegrzeczny niż Stasiu , jednego dnia powiedziała że mamy go brać i nie chce go widzieć buahahahahaha oczywiście żartowała :D ale na prawde jest niegrzeczny , wchodzi na wszystko , wywala wszystko z szafek , biega , krzyczy , a jak się go wyzwie to przyjdzie da buziaka i ucieka , mam nadzieje że z tego wyrośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ania DUŻE adhd :P

Magda ja nie wiem czy Theodor może byc bardziej niegrzeczny niż Fabian , ale przynajmniej widac że są zdrowi :P a że ja przy okazji kiedyś zawału dostanę to już przyroda :P

Hello Ola :D Foteczki ?? ale jakie ? ja nie mam foteczek ;( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...