Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Sebek nie pójdzie bo mówi że szef będzie zły , ja zobacze jak bedzie jutro bo dzisiaj jest lekko lepiej ale szału nie ma ;)

Ciocia nie wiem ile dokładnie miała lat ale okolo 60tki była , lekarze stwierdzili że to jakaś niedrożność drug oddechowych :/ 

Właśnie zjadłam pół kilo pomelo , chyba sie ocielę :P

Link to comment
Share on other sites

Widzę że weszłam za późno i nikogo już nie ma ale niestety prędzej nie dałam rady , nawet weekendu nie poczułam a już jest po nim i jutro do pracy , masakra :/

No a teraz ide spac bo o 5tej pobudka ;)

może jutro uda mi się tutaj z kimś pogadać ;) chętnie poczyta wypowiedzi mam , jak młodemu zrobic inhalacje , no za cholere jasną nie chce sobie dac jej zrobić po dobroci , musi być "walka" i placz , nie pomagają nawet reklamy ani piosenki , a bez inhalacji się niestety nie obędzie :/ ma mega katar i kaszel , do tego jeszcze ma w buźce afty , całe wargi ma poździerane :/ niby to wirusowe bo juz sie wystraszyłam ze od butelek i smoczków mimo iż często wyparzam , no i jeszcze ma zapalenie oczka , nic mu nie było i z dnia na dzien złapało go wszystko na raz , masakra .... 

 

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Aguś, ja Ci z inhalacją nie pomogę, bo Theodor w wieku Fabiana inhalacji nigdy nie miał :/ Pierwszą inhalację miała na jesieni, a to już miał ponad 3 latka i dużo dało mu się wytłumaczyć ;)

Ola, chodzi o opiekę na dziecko podczas choroby, czyli nic innego jak chorobowe na dziecko ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, dOgLoV napisał:

Widzę że weszłam za późno i nikogo już nie ma ale niestety prędzej nie dałam rady , nawet weekendu nie poczułam a już jest po nim i jutro do pracy , masakra :/

No a teraz ide spac bo o 5tej pobudka ;)

może jutro uda mi się tutaj z kimś pogadać ;) chętnie poczyta wypowiedzi mam , jak młodemu zrobic inhalacje , no za cholere jasną nie chce sobie dac jej zrobić po dobroci , musi być "walka" i placz , nie pomagają nawet reklamy ani piosenki , a bez inhalacji się niestety nie obędzie :/ ma mega katar i kaszel , do tego jeszcze ma w buźce afty , całe wargi ma poździerane :/ niby to wirusowe bo juz sie wystraszyłam ze od butelek i smoczków mimo iż często wyparzam , no i jeszcze ma zapalenie oczka , nic mu nie było i z dnia na dzien złapało go wszystko na raz , masakra .... 

 

Dobranoc ;)

Fabian ma jeszcze smoka??? Dla bobasków są inhalatory ze smoczkiem. Nie wiem co ci doradzić. A jak już wszystko zawiedzie, to może spróbuj inhalować przy pomocy zwykłego garnka. Zagotuj np. majeranek z wodą, zakryj ręcznikiem i bawcie się w akuku. Zawsze to trochę pomoże .

Link to comment
Share on other sites

Ola podczas snu się nie da bo od razu sie budzi :/

Magda masz szczescie że Theoś nie mial jak był mały , jako 3 latek to nawet moze to oderać jako zabawe , a taki maluch to sie wkurza że coś mu tam leci :/

Majoka Fabian ma smoka , i mam inhalator ze smoczkiem , specjalnie taki kupowałam bo myślałam że go oszukam a On nie chce tego smoczka w ogole wziąć do buzi , jak by wiedział że to inny smoczek , w sumie to ma inny kształt ale jemu zazwyczaj nie przeszkadzają różne rodzaje smoczka , z garnkiem nie przejdzie bo On na wziewki z antybiotykiem , nie moge mu zrobić inhalacji z rumianku , ale dzisiaj podobno dał sobie zrobić ładnie inhalacje , zobaczymy jutro , Sebek mu robi bo ja jestem wtedy w pracy , pewnie czuje respect przed tatusiem a wie że z mamusią może sobie pozwolić na wywijanie hehehehe

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

No to jak Sebek daje radę, to niech się teraz tatuś wykaże ;) Zdrowie dziecka najważniejsze :)

Tatuś ma dzisiaj jutro i pojutrze wolne , kamien z serca mi spadl że Fabian nie bedzie miał stycznosci ze Staśkiem , lepiej żeby go nie zaraził ;) 

Ale ogólnie jest już o niebo lepiej , katarek schodzi , wargi ma już w normie i oczko też lepiej ;) a wariuje tak że cały dom jego , co sekunde jest w innym miejscu ;)

Link to comment
Share on other sites

Tez tak sądze ;)

Kierownik do niego zadzwonił czy by mógł wziac dzisiaj urlop bo ma dużo a blacha nie dojechała i nie ma co robić to Sebek powiedział że ok ale jutro i w środe też by chciał wolne ;) kierownik nie miał nic przeciwko ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Pewnie ona i tak myśli, że to Ty :P

Nie bo Ona to widziała :P młody biega po całym domu :P nie idzie go już trzymać tylko u Nas :P

nie zabrała mu ich ale pewnie para jej leciała z uszu że jej tam po pokoju łazi i zabiera różne rzeczy hehehehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...