Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Aga, mój znajomy tutaj, poszedł do lekarza pierwszego kontaktu ze swoją alergią. Ten lekarz preferuje naturalne metody leczenia. Podał mu jakiś zastrzyk na bazie naturalnych składników i alergia bardzo mu złagodniała ;)

Zapytam kolegę jak do nas wpadnie czy wie dokładnie co to było. Może w PL też jest dostępny ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, *Magda* napisał:

Aga, mój znajomy tutaj, poszedł do lekarza pierwszego kontaktu ze swoją alergią. Ten lekarz preferuje naturalne metody leczenia. Podał mu jakiś zastrzyk na bazie naturalnych składników i alergia bardzo mu złagodniała ;)

Zapytam kolegę jak do nas wpadnie czy wie dokładnie co to było. Może w PL też jest dostępny ;)

Oooo zapytaj zapytaj , każda podpowiedz jest dobra bo trochę sie boje tak mocno zwiekszac dawki leku bez konsultacji z lekarzem ale jak tego nie zrobie to też ciężko bo sie dusze ....

Taki mamy narożnik ;)

 

20160806_094336.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Angi napisał:

Ja dzisiaj mam jakies zalamanie lrzez alergie, przez to jeezcze tak dziwnie sie czuje. Ledwo sues

Ja zużyłam od wczoraj pół buteleczki kropli które zawsze pomagały mi od razu , oczy mogła bym sobie wydrapać , i tak dziwnie drętwieje , w poludnie musiałam sie przykryć bo normalnie mnie trzęsło zimno , ja rozumiem że akurat jest silne pylenie bylicy ale ja już jestem na podwójnej dawce leku :/

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Angi napisał:

To juz wiem od czego zdycham,

I <3 bylica, k**wa.

Noooo bylica teraz pyli najbardziej dlatego ja też zdycham , we wrzesniu bede musiała odstawic leki przed testami , mam nadzieje ze juz nie bedzie nic pylić bo nie dam rady ;)

Link to comment
Share on other sites

Swietny narożnik! Ja żałuję że nie wzięłam połączenia z żółtym a bałam się trochę tego koloru ze będzie za ostro wyglądać. I wzięliśmy w sumie troche przez Kamila beżowo brązowy. A o czarno czerwonym bym w ogole nie pomyślała a wygląda ekstra! Ale zawsze można obić nowym materiałem więc to też nie katastrofa :p 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, majoka napisał:

Na moim monitorze, to granatowo czerwony. A ja mam szary z abry. Kiedyś lubiłam ostrzejsze kolory, teraz coraz bardziej wybieram stonowane. Dzisiaj miałam spięcie z TZ em przy kafelkach. On barwy, ja biel....w końcu nic nie wybraliśmy do łazienki

Ja na dole w pokoju mam szarą kanapę :) Ale tutaj mam szaro biały pokój z dodatkami zielonymi ;)  łazienkę mamy białą z polaczeniem płytek o fakturze drzewa :) Kamil za dużo przy łazience nie miał do gadania :p 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki laski ;)

Ja ciągle ubolewam nad ty nietrafionym materiałem :/ a do obicia mam już jeden narożnik , biały ale nie mam pojęcia gdzie się z tym udać ;)

Mi się podobł czarno biały ale w eko skórze a u nas ten materiał odpada no i ten czarno czerwony jakoś mi sie spodobał , no trudno , musi już taki być ;)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, dOgLoV napisał:

A co do płytek to biel z zielenią był by mega :D

Bo Ty lubisz kolor zielony :p  ja początkowo chcialam biało szara (kocham szary!) Ale kamil stanowczo nie chcial i powiedział ze w takim razie remontu nie robimy :p no to chociaż na to się zgodzilam do reszty się nie wtracal :p 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ania :) napisał:

Bo Ty lubisz kolor zielony :p  ja początkowo chcialam biało szara (kocham szary!) Ale kamil stanowczo nie chcial i powiedział ze w takim razie remontu nie robimy :p no to chociaż na to się zgodzilam do reszty się nie wtracal :p 

Sebastian zawsze powtarza że gdyby gowno było zielone to dla mnie było by sliczne buahahahaha 

Kamil miał racje bo biały i szary jest ładny ale zielen tak ożywia wnętrze na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

Sebastian zawsze powtarza że gdyby gowno było zielone to dla mnie było by sliczne buahahahaha 

Kamil miał racje bo biały i szary jest ładny ale zielen tak ożywia wnętrze na pewno ;)

No dlatego na dole w pokoju mam zielone dodatki (świece , doniczki , poduszki) bo meble białe a ściany szare ;) w łazience też do tego białego i drewnianego zieleń :p a pokaże a co :d2016-08-06 22.32.00.jpg

2016-08-06 22.33.02.jpg

Zdjęcia były robione dzień po remoncie i kilka dodatków i poprawek jeszcze było :p no i łazienką jest malutka ;)

Sorry Aga ze u Ciebie :p

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ania :) napisał:

No dlatego na dole w pokoju mam zielone dodatki (świece , doniczki , poduszki) bo meble białe a ściany szare ;) w łazience też do tego białego i drewnianego zieleń :p a pokaże a co :d2016-08-06 22.32.00.jpg

2016-08-06 22.33.02.jpg

Zdjęcia były robione dzień po remoncie i kilka dodatków i poprawek jeszcze było :p no i łazienką jest malutka ;)

Sorry Aga ze u Ciebie :p

ładna łazienk,zielony super pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Ania :) napisał:

No dlatego na dole w pokoju mam zielone dodatki (świece , doniczki , poduszki) bo meble białe a ściany szare ;) w łazience też do tego białego i drewnianego zieleń :p a pokaże a co :d2016-08-06 22.32.00.jpg

2016-08-06 22.33.02.jpg

Zdjęcia były robione dzień po remoncie i kilka dodatków i poprawek jeszcze było :p no i łazienką jest malutka ;)

Sorry Aga ze u Ciebie :p

Podoba mi się bardzo , nie dosyć że zieleń to jeszcze drewno , ja jestem troche upodobaniem z czasów PRL-u i chciała bym cały korytarz w drewnie :D

5 godzin temu, *Magda* napisał:

Aga, nawet fajny kolorystycznie ten narożnik ;)

Dzięki :*

Tylko ta czerwien miała byc bardziej "kurewska" niż jest a materiał myśleliśmy że będzie całkowicie inny ;)

 

Dzisiaj byliśmy u mojej cioci na wsi , ale ma mega słodkie małe kotki <3 jednego mam fotki , zaraz dam jak pomniejsze a drugiego rudego nie mam bo Sebek nie zrobił ;( no i ma dwa psy , jednego Sebastian też nie sfocił a drugiego mam ale to w kojcu , bo wiecie ja to na wsi , psy trzyma sie w kojcu ;(

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Ania :) napisał:

No dlatego na dole w pokoju mam zielone dodatki (świece , doniczki , poduszki) bo meble białe a ściany szare ;) w łazience też do tego białego i drewnianego zieleń :p a pokaże a co :d2016-08-06 22.32.00.jpg

2016-08-06 22.33.02.jpg

Zdjęcia były robione dzień po remoncie i kilka dodatków i poprawek jeszcze było :p no i łazienką jest malutka ;)

Sorry Aga ze u Ciebie :p

a pokazuj a co heheh tez mi się podoba

Ale tak Wam tylko powiem jako starsza koleżanka, że jak człowiek zrobi mieszkanko to sobie mieszka z dumą , aż za parę lat odwiedzi np. świeżo poślubioną koleżankę z nowym domkiem i odkrywa iż te swoje super mieszkanko nie jest takie super:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, majoka napisał:

a pokazuj a co heheh tez mi się podoba

Ale tak Wam tylko powiem jako starsza koleżanka, że jak człowiek zrobi mieszkanko to sobie mieszka z dumą , aż za parę lat odwiedzi np. świeżo poślubioną koleżankę z nowym domkiem i odkrywa iż te swoje super mieszkanko nie jest takie super:)

 

 

Coś w tym jest ;)

Ale ja nie mam jeszcze wyremontowanego więc mi to nie grozi :P

 

 

20160807_121629.jpg

20160807_123906.jpg

20160807_124223.jpg

20160807_124322.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, dOgLoV napisał:

Tylko ta czerwien miała byc bardziej "kurewska" niż jest a materiał myśleliśmy że będzie całkowicie inny ;)

Skąd ja to znam :P Chciałam czerwone ściany w sypialni. Kupiliśmy 2 czerwone pigmenty, żeby był bardzo intensywny ten czerwony. I co? I mam ledwo bladoróżowe ściany :D

O matko, shelti w kojcu mdleje.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...